Skończmy z demokracją socjalistyczną!

Obrazek użytkownika Zdzich
Idee

Od czasu Rewolucji Bolszewickiej, ustrój socjalistyczny polega na DYKTATURZE wiecznie rosnącego rządu, który żyje za pieniądze podatników. Obiecany "socjal" jest realizowany poprzez mnożące się urzędy biurokratów, którzy również żyją za pieniądze podatników. Obecnie Sektor Państwowy (żyjący za pieniądze podatników) sięgnął 70% społeczeństwa, w którym zarabiający własne pieniądze Sektor Prywatny to tylko 30%.

80% tego socjalistycznego rządu to Żydzi i ich Użyteczni Idioci, czyli Syjoniści! Głosują automatycznie na swoich, podczas gdy mniejszość narodowa bojkotuje wybory - co nie ma żadnego znaczenia dla ich wyniku. Uczciwi ludzie N-I-G-D-Y nie wygrają w tym systemie!

Ten ich system nazywa się DEMOKRACJA.

Co ja myślę n.t. Demokracji jest tutaj: ]]>http://zdzich.neon24.pl/post/104650,demokracja]]>.

Nie ma to nic wspólnego z religią, która również stała się tytułem manipulacji "ludzi wybranych". Np. wice-prez. USA, Joe Biden, Komorowski, lub Kwaśniewski mówią o sobie, że są Katolikami, podczas gdy praktycznie są większymi Izraelczykami niż ich pracodawca Netanjahu. (Za pieniądze, oczywiście, które idą wraz z "demokratycznym popraciem".)

Ja bym tak pierd...ną tą całą demokracją socjalistyczną i zaczął od nowa wprowadzając (być może rewolucyjnie) nową prawdziwie-konserwatywną i oficjalnie anty-syjonistyczną partię polityczną, która zawalczy o Konstytucyjną Republikę Polski - kraj prawa równego dla wszystkich.

Tylko w Konstytucyjnej Republice Polski, program (WPSu?) "dla suwerennej Polski" może się spełnić. Jak? Będzie on wpisany w nową Konstytucję.

 

1
Twoja ocena: Brak Średnia: 1 (8 głosów)

Komentarze

Pierwsza: - przypominam ci, że serwis Niepoprawni.pl nie był, nie jest i nigdy nie będzie "tubą", czy jak wolisz... "kalką" portalu neon24. Tak więc daruj sobie linkowanie jakichkolwiek materiałów z tego portalu. Nie obchodzi nas, czy Opara wy*ymał Ruszkiewicza, czy też odwrotnie.

Druga: - twoja dywagacja na temat demokracji zawiera tyle "dziur", że wpierw powinieneś pozyskać stosowną wiedzę na przedmiotowy temat, a potem zabierać głos. Tak się składa, że Użytkownicy naszego serwisu nie są "mądrymi inaczej" i w mig łapią, że... uprawiasz tzw. ble... ble... stykę, a tej nie da się nijak strawić. Demokracja ma kilka wariantów. Ty skupiłeś się na demokracji socjalistycznej. Marzy ci się monarchia (jedna z cech konserwatyzmu), gdzie lud utrzymywałby "dwór". Stąd wielu podeszło "olewatorsko" do twoich wypocin - ograniczając się do wyrażenia swojego zdania poprzez negatywne oceny twojego wpisu.

Ja zrobiłem tak: skomentowałem twoją notke i... spałowałem.

Życzę ci bardziej udanych wpisów, ale po uprzednim zgłębieniu wiedzy,
pozdrawiam,

Vote up!
4
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1496938

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdzich nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Przede wszystkim nie widzę tutaj "negatywnych ocen mojego wpisu". 221 odsłon wyraziło zainteresownie moim tematem.

Po drugie, dowiedziałem się od Ciebie, że: nie mam stosownej wiedzy na przedmiotowy temat, uprawiam tzw. ble... ble... stykę, czego nie da się nijak strawić, oraz marzy mi się monarchia, której nawet nie wspomniałem. Ani słowa na temat. Ani jednego rzeczowego argumentu.

Czyżbyś z tych powodów uwielbiał demokrację socjalistyczną?

Vote up!
2
Vote down!
-5

Zdzich

#1496973

odczytywać średniej? W tej chwili zostałeś oceniony na pałę przez pięciu Użytkowników, czyli na tak małą ilość otwarć, oceniono Twój krótki wpis bardzo negatywnie.  Dostałeś od każdego oceniającego maksymalną  ilość ujemnych punktów.

Vote up!
3
Vote down!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1496976

5 socjalistów-pałkarzy w grupie 221 czytelników nie jest źle.

 

PS: Zgłosili się ponownie pod moim komentarzem powyżej. :))

Vote up!
2
Vote down!
-3

Zdzich

#1497059