CHIPUJĄ DZIECI WE WROCŁAWIU!!!

Obrazek użytkownika jawa
Kraj

WE WROCŁAWIU PREZYDENT DUDKIEWICZ ŁAMIE PRAWO nakazując dyrektorom szkół, aby zmusiły rodziców, aby wyrobiły swoim dzieciom kartę chipową URBANCARD (obraz Beksińskiego)

USTAWA „O systemie informacji oświatowej”
http://isap.sejm.gov.pl/Download?id=WDU20040490463&type=3
NIE NAKAZUJE ZBIERANIA DANYCH OSOBOWYCH UCZNIÓW – W Ustawie Art. 3.

ust1. mówi się wyłącznie o możliwości zbierania informacji statystycznych np.: - liczby dzieci uczęszczających na zajęcia poza lekcyjne, które uległy wypadkom, są dowożone itp.

Na polecenie Prezydenta Dutkiewicza dyrektorzy we wszystkich szkołach nakazują rodzicom wyrobienie w pośpiechu wielkim do końca kwietnia 2012 r. swoim dzieciom karty „chipowej” URBANCARD. W tym celu wszyscy uczniowie winni natychmiast bez protestu dostarczyć swoje zdjęcie oraz dane osobowe w celu wyrobienia sobie karty „chipowej” URBANCARD.

Wrocławska Karta Miejska,zwanej od nazwiska skarbnika "Urbancard" – majeden lub kilka układów scalonych, które pozwalają na to, że karta ta może być odczytywana za pomocą innych urządzeń automatycznych nie tylko w szkole (tramwaj, kino, zoo, biblioteka, itp.) Taka karta pozwala to firmie prywatnej (która jest właścicielemURBANCARD) na inwigilacje NASZYCH DZIECI. To jest kolczykowanie „chipem” wszystkich dzieci, bo wszystkie muszą chodzić do szkoły!

W ramach projektu Wrocławska Edukacja ZAPLANOWANO, że dostęp uczniów do Elektronicznej Platformy Edukacyjnej będzie możliwy wyłącznie po zalogowaniu się z wykorzystaniem numeru karty URBANCARD.
Pierwsze wydanie karty jest bezpłatne. Wydział Edukacji TWIERDZI, żeNA RAZIE naURBANCARD nie ma zainstalowanych żadnych innych funkcjonalności, a numerURBANCARDposłuży jedynie jako identyfikator do logowania. Jeśli uczeń chciałby wykorzystać otrzymaną kartę jako bilet na komunikację miejską, będzie musiał aktywować nową funkcjonalność w BOK-u. Podobnie, jeśli zechce mieć elektroniczny bilet np. do ZOO.
http://www.sp26.wroclaw.pl/content/view/1253/32/

Jakie inne funkcje będzie mieć ta uczniowska karta, wiedzą tylko jej twórcy! My wiemy, żeMennica Polska S.A. (gdzieZbigniew Jakubas ma 42%) oraz Stowarzyszeniem Forum Medicum 12 kwietnia 2012 roku podpisały umowę w sprawie włączenia produktów oferowanych na turystycznej karcie OpenWroclaw do sieci sprzedaży Wrocławskiej Karty Miejskiej URBANCARD.

Jeżeli jednak rodzic nie wyrazi zgody na wydanie bezpłatnej karty, to konsekwencją będzie brak dostępu dla jego dziecka do elektronicznych zasobów szkolnych zawartych na Elektronicznej Platformie Edukacyjnej.
Na koniec UWAGA: Władze Gdańska podpisały także umowę na realizację projektu Gdańskiej Platformy Edukacyjnej, ale z innymi wykonawcami, i dostęp do PLATFORMY jest na bazie ustalonego przez rodziców hasła, a nie poprzez URBANCARD.

http://www.polskaszerokopasmowa.pl/inwestycje/gdansk-buduje-elektroniczna-platforme-edukacyjna.html

Przedruk za zgodą autora

http://thot.nowyekran.pl/post/60189,chipuja-dzieci-we-wroclawiu

Sprawa jest bardzo pilna!!!!
W piątek wychowawca klasy przekazał dzieciom w szkole podstawowej, że maja przynieść zdjęcia do wyrobienia URBANCARD- termin do 26 kwietnia czyli tryb pilny. Nikt nie pyta rodziców o zgodę a Dyrektor szkoły odpowiada na pytania tłumaczeniem,że jest nie kumaty w tej materii.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Cyfrowa Polska - Do września 2012 Wrocław zrealizuje wielkie projekty edukacyjne

http://www.cyfrowa-polska.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=406:do-wrze%C5%9Bnia-2012-wroc%C5%82aw-zrealizuje-wielkie-projekty-edukacyjne&Itemid=10&tmpl=component&print=1

Pare cytatów:
-Zarządzanie danymi przetwarzanymi na potrzeby oświaty będzie centralne, w oparciu o serwery zainstalowane w serwerowni urzędu.

-Na tak przygotowanej infrastrukturze zostaną wdrożone aplikacje dziedzinowe

-system analiz danych oświatowych (SIO, Karta pracy szkoły) oparty na hurtowni danych

-system monitorowania ścieżki edukacyjnej ucznia, w tym portofolio ucznia

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

taba

#248084

'Szkoła w mieście' - nowy projekt edukacyjny wrocławskiego magistratu

http://wyborcza.pl/1,91446,11531449,_Szkola_w_miescie____nowy_projekt_edukacyjny_wroclawskiego.html

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

taba

#248088

Jest to kolejny etap do totalnej kontroli spoleczenstwa.

Wprowadzany powoli, etapami...   inwigilacja za pomoca telefonow komorkowych, komputerow. Ostatecznie wszystkie nowonarodzone dzieci beda mialy wszczepione 'czipy'.  

Plus kontrola zywnosci (zywnosc genetycznie zmodyfikowana), farmaceutyki...

Korporacje farmaceutyczne (szczepionki) polaczone z wielkimi koncernami zywnosciowymi (np. macki firmy - Kraft corp.) Efektem - np kontrola dlugosci zycia ;)

Policja (kapostwo) podnieca sie projektem, bo praktycznie bedzie wiedziala, kto np. wlamal sie do banku...   ;)

Droga do spoleczenstwa doskonale kontrolowanego otwarta !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#248123

...choć tylko o 28 lat.
Następuje sytuacja, w których system znów zagraża wolności jednostki - szczególnie w zakresie prywatności. Książka "Rok 1984" była już inspiracją dla stworzenia popularnego reality-show "Big Brother" - ten powstał dużo wcześniej.
Teraz władze Wrocławia włażą bezpardonowo zabłoconymi buciorami do mieszkań Wrocławian.

**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
[ts@amsint.pl]

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#248130