Druga rocznica tragedii smoleńskiej , PAMIĘTACIE !?

Obrazek użytkownika kesja
Blog

PONAWIAM APEL DLA NIEZDECYDOWANYCH

Niewątpliwie jestem jednym z was . Z dumą, tak jak wy otwieram stronę " niepoprawni pl " . Czytam , odpowiadam na artykuły i wyrażam swoje opinie na forum.
Podziwiam wielu blogerów za ich sposób dochodzenia prawdy i kunszt pisania tego co najważniejsze . Szczerze pochwalam poglądy i idee wielu autorów i chylę przed nimi czoła.

Sprawa dotyczy naszej tu obecności a ściślej mówiąc spotkania 10.04.2012 w Warszawie na Drugiej rocznicy śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki Marii oraz wszystkich tragicznie zmarłych w katastrofie lotniczej.

Powiecie że jest ciężko, brak pieniędzy, brak czasu itp.Zgodzę się z tym powiem więcej: że czasy są bardzo ciężkie wręcz tragiczne dla nas naszych rodzin i całej Polski. Dlatego tym bardziej nalegam odłóżmy obowiązki, codzienność i zjednoczmy się w tym dniu aby pokazać siłę naszych poglądów , siłę niepoprawnych. Nie jesteśmy tylko stroną internetową, bądźmy odważni i świadomi, niech nas zobaczą.
Krzyczeć na forum to i lemingi potrafią, ale do postawy patriotycznej to im daleko !
Wszyscy mamy poglądy , idee, przybierają one różne kształty emocji, sprzeciwu wobec niesprawiedliwości , są one jak strażnicy naszych sumień lecz nie będą na rocznicy, lecz nie walczą za nas!!!
Przypominają nam tylko że to nasze zadanie! 10.04.2012 to jest nasze zadanie!
Myślisz może że bez ciebie będzie nas tam wielu, mylisz się jednak bez ciebie będzie nas tam garstka.
Lepszego czasu nie będzie , aby się zorganizować, poznać i oddać cześć pomordowanym. To tylko jeden dzień!
Być może , przy okazji spotkania poznam się w realnym świecie stworzymy nowy wymiar "niepoprawnych". Zaczniemy działać w miastach, uświadamiać "śpiącym" jak nasz kraj jest okradany i poniżany przez złodzieji, oprawców Narodu.

Organizujmy wyjazdy prywatne z każdego miasta Polski, piszmy na prv i proszę was nie tłumaczmy się byle czym niech nas będzie jak najwięcej, czekam na wasz odzew!

serdecznie pozdrawiam

Brak głosów

Komentarze

Przyłączam się do apelu! W najbliższych dniach redakcja przedstawi informacje nt. godziny i miejsca spotkania 10 kwietnia w Warszawie.

W tym miejscu pragnę gorąco podziękować wszystkim osobom, które do tej pory wyraziły chęć pomocy przy noszeniu naszych banerów. Jeśli ktoś jeszcze może zaoferować swój czas i siłę mięśni, to proszę o kontakt.

Pozdrawiam
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#241093

 Zastanawiam się,co sprawia,że trzeba tak przypominać o potrzebie uczczenia tego tragicznego wydarzenia w Smoleńsku.Ten haniebny mord nigdy nie będzie zapomniany przez prawdziwych Polaków. Gdzie są nasi dzielni rycerze,młodzi pełni sił słynni kibole, którzy tak haniebnie zostali potraktowani w dniu wczorajszym.Czy zdają sobie sprawę z tego,że na stare lata będą mieli głodowe emerytury?.Czy nie uważają,że 10/04/2010 roku to początek prawdziwego zniewolenia narodu? Trzeba wierzyć,że "śpiący rycerze" obudzą się aby 10 kwietnia uroczyście uczcić ten dzień.

Pozdrawiam. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#241114

Cieszę się z tego "apelu do (jeszcze) niezdecydowanych".

