Usta nie są źródłem Nieświeżego oddechu

Obrazek użytkownika Jacek Mruk
Świat

http://przegladlekarski.com/pasozyty-atakuja/

Dr Michał Pietruszewski, lekarz medycyny

Przewodniczący Krajowego Instytutu Chorób Pasożytniczych. Dr Pietruszewski opublikował ponad 60 artykułów naukowych na temat parazytologii molekularnej. 21 lat doświadczenia.

KLIKNIJ NA WIDEO I ZOBACZ!
Krajowy Instytut Chorób Pasożytniczych odkrył nową przyczynę halitozy (nieprzyjemny zapach z ust): zarażenie pasożytami. Niedawno zakończone badania donoszą, że zbędne produkty przemiany materii pasożytów są toksyczne i stanowią wylęgarnię bakterii gnilnych w żołądku. Dlatego ludziom zarażonym pasożytami brzydko pachnie z ust.

Porozmawiamy o tym problemie medycznym z dr. Michałem Pietruszewskim, Przewodniczącym Krajowego Instytutu Chorób Pasożytniczych.

- Dr. Pietruszewski, dziękujemy za przybycie. Zacznę od najważniejszej sprawy. Czy to prawda, że większość populacji w Polsce jest zarażona pasożytami?

Tak. W porównaniu do innych krajów, zajmujemy jedną z wiodących pozycji, jeśli chodzi o zarażenia pasożytami. Przyczyną są ekstremalnie kiepskie warunki ekologiczne, brak działań ze strony władz oraz obojętność ludzi.

- Dr. Pietruszewski, czy można ufać wynikom badań nad związkiem między zarażeniem pasożytami a przykrym zapachem z ust?

Nawet kilka lat temu, społeczność lekarzy wierzyła, że nieświeży oddech tworzy się w jamie ustnej. Jednakże najnowsze badania wykazują, że problemy z żołądkiem i wątrobą (które zawsze towarzyszą osobom zarażonym pasożytami) mogą wywoływać przykry zapach z ust. Naukowcy donoszą także, że tego pozornie „normalnego objawu“ nie należy ignorować. Zarażenie pasożytami jest w stanie wywołać niemal każdą poważną chorobę.

Osobiście ufam wynikom badań, które przeprowadzono w naszym Instytucie. Pospolity „nieświeży oddech“ zmienia się w poważną chorobę. Przyczyną około 92% zgonów jest zarażenie pasożytami. I nie są to jedynie zgony, będące konsekwencją przebytych chorób.

- Mówiąc o pasożytach mamy przeważnie na myśli zwykłe robaki. Czy naprawdę mogą wywołać nieświeży oddech a nawet śmierć?

W rzeczywistości założenie, że pasożyty to jedynie robaki, jest dużym błędem. Istnieje bardzo wiele rodzajów pasożytów, żyjących w różnych organach wewnętrznych. A ich obecność ma różne konsekwencje. A ponadto, robaki – a dokładniej helminty – są bardzo groźne. Dosłownie niszczą jelita, powodując ich rozkładanie i w końcu obumieranie. Nawet robaki dość trudno zlokalizować i wyniszczyć.

Oprócz nich istnieją tysiące pasożytów, które mogą żyć w wątrobie, mózgu, płucach, we krwi i w żołądku. I niemal wszystkie są śmiercionośne. Niektóre z nich natychmiast zaczynają agresywnie niszczyć ciało ludzkie. Inne pasożyty żyją niezauważenie do momentu, gdy ich liczba jest już tak ogromna, że ciało nie jest w stanie sobie z nimi radzić i człowiek umiera.

Jednocześnie mogę z całą pewnością powiedzieć, że praktycznie każdy jest zarażony pasożytami. Problem polega na tym, że niektóre z nich bardzo ciężko zlokalizować. A gdy efekty zarażenia pasożytami stają się widoczne, lekarze próbują się ich pozbyć. Nawet w trakcie autopsji, obecność pasożytów trzeba potwierdzić specjalnymi testami. Przynajmniej w większości przypadków.

Powtarzam, dosłownie tysiące pasożytów może żerować na naszych wątrobach, mózgu, płucach, we krwi i w żołądku. Większość jest naprawdę śmiercionośna. A zwykle zaczyna się od zwykłego nieświeżego oddechu.

- Czy może Pan podać kilka konkretnych przykładów zarażenia pasożytami?

Mógłbym opowiedzieć o tysiącach przypadków. Ale może skupię się na tych, które najlepiej obrazują zagrożenia, jakie niesie ze sobą zarażenie pasożytami.

