Twój świąteczny tekst lub życzenia w Niepoprawnym Radiu PL

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Ogłoszenie

Witajcie słuchacze Niepoprawnego Radia PL oraz blogerzy prawicowych portali.
Na święta wbrew dotychczasowej tradycji nie będzie muzycznej (kolędowej) audycji. Chcemy polskie kolędy wzbogacić o teksty blogerów związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

Nagrane na dyktafonach, w komórkach czy na mikrofonach podłączonych do komputerów teksty przyjmiemy do niedzielnej audycji, którą nadawać będziemy do czwartku.

Najlepiej w pliku stereo mp3 o jakości 128 kbps i częstotliwości 44kHz, ale jeśli będzie w innej, standardowej formie to sobie poradzimy.

Jedyny wymóg, to świąteczna, związana z Bożym Narodzeniem treść. Może być opowieść Wigilijna, życzenia świąteczne, wspomnienie z historii lub zaśpiewana przez Was kolęda. Coś czym chcielibyście się podzielić. Dwa lub trzy teksty mogą przeczytać redaktorzy Niepoprawnego Radia PL - kilka linków do takich notek prosimy wysyłać na adres kontakt@niepoprawneradio.pl. Jednak priorytet mają teksty przez Was nagrane.

Ostateczny termin nadsyłania nagrań to godz 7:00 najbliższa niedziela. Propozycje dla redakcji to piątek godz.24:00.

Nagrania wysyłać prosimy na adres kontakt@niepoprawneradio.pl

Oczywiście decyzję o emisji nagrania podejmujemy w redakcji, arbitralnie. Ale notkę tą wieszamy tam gdzie teksty zazwyczaj są świetne.

PS.O nagrywaniu więcej szczegółów technicznych na stronie : http://niepoprawneradio.pl/jak-nagrac-audycje/

Pozdrawiamy
Redakcja Niepoprawnego Radia PL

Ocena wpisu: 
Brak głosów