Każdy z nas w głębi duszy wie, że to sprawa honoru być w tym ważnym i jedynym dniu właśnie tam, na Krakowskim Przedmieściu. Mamy obowiązek demonstrować z Niepoprawnymi i w imieniu Niepoprawnych nasz sprzeciw wobec degrengolady i niszczenia wszystkiego, co nam bliskie.

Pamiętacie, jak czuliście się rok temu? Taki dzień, 10 kwietnia jest tylko jeden w roku i zdarzy się dopiero za kolejne 365 dni. Niech tę rocznicę zaznaczą swoimi banerami Niepoprawni.

Popieram apel Kesji i Redakcji NP: organizujmy wyjazdy do Warszawy z całego kraju. Zgłaszajmy się do pomocy przy banerach i gazetce. Czekamy na zgłoszenia na PW.

Czasu jest coraz mniej...

Pozdrawiam z dużą +10. Ursa Minor

Vote up!
0
Vote down!
0

Ursa Minor

#241124

 Chwalebne są działania w sprawie organizowania wyjazdu  "niepoprawnych". Mam jednak do samych planów bardzo poważne wątpliwości i zaraz je przedstawię.

Proszę zwrócić uwagę na treść wpisów na naszym portalu. W jaki sposób często są traktowani patrioci? Jak wiele jest tu osób, które wręcz zieją nienawiścią - bez żadnego powodu - do innych.

Najbardziej utkwiły mi w pamięci pogróżki i ostrzeżenia przed..... 50 tonową ciężarówką załadowaną żwirem.

A nie wiemy, ilu takich szaleńców tutaj jest. Chcecie zorganizować spotkanie? Czy dokładnie przemyśleliście sobie, jak to miałoby wyglądać?

Ja i tak będę.  Będę ubrana w zielony płaszcz, brązowe czółenka, brązowa torebka, włosy koloru mahoń i w klapce płaszcza będę miała wpięty identyfikator z nazwą swojego nicku, albo po prostu z "drzewkiem". WSZYSCY BĘDĄ Z DALEKA WIDZIELI, ŻE TO JEST "limba". Tylko nie wiem, jak na mój widok zareaguje środowisko moich "przyjaciół".

Wiem, jestem przekonana, że na niektórych twarzach pojawiłaby się piana. Ale może jednak mimo wszystko zaryzykuję.

A może po prostu chodzi o wystawienie "niepoprawnych"  i podanie ich komuś na tacy....

Chciałabym się mylić......

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#241152

"A może po prostu chodzi o wystawienie "niepoprawnych" i podanie ich komuś na tacy...."

Znam takie głosy z lat jeszcze 80-tych. Mogę zapytać odwrotnie: czy to głos próbujący zasiać strach, zwątpienie, głos destrukcyjny?

Chłopcze, to Twój strach i pozostań z nim, nie ma się czym chwalić.

Vote up!
0
Vote down!
0

Stasiek

#241161

 Nie jestem cykorem. Będę na pewno. Kogo się najbardziej obawiam? Wyraźnie napisałam - niektórych współlokatorów z portalu.

A "gawnojedów" też tu nie brakuje. , którzy sprzedadzą innego ot, tak, bezinteresownie.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#241170

"A "gawnojedów" też tu nie brakuje. , którzy sprzedadzą innego ot, tak, bezinteresownie." - tacy byli, są i będą, tu nic się nie zmieni. Na tym polega świadome działanie, że zna się zagrożenia i stara się ich uniknąć. Pytanie: A komóż to mieliby sprzedać i co, ciało, czy duszę?
 

Vote up!
0
Vote down!
0

Stasiek

#241176

 Dlatego ,aby uniknąć zagrożeń - podejmę świadome działanie.

 Ponieważ Pana tu nie widywałam - pozwoliłam sobie przeczytać , co Pan o sobie pisze. Trochę to dziwne, że jest Pan emerytem, zalogowany ponad rok, a nieaktywny. Pomimo,że interesuje Pana polityka.  Czyżby Pana wizyty na portalu były  tylko "okolicznościowe"?