Po pierwsze, jak się okazało, niektóre tasiemce mogą wywołać raka. Poza tym, z formalnego punktu widzenia, to same robaki, a nie ludzie, zaczynają chorować. Ale ich chore komórki rozprzestrzeniają się po organizmie, zarażając człowieka. Dzieje się tak w momencie, gdy larwy robaków dostają się z jelit do węzłów chłonnych. W rezultacie przekształcają się w guzy rakowe, które w bardzo szybkim tempie zatruwają organizm. Śmierć nadchodzi dosłownie w ciągu kilku miesięcy. Jeden z przypadków śmierci w wyniku uformowania się takiego guza miał miejsce w zeszłym tygodniu.

Na tym zdjęciu: komórki złośliwego guza nabyte w wyniku zarażenia robakami.

Kolejny typowy przykład to zarażenie ludzkiego mózgu. Prowadzi to do psychoz, nagłych stanów wyczerpania, nadmiernej irytacji i wahań nastrojów. A w bardziej zaawansowanych stadiach, gdy mózg wypełniają pasożyty, pojawiają się poważniejsze choroby, które ostatecznie prowadzą do śmierci.

Mamy archiwum zdjęć z autopsji, podczas których pasożyty odnajdywano w różnych organach. Oto kilka zdjęć, ale muszę was ostrzec, że są przeraźliwe.

Robaki w ludzkich pęcherzykach żółciowych:

Pasożyty w ludzkim mózgu, które wywołały raka:

Robaki w sercu, które wywołały zawał serca:

Trzeci przykład to zarażenie pasożytami ludzkiego serca. Powszechnie uważa się, że jest to rzadka przypadłość. Jednakże robaki sercowe żerują w organizmach około 23% populacji. Jest to w rzeczywistości co czwarta osoba. W początkowym stadium są one całkowicie niewidoczne i nie mają żądnego wpływu na organizm. Jednak wraz z upływem czasu, ich oddziaływanie na serce staje się coraz bardziej zauważalne. Są one przyczyną wielu chorób serca, a jeśli mówimy o nagłych zgonach w wyniku zawału serca, pasożyty są odpowiedzialne za niemal 100% przypadków.

- Czy są jeszcze jakieś inne groźne konsekwencje zarażenia pasożytami?

U mężczyzn pasożyty wywołują zapalenie gruczołu krokowego, impotencję, gruczolaka, zapalenie pęcherza oraz kamienie nerkowe i w pęcherzu.
U kobiet – ból i zapalenie jajników, mięśniaki, w tym macicy, mastopatię, a także zapalenie gruczołu nadnerczowy, pęcherza i nerek. Co oczywiste, tym problemom towarzyszy także przedwczesne starzenie się skóry, a więc zmarszczki, worki pod oczami, brodawki i brodawczaki na twarzy i całym ciele.

- Jak chronić się przed pasożytami? Czy można się zbadać na ich obecność, przyjmować jakieś leki?

Niestety nie istnieją metody, które pozwalają z całą pewnością zdiagnozować, czy w organizmie ludzkim znajdują się pasożyty, czy też nie. Częściowo ze względu na to, że istnieje tak wiele typów pasożytów (ponad 2000 znanych gatunków), a częściowo z uwagi na fakt, że są tak trudne do wykrycia. Pełne badanie na obecność pasożytów można przeprowadzić w zaledwie kilku miejscach w Polsce i jest ono bardzo kosztowne.

Objawy zarażenia pasożytami są następujące:

Nieświeży oddech;
Alergie (wysypki, łzawiące oczy i katar);
Wysypki i zaczerwienienie skóry;
Częste przeziębienia, ból gardła, zatkany nos;
Chroniczne zmęczenie (szybko się męczysz bez względu na to, co robisz);
Częste bóle głowy;
Zaparcia lub biegunki;
Bóle mięśni i stawów;
Nerwowość, bezsenność i zaburzenia apetytu;
Ciemne kręgi i worki pod oczami.
Jeżeli zauważycie u siebie przynajmniej jeden z tych objawów, to szansa na to, że na waszym organizmie żerują pasożyty wynosi 99%. I należy się ich pozbyć tak szybko, jak to możliwe!

Jeśli natomiast mowa o lekach, to sprawa wygląda następująco. Na dzień dzisiejszy istnieje tylko jedno rozwiązanie, które pozwala pozbyć się pasożytów.

Jest to lek przeciwpasożytniczy o nazwie D-TOX PRO. Został on opracowany przez moich kolegów lekarzy z Instytutu Parazytologii przy współpracy z międzynarodowym zespołem naukowców. Dokładnie przebadano około dwadzieścia pięć różnych leków przeciwpasożytniczych. W trakcie badań okazało się, że jedynie D-TOX PRO działa skutecznie.

