Pojednanie z Rosjanami ? Dlaczego NIE? Posłuchaj

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

AUDYCJA 339 - SZCZEGÓŁY. Od dziś audycja także do pobrania i dowolnego niekomercyjnego użytku. Plik mp3 dostępny na stronie http://audycje.4shared.com

Kilka słów o wyjątkowej szmirze z Julią Roberts – tą, co to nie goli się pod pachami. Czyli, jakie wzorce wbija się do głów kobietom w ramach "lajfstajlowego feminizmu".

19:01 Blog:Gadający Grzyb – Duchowe skretynienie

Chytrość moskiewskich intryg mocniejsza niż broń gubiła zawsze Polaków samymi Polakami - czy te słowa nie opisują naszej dzisiejszej sytuacji? Wtedy, 200 lat temu po Targowicy, przyszła Insurekcja. Ścios mówi o tym jednak w kontekście planowanego przez kościół "Pojednania".

19:12 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) – Przeciwko „pojednaniu”

Kłamliwe statystyki, kłamliwi politycy - Izrael jakiego Nie znamy. Jedno z najbogatszych państw na świecie i jednocześnie jedno z najmniej troszczących się o swych obywateli.

19:26 Artykul:Bolo – Roy Tov „Samospalenie Izraelity”

Po uchwaleniu Konstytucji 3 Maja magnaci; Szczęsny Potocki, Seweryn Rzewuski i Ksawery Branicki odmawiają jej zaprzysiężenia i u wrogów Polski szukają poparcia. Nad Polską zbierają się chmury.

19:41 Historia:czyta Katarzyna – II rozbiór Rzeczpospolitej 1792-3 „Dzieje Polski” Michała Bobrzyńskiego

„Najwyższą umiejętnością w sztuce wojennej jest podporządkowanie sobie nieprzyjaciela bez walki”. Jak wyrwać się z matni, którą zafundowała społeczeństwu III RP?

19:59 Blog:Martynka (czyta:JaWa) – Podporządkowanie bez walki. Co dalej?

Rozmowa telefoniczna z Grzegorzem Braunem, reżyserem, scenarzystą i publicystą na temat ostatnich wydarzeń politycznych, między innymi, na temat nowelizacji ustawy o przymusowych szczepieniach. Prowadzi ją Janusz Zagórski.

20:20 Rozmowa:Grzegorz Braun – Stop Nowemu Porządkowi Świata

"Akcja na Kraj prowadzona przez Wydział Krajowy Rady Politycznej okupiona została licznymi ofiarami, które spowodowane zostały przez infiltrację kanałów łączności oraz placówki w Bergu przez komunistyczne MBP".

21:21 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) – Afera Bergu – cz.2

" Długa jest lista sprzedajnych pisarzy, wykonujących polecenia Rosji: Fontenelle, Marmontel, Grimm, Falconet, Mercier, Dumas – to tylko pierwsze z brzegu nazwiska". - Wykorzystywanie przez Rosję do celów propagandowych pisarzy, dziennikarzy i publicystów europejskich czasopism.

21:33 Czytanka:Grzegorz Rossa (czyta: JaWa) – Ciężkie czasy dla agentów cz.46

Zwija się Polska B. Zwijają się "przedszkola, sklepy, przychodnie, gazety nie ma komu przywieźć, szkoły, komisariaty, ostatnio skrzynki pocztowe się likwiduje, bo się nie opłaca".

21:51 Blog:seawolf (czyta:JaWa) – Tendencja

Dyskusja. Uczestnicy spotkania rozmawiali, między innymi, o tym, jak Wałęsa dostał się do stoczni, o procesie, jaki wytoczył Wałęsa K. Wyszkowskiemu i o tym, jak zamiast Polskiej Partii Pracy powstała Unia Wolności

21:59 Spotkanie:Krzysztof Wyszkowski, Henryk Jagielski – Spotkanie cz.2, Gdańsk 31.05.2012

"Immunitet nietykalności wręczony w 1989 roku zbrodniarzom niesie opłakane konsekwencje do dziś. Tylko temu poczuciu bezkarności możemy zawdzięczać to, że ktoś mógł wymordować 10 kwietnia 2010 roku nasze niepodległościowe elity. Źródło bezczelności grasującego po Polsce „seryjnego samobójcy” leży również w tych toastach wznoszonych przez selekcjonera Kiszczaka wraz z kadrą wytypowanych kolaborantów odgrywających role opozycjonistów".

23:00 Blog:Kokos26 (czyta Gadający Grzyb) – Zbrodnia bez kary

20.VI.2012 - Tajne Komplety mają zaszczyt przedstawić Państwu księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego, który poruszy bardzo ważne, a drażliwe tematy dotyczące Kościoła Świętego.

23:09 Spotkanie:ks.Tadeusz Isakowicz-Zaleski – Komunizm jest złem

Spotyka mniej takich, co walczą o wyzwolenie z niewoli, bo tacy boją się tego czynić, a nawet mówić - natomiast więcej takich, którzy z oportunizmu, i innych pobudek, "walczą" o pogłębienie własnej niewoli Mackiewicz pisze o narodowym komunizmie, mieliście inne wrażenie?

23:41 Czytanka:czyta MarkD – Wielki tryumf komunistycznego nacjonalizmu – Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy – Józef Mackiewicz

Rozmowa z pracownikiem hotelowym (oczywiście w atmosferze fałszywej przyjaźni polsko-niemieckiej) na temat trapiącego problemu ziem Śląska, Pomorza...

24:01 Czytanka:Szpilka – „Ziemia gromadzi prochy” cz.6 -Józef Kisielewski

Pani Gosiewska wprost nazywa tragedię - nie wypadkiem - lecz zamachem, za co odpowiedzialność, według niej, spoczywa na W. Putinie. Mówi o ostrzeżeniach i informacjach, jakie odebrała od jednego z uczestników pogrzebu swojego syna, który przekazał jej swoją wiedzę o zdradzie i winnym dokonanej zbrodni.

24:13 Spotkanie:Jadwiga Gosiewska – Zamach smoleński Oddział Sopocki Ruchu Społecznego im. Lecha Kaczyńskiego

Graś ogłosił, że premier nigdy nie kłamie, co spowodowało wybuch śmiechu i zadumę nad załganą władzą.

01:34 Felieton:Jan Pietrzak – Plwają na siebie i żrą jedni drugich

Tajne komplety mają zaszczyt gościć Pana Andrzeja i Panią Joannę Gwiazdów, znanych i szanowanych działaczy Solidarności. O przysiędze na krzyż, że wiernie będzie służył SB i o dokumencie z czeskiego archiwum na temat współpracy z SB Lecha Wałęsy.

01:41 Spotkanie:Andrzej i Joanna Gwiazdowie – Agent Wałęsa

Naciski na dziennikarzy, tajemnicze zgony, kłamstwa polityków, ukrywane afery... to norma w polskiej rzeczywistości. Czy żyjemy w wolnym kraju? Wojciech Sumliński - dziennikarz śledczy stara się pomóc nam odpowiedzieć na to pytanie.

01:56 Spotkanie:Wojciech Sumliński na spotkaniu zorganizowanym przez Polonia Christiana i KiK w Lublinie – Czy żyjemy w wolnej Polsce?

Ocena wpisu: 
Brak głosów