Uważam, że wszystkie wątpliwości, jakie Pan miał  - zostały wystarczająco przeze mnie  wyjaśnione.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#241186

"Czyżby Pana wizyty na portalu były tylko "okolicznościowe"?"

Sezonowe. Zimą mam więcej czasu :)

Vote up!
0
Vote down!
0

Stasiek

#241210

limba na tacy - 万歳

Vote up!
0
Vote down!
0
#241163

 Szanowny Kuki. O sobie nie byłeś uprzejmy nic napisać,więc nie wiem czy jesteś chińczykiem czy japończykiem,bo używasz taką  nietypową klawiaturę.Ona musi być bardzo duża lub zawiera elementy znaków,nie używanych w naszym kraju.Wybacz to taka wrodzona ciekawość.

Pozdrawiam 

Vote up!
0
Vote down!
0
#241305

i używam klawiatury QWERTY
pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#241370

 Witam i cieszę się,że poznaliśmy się.Tylko bardzo proszę pisz po polskiemu, w naszym kochanym Ojczystym języku.

Kłaniam się i serdecznie pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#241402

darzę wielkim szacunkiem! I nigdy nie pomyślałbym że ciebie zabraknie.

Nie ma się czego obawiać,wielu blogerów od lat śmiało wyraża swoje poglądy ( śmiało i krytycznie)....i robi to nadal:)

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#241199

na pewno będą prowokacje. Prędzej czy później nie-rząd użyje (zdaje się, że już zamontowanych tu i tam) ogłuszaczy LRAD. Ciekawe, czy można się jakoś zabezpieczyć przed tym diabelstwem...

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#241143

My mamy czyste sumienia, to oni mają powody się bać.

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#241261

Stąd te - skandaliczne przecież! - zagłuszacze czy raczej ogłuszacze na słupach.
Idzie mi nie o to, by się ich przestraszyć, ale o to, by podać sposób (jeśli taki jest i ktoś go zna) na zabezpieczenie się przed działaniem tego diabelstwa. Jakieś zatyczki na uszy czy coś - nie wiem... Są ludzie, którzy mają pojęcie o tym systemie, i jest jeszcze trochę czasu, by poszperać. Warto być przygotowanym na wszystko. Tłumy rosną, więc to kwestia czasu - po coś to zamontowali...

I ja pozdrawiam.

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#241267

Popełniłem notkę na ten temat http://niepoprawni.pl/blog/1582/rownowaga-naturyczyli-niestraszne-l-rady Pozdrówka Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart  
Vote up!
0
Vote down!
0
#241278

Wielkie dzięki, Rospin!

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#241280

A więc, należy wziąć ze sobą zatyczki do uszu i/albo słuchawki szczelnie przylegające do głowy. Urządzenia, jakie KG Molicji zakupiła za nasze pieniądze żeby nas zamieniać w inwalidów to model LRAD 500X o zasięgu 500 m i mocy akustycznej 146 dB/m. Poza tym mają nowiutkie eleganckie "suki" marki mercedes, dwa razy większe niż te z lat 80tych,(widziałem ze 4 sztuki zaparkowane na ulicy Ossolińskich na przeciwko hotelu Bristol,i przygotowane z okazji Marszu Pamięci zamordowanych Polaków w Smoleńsku, w dniu 10-go któregoś miesiąca).
Urząd Miasta (HGW), jak niedawno skarżył się w RM Joachim Brudziński, robi trudności (każe przedstawić mapę z trasą pochodu i propozycje amknięć tras komunkacyjnych itd.. ) Czy tak czy owak, to wszyscy przychodzimy; od 8 rano msza św. w kościele Karmelitów (obok Pałacu Namiestnikowskiego). Wieczorem (chyba o 19:00)msza św. celebrowana przez "pasterza" liberałów-faryzeuszy (abp K. Nycz (!!??) i w koncelebrze z węgieskim księdzem.