D-TOX PRO zawiera unikatowe połączenie krwawnika pospolitego (Achillea millefolium), centurii zwyczajnej (Centaurium erythraea) oraz goździków. Podczas jego opracowywania i testowania lek ten wykazał się niezwykłą skutecznością. Na dzień dzisiejszy jest to jedyny środek, który zapewnia widoczny efekt. A jeśli mówimy o samych pieniądzach, lek można było produkować z myślą wyłącznie o eksporcie. Ludzie z całego świata są skłonni zapłacić niemal każdą cenę za D-TOX PRO.

Wiele osób, które już wypróbowały ten lek, ma bardzo pozytywną opinię na jego temat.

- Co sprawia, że D-TOX PRO jest taki wyjątkowy? Jaka jest różnica pomiędzy tym lekiem a innymi produktami przeciwpasożytniczymi.

Jak już wspomniałem, na dzień dzisiejszy, jest to jedyny skuteczny środek przeciwpasożytniczy na całym świecie. Pomaga całkowicie pozbyć się pasożytów. Dlatego jest tak pożądany przez międzynarodowe sieci aptek i firmy farmaceutyczne. W przeciwieństwie do innych leków przeciwpasożytniczych, działa bezpośrednio na szeroką gamę pasożytów, które mogą zainfekować całe ciało. Biorąc pod uwagę trudności diagnostyczne, warto zauważyć, że ten środek pozwala skutecznie oczyścić cały organizm. Wspomniałem już wcześniej, że wykrycie, jaki rodzaj pasożytów zainfekował organizm, jest prawie niemożliwe. A D-TOX PRO niszczy i usuwa wszelkie pasożyty, żyjące w dowolnym organie wewnętrznym – od mózgu, poprzez serce i wątrobę, po jelita. Żaden inny dostępny dziś lek nie jest w stanie tego uczynić.

Poza tym, nie jest to środek o chemicznym składzie, ale produkt całkowicie naturalny, co eliminuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych, zaburzenia flory bakteryjnej w jelitach oraz innych problemów, które mogą pojawić się, podczas stosowania klasycznych tabletek oraz zmuszania organizmu do przetrawienia wielu syntetycznych substancji.

Poniżej przedstawiamy oficjalne wyniki badań laboratoryjnych dotyczących D-TOX PRO w Instytucie Chorób Pasożytniczych.

1. Skuteczność D-TOX PRO obliczono przy użyciu standardowych technik (stosunek przypadków wyleczenia do całkowitej liczby pacjentów w grupie 100 osób leczonych tym lekiem):

Usunięcie pasożytów i jaj: 100%.
Uregulowanie funkcjonowania i poprawa stanu trzustki: 80%.
Usunięcie alergicznego zapalenia skóry: 90%.
Usunięcie zapalenia błony śluzowej żołądka, wrzodów i biegunki: 90%.
Usunięcie anemii: 100%.
Usunięcie przykrego zapachu z ust: 100%.
2. Nie odnotowano negatywnych efektów ubocznych, w tym reakcji alergicznych.

3. D-TOX PRO został uznany za wiodący lek w walce z pasożytami w organizmie ludzkim.

- Myślę, że nasi czytelnicy chcieliby wiedzieć, gdzie można kupić D-TOX PRO?

Można go zamówić na oficjalnej stronie producenta. Niestety apteki narzucają bardzo wysoką marżę. Po prostu chcą sprzedać lek po dużo wyższej cenie. A naukowcy mieli dokładnie odwrotne założenie, kiedy go opracowywali. Jako lekarz pragnę, by wszyscy ludzie z całego kraju mogli pozwolić sobie na kupno tego produktu.

Mam nadzieję, że z czasem będziemy w stanie dość do porozumienia i D-TOX PRO będzie sprzedawany w aptekach w całym kraju. A póki co można go zamówić jedynie online. Wszystko przebiega w sposób prosty i komfortowy – produkt jest dostarczany pocztą lub kurierem, a płatności dokonuje się przy odbiorze. Nic więcej nie potrzeba, by otrzymać produkt.

- Dr. Pietruszewski, zanim zakończymy wywiad, czy chciałby Pan coś jeszcze powiedzieć naszym czytelnikom?

Jedyne co chciałbym powiedzieć, to dbajcie o zdrowie. Możecie tego nawet nie podejrzewać, ale prawdopodobieństwo, że pasożyty żyją w was wynosi 97-98%. Mogą być wszędzie – we krwi, jelitach, płucach, sercu, mózgu. Pasożyty dosłownie pożerają was od wewnątrz, jednocześnie zatruwając wasze ciała. W efekcie pojawia się mnóstwo problemów, które mogą skrócić życie o 15-25 lat. Nie wspomnę nawet o problemie nagłego zgonu, który zwykle pojawia się w wyniku działań pasożytów w organizmie.

D-TOX PRO można zamówić na oficjalnej stronie.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (1 głos)

Komentarze

to "robaki płaskie", czyli tasiemce.

