Egzorcyzmy i pomoc

Obrazek użytkownika Jacek Mruk
Idee

https://egzorcyzmy.katolik.pl/powstal-film-o-naszym-patronie-michale-archaniele/
Egzorcyzmy i pomoc
Czy Michał Archanioł otrzymuje należną mu cześć?

Michał Archanioł

To św. Michał jest zwycięzcą i to Jemu należy się szczególna uwaga!

film

Czy nie odnosisz wrażenia, że w zalewie publikacji o egzorcyzmach, szatanie i piekle, temat Michała Archanioła niezasłużenie znalazł się na drugim planie? A przecież to ON jest zwycięzcą, pogromcą diabła, i to ON powinien być dla nas główną inspiracją! Dlatego zrobiliśmy dwugodzinny film o MICHALE ARCHANIELE, całkowicie jemu poświęcony! Poznaj i TY anielskie przesłanie dla Polski i świata, zobacz, jak wielką jest ON inspiracją w codziennej walce duchowej!

Gorąco zapraszam Cię, do zapoznania się z filmem, a także do dzielenia się informacją o nim z innymi osobami. Wspólnymi siłami przywróćmy Michałowi Archaniołowi należną cześć!

Przeczytaj więcej!

michal-archaniol-zbiorka
Okazja do wielkopostnej jałmużny i dobrego uczynku…

Choć film jest już skończony, wyczerpaliśmy bardzo skromny budżet potrzebny na dalszy rozwój tego projektu. Jeśli czujesz, że ta inicjatywa jest wartościowa, to wesprzyj plan tłumaczenia filmu na inne języki. Także nasze wyjazdy do więzień generują spore koszty, potrzebne nam jest Twoja pomoc…

Wspieram tutaj!

Dziękuję za Twoją uwagę!

Dziękuję wszystkim Darczyńcom projektu i zapraszam do dzielenia się informacją o filmie z bliźnimi. Wczoraj odbyła się premiera filmu w więzieniu – tam, gdzie każdego dnia toczy się ciężka walka o zwycięstwo dobra w duszy każdego więźnia. Chcemy wychodzić z filmem do miejsc, gdzie jest potrzeba głoszenia tryumfu Dobra. I to właśnie Michał Archanioł jest ku temu najlepszą inspiracją!

Dziękuję!
Marek Woś, Fundacja Królowej Różańca Świętego
www.egzorcyzmy.katolik.pl

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)