Sprawdźmy naszą obywatelską skuteczność!

Obrazek użytkownika AZET
Kraj

Właśnie media doniosły, że Polska przegrała przed Sądem Unii Europejskiej sprawę w sprawie zasad przydziału bezpłatnych limitów emisji CO2. Proponuję więc by wobec nieudolności rządu obywatele Polski przejęli inicjatywę i spróbowali sami uchronić polską gospodarkę, a więc i swoje portfele przed katastrofą. Otóż NSZZ Solidarność włączył się w realizację Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej mającej na celu zawieszenie pakietu klimatyczno-energetycznego Unii Europejskiej, czyli zlikwidowanie spisku, który pod pozorem walki o ekologię, ma za zadanie zniszczyć naszą gospodarkę!
Zgodnie z prawem Unii trzeba zebrać w ciągu roku w 7 krajach odpowiednią ilość podpisów. Te kraje są już zmobilizowane (oprócz Polski Wielka Brytania, Austria, Dania, Grecja, Litwa i Rumunia). Termin zebrania wszystkich podpisów – do października tego roku.
Jeśli więc miłe Wam są Wasze stanowiska pracy, a w wyniku realizacji szaleństw pakietu, zniknie ich w Polsce do pół miliona etatów, nie mówiąc o wzroście cen za energię, głównie elektryczną, który do roku 2020, może wynieść i 100%, to podpiszcie się pod tą inicjatywą!
Dlatego apeluję do wszystkich:

ZGŁASZAJCIE SIĘ DO BIUR NSZZ SOLIDARNOŚĆ I PODPISUJCIE SIĘ POD WNIOSKIEM O ZAWIESZENIE PAKIETU KLIMATYCZNEGO!

Gdy się ociepli zbierający podpisy mają wyjść na ulice, ale składajcie swoje podpisy jak najszybciej i jak najwięcej, bo ci kretyni z rządu nic nie zrobią w tej sprawie, gdyż boją się, że jeszcze by się na nich pruska Angela pogniewała!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

  Czy nie ma tej petycji w sieci?

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#341398