NIEPOPRAWNE RADIO.PL - AUDYCJA 236 - SZCZEGÓŁY

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

Słuchajcie, bo warto... ;)

Na naszych oczach następuje demontaż infrastruktury bezpieczeństwa państwa jaką są sieci teleinformatyczne. W co gra Solorz? Kto ostatnio delikatnie zaatakował Bondaryka, a kto po takim ataku ma teraz prokuratorskie zarzuty ?
Kto szefuje NASK (przypomnienie)? Druga część analizy. Pierwszą nadaliśmy w audycji nr 230 (7.VII.2011)

19:03 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) - Bezpieczeństwo na sprzedaż cz.2.

Wszystkie organizacje terrorystyczne wspierane były przez Sowietów. W krajach demoludów odbywały się szkolenia..
Komu zależy na destabilizacji bogatej w gaz Norwegii.

19:36 BLOG:jwp (czyta :JaWa) - Norweski Łącznik

„Najmocniejszym powodem, by utrzymać prawo do posiadania i noszenia broni przez ludzi jest to, że stanowi ono dla nich ostateczny środek do obrony przed tyranią rządu" (Thomas Jefferson). Utoya czyli krach postępowych rojeń o pacyfistycznym i multikulturowym społeczeństwie.

19:54 Blog:Gadający Grzyb - Rzeź w cieplarni

Możliwości jakie daje politykom zamach terrorystyczny i związane z tym jego dalsze potencjalne konsekwencje.

20:05 Blog:Marcusso - Użyteczny fanatyk

Akacja eutanazyjna T4 na terenach okupowanej Polski. W Chełmie rozstrzelano około 500 pacjentów, Choroszcza - 464 pacjentów, w Kochanówce 692, w Kocborowie 2342, w Bobińskach 1100, w Zofiówce 100, w Lublińcu 221 dzieci, ...

20:17 Czytanka:Innocenty Czepialski - Eugenika i eutanazja w medycynie III Rzeszy

Istotnie, urząd kapłański zostaje powierzony tylko w jedności z papieżem i z kolegium biskupów, a szczególnie z biskupem własnej diecezji, którym należy się „synowska cześć i posłuszeństwo”, przyrzeczone w obrzędzie święceń kapłańskich. - Jan Paweł II adhortacja apostolska "Pastores dabo vobis"

20:32 Blog:Katarzyna - Kościół Chrystusa czy ks. Natanka?

Po mszy 17.VII (nadaliśmy w niedzielę) dostał suspensę. Kazanie po suspensie w ostrej kontrze do kardynała Stanisława Dziwisza. Jesteście na mszy ważnej, ale ... niegodziwej. Ksiądz wyjaśnia swoje nieposłuszeństwo.
W kazaniu także o masonach, o Iszo z Kanak, o abp Życińskim, o pysze "narcybiskupów". To dopiero początek dramatu Kościoła, kiedy trwając w kłamstwie przyjdzie mu się zmierzyć z tą prawdą

20:48 Kazanie:ks.Piotr Natanek - O polskim kościele 24.VII.2011 (po suspensie)

Pius XII przestrzegał przed łatwością porozumienia. Tak jakby przewidział to, co stało się podczas Soboru. Papież ma prawo postępować w duchu odwrotnym niż jego poprzednik, byle nie zmieniał litery poprzednich postanowień.

22:07 Czytanka:czyta MarkD - Zapomniane słowa - "W cieniu krzyża" - Józefa Mackiewicza

Porównanie Jedwabnego i Białegostoku z dzisiejszymi czasami.

22:16 BLOG:kokos26 (czyta: JaWa) - O śp. Marku Rosiaku i synagodze w Białymstoku

Norwegia już teraz spętana jest polityczną poprawnością, która knebluje swobodę wyrażania poglądów osobom o konserwatywnym światopoglądzie. Co będzie teraz, po masakrze na Utoyi, kiedy to „prawicowy fundamentalizm” przypisano Breivikowi?

22:27 Blog:Landryna (czyta Gadający Grzyb) - Boję się, co teraz będzie z nami, prawicowymi, w Norwegii

Kiedy Szelepin tworzył nowy Departament Dezinformacji (tzw. Departament D) w styczniu 1959 roku, zadbał o to, aby jego praca była skoordynowana z innymi służbami dezinformacyjnymi w machinie partyjnej i rządowej...- rozdz. 6 Departament D i rozdz. 7 - Nowa rola służb wywiadowczych

22:36 Czytanka:czyta Katarzyna - Nowe kłamstwa w miejsce starych - Anatolija Golicyna

Przy inwentaryzacji w Muzeum Narodowym okazało się, że brakuje 10 tys. eksponatów. 7 IX 2010 wysłałem list do prezydenta Bronisława Komorowskiego. Do dziś nie mam odpowiedzi Dlaczego nie było śledztwa?

22:58 Rozmowy pod namiotem - Brak 10000 eksponatów w Muzeum Policji (mat. własny)

Zuzanna Kurtyka na spotkaniu we Wrocławiu mówi o swoich doświadczeniach dochodzenia do prawdy po tragicznej śmierci męża. Zanim zabarała głos niemilknące oklaski...

23:04 Prelekcja:Zuzanna Kurtyka - Państwo polskie wobec tragedii smoleńskiej cz1.

Najlepsze prawo nie zadziała tam, gdzie nie będzie elementarnej ludzkiej przyzwoitości. Wyrok sądu w spawie Rymkiewicza oznacza, że jeśli zakwestionujesz publicznie sposób pełnienia obowiązków małżeńskich przez szwagra policjanta wobec twojej siostry (np.w temacie wierności) - możesz zostać oskarżony o naruszenie dóbr osobistych policji państwowej.

23:53 BLOG:wiktornoc (czyta: JaWa) - Naruszenie dobrego imienia Rymkiewicza

Rosyjskie i polskie władze od początku prowadzą w kwestii raportów dotyczących Katastrofy Smoleńskiej cyniczną grę obliczoną na ogłupienie Polaków. Kiedy powiemy wreszcie DOŚĆ?

24:00 Blog:Kokos26 (czyta Gadający Grzyb) - Kiedy powiemy DOŚĆ?

Demoralizacja jako proces NIEodwracalny przynajmniej na okres jednego pokolenia.
Widoczne analogie pomiędzy pokoleniem '60 w USA, a pokoleniem po "okrągło-stołowym" w Polsce.

24:08 Czytanka:czyta Bolo - List miłosny do Ameryki - Thomas David Shuman

Szczegóły planu i wykonania akcji ataku na PUBP w Radomsku.

24:18 Czytanka:czyta MarkD - Z dziejów KWP - Ksawerego Jasiaka z fundacji Pamiętamy

Sytuacja żydów w Królestwie Polskim w II połowie XIX w i ich wpływ na przebieg Powstania Styczniowego. Carska polityka odznaczeń wzorem dla Bul Komorowskiego?

24:37 Czytanka:Leszek Szczesniak (czyta: JaWa) - Judeopolonia cz.2 /Zagadka Kronenberga

Publicysta, polityk, działacz ROPCiO, współzałożyciel UPR, felietonista m. in. Radia Maryja, bloger, wykładowca Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki i Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, czarny sen Michnika. - Stanisław Michalkiewicz 27 lipca br. gościem pod namiotem na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Mówi o polityce, gospodarce i antypolonizmie

24:54 Spotkanie:Blogpress, Solidarni 2010 - Stanisław Michalkiewicz pod namiotem Solidarnych 2010

Brak głosów