Do zobaczenia 10 kwietnia!!

Pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ALS</p>

#241438

pewnie, że można. Dobre stoppery do uszu.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#241450

Pozdrawiam serdecznie

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
1
Vote down!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#241451

rikardo żeby wyrazić w 100% dosłownie swoje myśli co do naszego rządu nasuwa się co drugie słowo k....a,,,kiedy to się zmieni,,,banda,,obarczam winą naszych historyków czemu nie ostrzegli nas przed takim zagrożeniem,,,oni powinni to przypominać że ruskie dołują nas co najmniej raz na jeden wiek,,,, takich ludzi patriotów , a to gówno postkomuna nas meczy,,,,

Vote up!
0
Vote down!
0

rikardo

#241160

przyjacielu rikardo teraz i 10.04 2012 tworzymy historię! Wierz mi jakże cię rozumiem. Możemy to zmienić!

Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
0
#241175

Ja co prawda swoje już wyraziłam pod notką Redakcji Niepoprawnych i cieszę się, że coś się ruszyło.
Apel Twój jest zasadny - przypominać, poznawać zdanie innych przedstawiając swoje, nikt nie musi nas organizować bo możemy się zorganizować sami i jako tacy dołączyć do innych uczestników II rocznicy.
Najnowsza polska historia zaczęła powstawać 10 kwietnia 2010 r. Wielka szkoda, że w tak tragicznych okolicznościach, których następstwa są równie dramatyczne.
W moim wyobrażeniu - jeśli za kilka dni - 10 kwietnia ktoś (w obojętnie jakiej formie) nie przyłączy się do złożenia hołdu Ofiarom Smoleńskim, to znaczy, że nie ma Boga w sercu i los Polski jest mu obojętny !
Ponieważ jestem trochę daleko, dlatego palę co miesiąc światełko pamięci, tu na Niepoprawnych i w innych miejscach. Palę je dla tych i z tymi, którzy fizycznie nie mają możliwości uczestniczenia w miesięcznicach i rocznicach smoleńskich. W tych dniach nie chcę być sama, chcę być z moimi Rodakami chociażby tylko myślami. By wiedzieli, że i ja, i wielu Polaków będących daleko od Polski, też jest z nimi.
Jakoś tak wyszło, że światełka pamięci palą każdego 10-tego dnia miesiąca również moi znajomi i sąsiedzi, którzy z Polską nie mają nic wspólnego, ale są jej wielkimi sympatykami. Pierwszy raz zapalili gdy zmarł nasz Papież, nawet nie pytali czemu u mnie w oknie płonie świeca bo wiedzieli dlaczego. 10 kwietnia 2010 też nie pytali, tylko zapalili i tak już od prawie 2 lat co miesiąc.
Tak rodzą się więzi ludzkie, bezinteresowne, oparte w sumie na niczym, a tylko na zwykłym człowieczeństwie. Kolejny jego przykład - wielka polska pielgrzymka na Węgry 15 marca...
Można ! Wystarczy tylko chcieć !
Pozdrawiam serdecznie.
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#241221

Bardzo dziękuję za wsparcie i jak najbardziej zgadzam się z Tobą.
Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#241238

Pragnę coś bardzo ważnego przypomnieć i podkreślić z całą stanowczością!
Mój APEL dotyczy tego aby zachęcić do przyjazdu na uroczyste obchody Drugiej rocznicy Zamachu Katyńskiego.
Nie czas na podejrzenia i obawy!
Nasz obowiązek to być tam! Tam będą tylko patrioci!
A kim My jesteśmy?