W naszej strefie klimatycznej występują głównie dwa rodzaje tasiemców - tasiemiec nieuzbrojony (po spożyciu surowego, lub niedogotowanego mięsa wołowego) oraz tasiemiec uzbrojony (z surowego  lub niedogotowanego mięsa wieprzowego jak też mięsa dzika; stąd u Żydów zakaz spożywania nierogacizny). Niekiedy zdarza się zakażenie bruzdogłowcem szerokim (po spożyciu surowych ryb). Opisywane w artykule objawy mogą występować przy tych zakażeniach, ale zazwyczaj pierwszym objawem zauważanym przez chorego na "helmintozę" to obecność w stolcu członów tasiemca - jak gdyby białych kawałków materiału - "tasiemek" (stąd nazwa pasożyta). Występują niekiedy zakażenia innymi rodzajami tasiemców, np. bąblowcem (choroba to echinokokoza) - gdzie objawy mogą sugerować m.in. obecność guza mózgu, jak również tasiemcem psim - Dipylidium caninum (pasożyt występuje u psów, kotów, lisów, zarazić się może także człowiek, zwłaszcza dzieci).

Inne pasożyty to robaki obłe - nicienie: owsiki, glisty ludzkie, glisty psie (choroba to toksokaroza), włosogłówka (Trichiuris trichiura, choroba - trichiuroza), są to pasożyty jelitowe, nie mniej - larwy glist wędrują do płuc. Także włośnica (trychinelloza - z mięsa świń i dzików; choroba może mieć przebieg niezwykle ciężki, zależny od masywności zakażenia). jest podejrzenie, że przyczyną śmierci Mozarta mogła być włośnica (wysoka gorączka, obrzęk twarzy, gwałtowne osłabienie).

Istnieje ponadto pasożytnicza przywra - pasożyt bydła - motylica wątrobowa, wywołuje chorobę o nazwie fascioloza - pasożyt umiejscawia się w wątrobie, ciężkość objawów również zależy od masywności zakażenia. Ponadto szereg przywr z rodzaju Schistosoma - są to choroby tropikalne: schistosomatoza, bilharcjoza), spotykane wśród afrykańskich migantów - obecnie coraz częściej w Europie.

Są wreszcie pasożytnicze pierwotniaki - Toxoplasma gondii, nosicielem toksoplazmozy są głównie koty, lecz również powodem zakażenia może być spożycie surowego lub niedogotowanego mięsa a także - surowego mleka, choroba występuje w kilku postaciach, w Ameryce Płn. prawdopodobnie ok. 20% społeczeństwa jest zakażone. Inny pierwotniak  to ameba (Entamoeba histolytica) - wywołuje pełzakowicę - amebozę - amebiozę, chorobę wątroby lub jelit (krwawą biegunkę) zwłaszcza u osób, które przebywały w krajach tropikalnych. Jeszcze inna choroba wywołana przez pierwotniaki to leiszmanioza, chorują psy ale także ludzie.

Ponadto istnieją schorzenia wywołane przez jednokomórkowe mikroorganizmy zaliczane do bakterii nitkowatych. Należą tu m.in. promienica oraz tzw. stopa madurska.

Nie wyliczam wszystkich schorzeń pasożytniczych spotykanych w naszej, umiarkowanej strefie klimatycznej. Wymienione przeze mnie to najczęstsze. Niektóre - niezwykle groźne (tasiemiec uzbrojony, włośnica, amebioza).

Pominęłam m.in. pierwotniakową rzęsistkowicę i lambliozę.

Jedno jest pewne - NIE ISTNIEJE ŻADEN UNIWERSALNY LEK (PANACEUM), który byłby w stanie wyleczyć - usunąć - każde zakażenie pasożytnicze. 

Cytowana w artykule osoba - dr Pietruszewski oraz Krajowy Instytut Chorób Pasożytniczych NIE ISTNIEJĄ. ARTYKUŁ - TO SPOSÓB "LOKOWANIA PRODUKTU"

W Polsce mamy Zakład Parazytologii PAN i stamtąd można zaczerpnąć informacji na temat tego pseudo-leku: http://www.ipar.pan.pl/2017/02/14/uwaga-na-detoxic/

Powodem halitozy jest bardzo często przyzębica (paradontoza), wbrew pozorom uważana za schorzenie miejscowe - okołozębowe, mimo iż jest to choroba ogólnoustrojowa, a nasza wiedza na jej temat jest wciąż niedostateczna. Częstokroć też powodem halitozy jest głęboka próchnica korzeni zębowych, dlatego ważna jest kontrola stomatologiczna - w tym - radiologiczna. 

Pozdrawiam,

 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1539948

Dziękuję za wyjaśnienie tematu

Bo wpadłem przypadkiem w rodzaj kieratu

Czerwoni mieszają byle mieszać

Naiwnych rewelacjami pocieszać

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1539986