Posłuchaj nas! Szczegóły 234 audycji Niepoprawnego RadiaPL

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

Audycja 234 jeszcze do niedzieli, do godz.19:00!

Reaktywacja wpływów byłych WSI. Powtórka z 2007 roku. Powtórka z historii przed obecnymi wyborami? Za jaką cenę? Jak zwykle, u autora, duża ilość faktów i precyzyjna analiza.

19:06 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) - Wspólnota brudu

Wspomnienie o Michale Falzmannie.

19:25 BLOG:Stanisław Żaryn (czyta: JaWa) - Zginął, bo nagłośnił sprawę okradania kraju

Jeżeli PiS wygra na jesieni, to nie dam głowy czy Jarosław Kaczyński będzie z tej wygranej zadowolony. Ale wygrać trzeba. Wbrew wszystkiemu.

19:33 Blog:Gadający Grzyb - Czy Jarosław Kaczyński chce wygrać wybory?

Masz do wyboru. Zmilczeć, machnąć ręką na głupca, albo zaprotestować. Warto? Nagle dostrzegasz, że Twój wybór ogranicza się do wyłączenia telewizora. Jak to więc jest z tą manipulacją. Jesteśmy manipulowani czy chcemy być manipulowani?

19:48 Blog:Katarzyna - Rewolucja cichych kroków

Sterylizacja za pomocą promieni rentgena. Pomysł dr. Viktora Brack'a - na "sposób" urzędniczy. Promieniowanie podczas wypełniania druku przy urzędniku. Metodę testowano w Oświęcimiu.
Także o kilku innych propozycjach masowej sterylizacji i badaniach nad sztucznym zapłodnieniem w Oświęcimiu (dr Klauberg).Współczesny wymiar eugeniki.

20:10 Felieton:Innocenty Czepialski - Eugenika i eutanazja w medycynie III Rzeszy

We wrocławskiej kawiarni Literatka odbyła się konferencja prasowa dot. rozpoczęcia akcji "Uczciwe wybory". W konferencji uczestniczyli Ewa Stankiewicz z ramienia fundacji "Cegiełka dla wolności słowa" i Stowarzyszenia Solidarni 2010 oraz Jacek Świat i Radosław Rozpędowski z Ruchu im.Lecha Kaczyńskiego. Mówili o przykładach wielu różnych fałszerstw, jakich dokonano przy poprzednich wyborach. Podkreślali olbrzymie znaczenie, jakie ma monitorowanie pracy komisji wyborczych dla polskiej demokracji i przyszłości Polski. W czasie spotkania przedstawiono metody działania i przekazano informację o stronie http://www.uczciwewybory.pl/

20:30 Konferencja:Wrocław 20-07-2011

Afera tirowa. Konflikt interesów i sposób na polityczne wykorzystanie go.

20:57 Blog:Marcusso - Afera tirowa

Podobno problem eksportu jarzyn do Rosji został już rozwiązany, ale celności tekstu Joanny to nie zmienia, bo jak nie warzywa, to co innego w każdej chwili może stać się pretekstem do gry globalnych interesów. Mechanizm i cel jest zawsze ten sam.

21:08 BLOG:Joanna (czyta: Jawa) - POlityczne jarzyny

Jak rozpoznać leminga? Triarius proponuje niezawodny test. Chcesz wiedzieć? Posłuchaj!

21:14 Blog:Triarius (czyta Gadający Grzyb) - Test na leminga

Podjęta w 1957 roku decyzja o zasadniczym powrocie do całościowego zastosowania dezinformacji strategicznej, uruchomiła całą serię badań nad techniką i precedensami tego zagadnienia.
Dokończenie rozdziału 5 - Źródła inspiracji

21:23 Czytanka:Anatolij Golicyn (czyta Katarzyna) - Nowe kłamstwa w miejsce starych

Młodzi pytają: Jan Olszewski był z SLD? Nie wierzysz, że można nic nie wiedzieć o premierze Janie Olszewskim?- POSŁUCHAJ!Co wiedzą dwudziestolatkowie o polityce III RP. Rozmowa, niestety, niezbyt krzepiąca.

21:36 Materiał własny - Rozmowy pod namiotem - rozmowy z młodymi

1962 rok. Liczba zamykanych cerkwi rośnie. Opis jednego przypadku w kołchozie Gigant.

21:57 Czytanka:czyta MarkD - W cieniu krzyża - Józefa Mackiewicza

Legenda pierwszej Solidarności i lat stanu wojennego oraz Solidarności Walczącej- Jadwiga Chmielowska była gościem pod namiotem Solidarni 2010.Spotkanie trwało 2 godziny i dotyczyło m.in. zagrożenia integralności Polski w świetle destrukcyjnej działalności Ruchu Autonomii Śląska, mającego poparcie Donalda Tuska.

22:06 Spotkanie:Solidarni 2010 - Jadwiga Chmielowska pod namiotem Solidarnych 2010

Jak to jest, że panowie Lepper i Giertych raz są wrogami publicznymi III RP, a innym razem są dopieszczani troskliwą uwagą przez establishment? Seawolf wyjaśnia mechanizmy tych nagłych przemian.

24:03 Blog:Seawolf (czyta Gadający Grzyb) - Sinusoida Leppera

W nieustających wojnach podjazdowych rządzących giną problemy przeciętnego Kowalskiego, a także państwa jako organizacyjnej całości.

24:12 BLOG:wiktorinoc (czyta :JaWa) - Sądy przede wszystkim!

Struktura terenowa KWP - pomijamy kilka stron dot. stopni i obsady oddziałów - znajdziecie ją Państwo na stronach od 25 do 37 w opracowaniu na stronie http://fundacjapamietamy.pl

24:27 Czytanka:czyta MarkD - Z dziejów KWP - Ksawerego Jasińskiego

Prof. Marek Dyżewski, pianista, publicysta oraz animator życia muzycznego, b. rektor Wrocławskiej Akademii Muzycznej, Rzecznik Wrocławskiego Społecznego Komitetu Poparcia Jarosława Kaczyńskiego w dniu 21.06.2011 r. w siedzibie NSZZ Solidarność Region Dolny Śląsk, w ramach wszechnicy organizowanej przez Komitet, mówił o kondycji polskiej nauki i kultury na tle innych państw europejskich oraz o pilnej potrzebie jej naprawy.Część 1 wysłuchaliśmy w poprzedniej audycji. Teraz prezentujemy część 2 i 3 niezwykle interesującego wykładu.

24:42 Wykład:Prof. Marek Dyżewski - Tyle Polski, ile kultury cz.2

------------------------------------------------------------------------

01:47 Wykład:Prof. Marek Dyżewski - Tyle Polski, ile kultury cz.3

Dziś z przyczyn różnych Konserwa nie odbędzie się. Dlatego... niczym mistrzowie kamuflażu - wyciągnęliśmy nadmuchiwaną atrapę! I takowoż - dziś możecie ujrzeć (a raczej usłyszeć) atrapę puszki od konserwy. Żartobliwie i muzycznie. I konkurs-zagadka - czy audycja może się odbywać bez prowadzących?

02:35 Konserwa:Jabollissimus - Atrapa puszki od konserwy

Ocena wpisu: 
Brak głosów