Jadę z Lublina i mam cztery wolne miejsca w samochodzie, proszę pisać do mnie na prv.(jak napisze czterdzieści to wynajmę autobus :))

PS. pragnę z całego serca aby apel odniósł skutek.
pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#241269

I warto przezywać takie chwile w gronie przyjaciół,maszerując wspólnie,w słusznej sprawie,do miłego spotkania w Warszawie

Vote up!
0
Vote down!
0
#241274

Witam kesjo!Od paru dni czytam wasze akcje nawołujące do uczestniczenia w obchodach II rocznicy mordu nad Smoleńskiem.Padają tu różne połajanki pod naszym adresem.Ktoś powie,że limba nie ma racji.A ja mówię,że ma.I chcę to udowodnić.Ponieważ już dwa razy mnie zrzuciło,będę wysyłała tekst w częściach w obawie,że zniknie mi obszerny materiał i będę musiała zaczynać jak Syzyf,od początku.Nie chcę chować głowy w piasek na Wasz apel,niemniej każdy niech wypowie się,dlaczego tak się zachowuje.To nie brak dobrej woli,uwierz mi,ale są pewne przesłanki,że inni być może doświadczyli tego co ja.

                                       CZĘŚĆ PIERWSZA

                                     Powrót do przeszłości

Jestem młodą matką.mam paroletniego synka,żyję w wolnym kraju,komunę bolek obalił,zatem żyjmy i cieszmy się.Pewnego dnia na drzwiach od piwnicy,za tzw.winklem widzę niewielkie ogłoszenie,że w najbliższą niedzielę w naszej szkole na osiedlu odbędą się wybory do Rady Osiedla.Cóż to ta Rada Osiedla?Trzeb iść zobaczyć,ot co.Po mszy idę z moim synkiem na owe wybory (niech dziecko się uczy).Ludzi niewiele,bo i skąd mieli wiedzieć,skoro wieszało się ogłoszenie za winklem.Z marszu zadałam pytanie dlaczego tak mało informacji?Dlaczego nie rozwieszono ich więcej i w miejscach,gdzie przechodzą  ludzie np.sklep?Zadałam też pytanie co to jest ta RO?Otrzymałam od nielicznie zgromadzonych brawa i propozycję abym została pierwszą vice przewodniczącą.Ponieważ byłam wtedy we wczesnej ciąży,powiedziałam uczciwie,że nie mogę się podjąć tego zadania,bo powiększy nam się rodzina,a ona jest najważniejsza.Niemniej zostałam w zarządzie.Zaproponowałam tylko wybranym osobą z sali,jakoś tak sobie ich upatrzyłam,aby kandydowali.Teraz to rozumiem,odrzuciliśmy starych komuchów od koryta i tego nam nie wybaczono..Schemat działa do dziś,czyli ,,jestem za a nawet przeciw"Czyli,oni mówili,że rozwiesili ogłoszenia i była to prawda,stare komusze dzieci się zebrały,napisano sprawozdanie,że frekwencja nie dopisała,że mieszkańcy się nie interesują i siłą rzeczy zostajemy przy korycie. bo co się okazało,oni nie chcieli wcale powiadamiać mieszkańców.Myśleli,że nikt z nas nie przyjdzie,bo i skąd mamy wiedzieć,wybiorą się i gra gitara.Patrzyli na na nas jak na zbrodniarzy wojennych.ale się udało.Było nas ,,trzech walecznych"ostał się tylko stary przewodniczący,i to nas zgubiło.Stary ormowiec,wyszkolony na komuszym wikcie wiedział jak ma manipulować ludźmi.Jednak,co można nam przyznać,że złapaliśmy złodziei.Nie tylko w samej Radzie Osiedla,ale i wśród notabli Urzędu Miasta,ukrytych wówczas,co starsi pamiętają w opcji zwanej Porozumienie Centrum,czyli w skrócie PC..Zaczęła się na nas nagonka.Najpierw próba przekupstwa,i to bardzo w cwany sposób.Początkowo daliśmy radę,potem zaczęto nas straszyć,żeby nam przypadkiem cegła z dachu nie spadła na głowę ,aż skończyliśmy na ławie oskarżonych.I to za co,za to że chcieliśmy dać starszej kobiecie 200 złotych na węgiel.Cóż straciłam ciążę,sprawę umorzono,Mieliśmy dość.Jedak na sam koniec,co nam się udało,to nowe,przedwczesne wybory,na które ściągnęliśmy ludzi.Podałam kandydaturę mojej sąsiadki na przewodniczącą,uzyskała najwięcej głosów i daliśmy spokój. Oceniając tamte wydarzenia,sądzę,że z ,,trzech walecznych"ostałam się sama. Koleżance nagle polepszyło się materialnie,koledze również.A może mi tylko się wydaje?

Nie wiem jak sobie radziła,moja sąsiadka,ale kiedy jej męża wyrzucono z pociągu i stracił głowę,to pomyślałam,że chyba dobrze zrobiłam,że zostawiłam to za sobą.

Na scenę polityczna zaczęli wkraczać bracia Kaczyńscy i od razu wiedziałam,że za nimi pójdę w ogień,dlatego jak zobaczyłam na bilbordzie PiS przed jakimiś wyborami te złodziejskie,przepraszam za wyrażenie,ryje,to pomyślałam,że panowie Lech i Jarosław zrobią z tymi kreaturami porządek,ale jak widać V kolumna PiS ma się dobrze.Za chwilę  cd.Powrót do teraźniejszości.

Vote up!
0
Vote down!
0
#241336

Twojego wpisu dowodzi LEGES, jak ważna jest nasza na uroczystości obecność!! Czyż Ty nie zapłaciłaś swoją postawą najwyższej ceny!? I będziesz razem z nami 10.04. w Warszawie.

Można i tak "jadę ale milczę"
Pozdrawiam .

Vote up!
0
Vote down!
0
#241362

Jest 10 kwietnia 2010.W pracy 98% lemingów,jeden niby patriota,ale chyba jednak tchórzy,zostaję sama.Gorączkowo rozmyślam z kim tu porozmawiać o tej tragedii.Księża milczą od tylu lat,tam nie.Nawet chodzący ksiądz po kolędzie niechętnie ze mną rozmawiał na temat Radia Maryja,toteż wiem,że tam ukojenia nie znajdę.Po co mam internet.Szukam.Jest portal ,,Sympatyków PiS",jest w moim mieście biuro PiS.Dlaczego ja tego nie wiem?Dlaczego do tej pory w moim mieście jak były jakieś wybory,nie było bilbordów PiS?Ale to nieważne Teraz.Lemingi się cieszą,że ,,kaczor " zginął.Kto przywita trumnę mojego śp.Prezydenta?Jadę do Warszawy Go przywitać.I tu zaskoczenie.Tłumy Polaków wzdłuż przejazdu trumny.Ludzie płaczą i jest żałoba.Nie mam za dużo czasu,muszę wracać.

Potrzebuję rozmowy z dobrymi ludźmi,którzy myślą i czują to co ja.Przed nami wybory na prezydenta.Na mojej ulicy jest biuro posłów,o czym nikt nawet z mieszkańców nie wiedział,ja też.Chcę tam iść i zrobić coś,aby rozruszać moją dzielnicę,moich mieszkańców.I tu było pierwsze BUM W PUSTY MÓJ GLOBUS.Pan ,,trzygłowy Cerber",tak go nazwałam.rękoma i nogami bronił swojego pana posła od kontaktu z szarym ludem,takim jak ja.O co tu chodzi pomyślałam,ale szukam dalej.Klub Gazety Polskiej.Tu trwała z kolei kłótnia między panem i panią,o to czy mają się rejestrować w sądzie czy nie?I tak przez parę spotkań.Kiedy koś mówił podobnie jak myślę ja,zaraz w łeb.Jednak ja trwam na posterunku.Cóż spróbujemy iść na spotkania PiS.Tu dopiero dramat.Grupa trzymająca władzę nie dopuszcza nikogo do siebie,nie pozwala nic zrobić aby ruszyć  PiS-owi kampanię,zarówno lokalną jak i do parlamentu.Kolega,który pisał na ,,salon 24" uważany jest za idiotę.Ludzie to się w głowie nie mieści.Skrzykuję ludzi na I rocznicę do Warszawy.Działacze naszego PiS mają to w d...ie.Puścimy baloniki,pojedziemy na kiełbaski i gra gitara.Ktoś jednak w ostatniej chwili decyduje,że jedziemy,dostaję maila ,,ORGANIZUJ LUDZI" Dzień przed wyjazdem.Jednak ja dałam radę.

A wracając do moich poszukiwań.Po paru dniach stwierdziłam,że ,,salon 24"to V kolumna,na portalu ,,Sympatycy PiS" zostałam wyzwana od kurwy za moją miłość do Ojczyzny,na ,,niezależnych"szybko wyłapałam głównego ,,gawnojed",ale na mysiej są bardziej wyszukane metody wyzywania,toteż tam zostałam nazwana AGENTEM.Portal ten jest po to ,aby mieć nas na oku.Niech polaczki piszą i wyładują swoje frustracje,ale jak który łeb podniesie i przyjdzie mu do głowy jednoczyć ludzi,inkwizytor i wszelkie gryzonie,zaraz dopadną takiego mądrego.Oni tam maja nasze dane z adresami,bo o ludzka naiwności,żeby tam pisać trzeba   było je podać,a że człek uczciwy i myślał,że to ,,,niezależny" portal,portal dla polskich patriotów,to i uczciwie się podłożył.Chciałam aby skasowali moje konto i moje dane,ale nie ma takiej możliwości.jak mi wiadomo,mam je tam otwarte.Nie mogę nawet decydować o sobie.Już mi tam raz wielka mysz,napisała,że wiedzą o mnie wszystko i jestem do namierzenia.Może to przypadki,ale samochód mi porysowano.szybę przednią wybito a drzwi do mieszkania pomalowano na biało.Być może to tylko przypadek,ale ja w takie przypadki do końca nie wierzę.

Na tym portalu,jak wiesz,a jak nie wiesz,to napiszę też szybko utworzyłam listę trolli.Tylko,że tu jeszcze są niektórzy moderatorzy,którzy myślą i czują jak ja.Mają serca pełne miłości do tej naszej biednej,znękanej przez zdrajców Ojczyzny.

Jeżeli chcieliście organizować wyjazd,to nie w ten sposób.Ludzie są nieufni.Jeżeli chciałabyś jakieś rady to limba i ja służymy pomocą.Ja bym sama przykleiła na mój samochód napis ,,Niepoprawni.pl" jadą na II rocznicę ,ale nie mam prawa wykorzystywać tego logo,mogłabym wszędzie,gdzie jestem dawać ulotki,a uwierz mi,jestem w tym dobra,sama zebrałam sporo podpisów pod wieloma akcjami,zawsze mam ich najwięcej.Jednak Wy zabraliście się do tego nie z tej strony..Nie gniewaj się na nas.,,Niepoprawni " to ludzie,a do ludzi trzeba umieć dotrzeć.

                  Pozdrawiam! LEGES

Vote up!
0
Vote down!
0
#241360

serdecznie dziękuję LEGES. Najważniejsze jest to co czujemy w sercu! Jak ważne jest dla nas należycie oddać cześć,szacunek i pamięć w tym dniu w Warszawie.
Anonimowo czy nie: BĄDŹMY TAM 10.04.2012 w Warszawie!!!

Niebawem ,jak zapewnia redakcja ,będzie informacja nt. godzina i miejsce spotkania w Warszawie.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#241373

ja się wybieram. :-)

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#241453

Cieszę się bardzo Niepoprawnie :-) Nie jesteśmy leniwi!Dumnie pójdziemy razem ,a towarzystwo będzie NAJLEPSZE

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#241468