Audycja 296 - posłuchaj, poleć, zostań z nami!

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

AUDYCJA 296 - SZCZEGÓŁY

"Śnią z otwartymi ustami w ziarnistym powietrzu. Śnią się im...".

19:02 Wiersz:Wojciech Wencel inspirowane pośmiertnymi zdjęciami żołnierzy NSZ 1945-1951 – We śnie

Relacja z pokazu filmu który obraża uczucia patriotów. Skandal to za mało. Czy wielu jest w Polsce podobnych do opisanego - "artystów"?

19:07 Blog:MarkD - Ociec prać? O skandalu w klubie Ronina

Zarówno były wiceszef BOR-u jak i pirotechnik, wielokrotnie w swojej zawodowej karierze zabezpieczali VIP-ów na lotniskach wojskowych. W Smoleńsku, na każdym z etapów przygotowywania wizyty prezydenta złamano wymagane procedury.

19:25 Blog:Rolex (czyta:Jawa) - PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST KRYMINAŁ

Czy Paweł Graś pełni rolę „berlińskiego łącznika” Donalda Tuska? Historia polityczno-biznesowej kariery Grasia i jego związków z tajemniczym niemieckim „biznesmenem”.

19:42 Blog:Gadający Grzyb - Berliński łącznik?


"Chwała Żołnierzom Wyklętym, hańba ich czerwonym katom" - 20 lutego 2012 r. w siedzibie Światowego Związku Żołnierzy AK odbyła się konferencja prasowa Społecznego Komitetu Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Słowo wstępne wygłosił gospodarz miejsca, prezes ZG ŚZŻAK Stanisław Oleksiak. Jan Żaryn po odczytaniu nazwisk członków prezydium komitetu w składzie: Anita Czerwińska, Ewa Stankiewicz, Andrzej Melak, Wiesław J. Wysocki i Jan Żaryn, omówł planowany przebieg obchodów.Zaapelował też o wywieszenie w tym dniu flag narodowych. Relację przygotowali: Bernard i Margotte.

20:03 Konferencja prasowa:Stanisław Oleksiak, Tadeusz Filipkowski, Jan Żaryn, Olga Johann, Jerzy Scheur, Andrzej Melak. - Konferencja prasowa Społecznego Komitetu Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Tak wyglądało państwo faszystowskie; nacjonalizacja, dyrektywy władzy i kontrola. Kto dziś jest faszystą? Dalsza część rozmowy, której początku słuchaliśmy w audycji 295. O czym rozmawiali przy klasycznym Guinnessie?

20:29 Wywiad:Grzegorz Braun - W Cork w Irlandii 23.01.2012 - rozmawiali Bolo i Młody (Niepoprawne Radio PL) cz.2. The Schooner Tavern - Ballycotton

"Widzimy, jak planowo atakowany jest dziś Kościół przez różne środowiska libertyńskie, ateistyczne i masońskie. Nie oszczędzają Kościoła liberalne telewizje i takież pisma." - O wartości naszego postu, sytuacji Kościoła, list, który w Gazecie Wyborczej wywołał histerię. Posłuchaj, warto.

21:21 List pasterski na Wielki Post 2012:abp. Józef Michalik - 40 dni, by pogłębić wiedzę i wiarę

Posłuchajcie o figurze dotyczącej samej tajemnicy. Co znaczy pascha?

21:34 Patrystyka:ks.prof.Arturo Katolo - Homilia paschalna - Meliton z Sades - cz.2.

Sprawa ACTA. Czy wszystko jest w porządku. A może całą aferę prowadzą rosyjskie służby? Warto uzmysłowić sobie różnice między atakiem na (w uproszczeniu) zachód i wschód (Rosję).

21:43 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) - Żołnierze informacji - Epilog

W książce „Zbieżność komunizmu i kapitalizmu – wizja sowiecka”
znajduje się rozdział o intrygującym tytule Zastosowanie
zbieżności przez Moskwę do własnych celów.
O polityce dezinformacji w Bloku i na Zachodzie za pomocą "zbieżności". Ciąg dalszy rozdziału –Sacharow Odc. 71

22:05 Czytanka:Anatolij Golicyn (czyta Katarzyna) - Nowe kłamstwa w miejsce starych - odc. 071

Nie ma żadnych usprawiedliwień dla aborcji! Było się nie gzić z byle kim, a nie - potem mordować niewinną osobę! O historii i współczesnym kontekście cywilizacji śmierci. Czyli o cywilizacji schyłku opanowanej przez ideologie lewicowe i eugeniczne.

22:19 Konserwa:Jabollissimus&Kreator - Konserwa o aborcji, eugenice i cywilizacji śmierci

Terror kolektywizacyjny na polskiej wsi w latach 1948-56 i ostateczne fiasko komunistycznego projektu.

23:15 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) - Polska kolektywizacja - odc. 2

Na tle działań Komorowskiego nieprawidłowości, z jakimi mieli do czynienia prezydenci Francji i Niemiec, wydają się być błahostkami. W Polsce udział w spisku z podejrzanymi o szpiegostwo uchodzi prezydentowi na sucho. A media milczą.

23:30 BLOG:Stanisław Żaryn(czyta:JaWa) - Zniszczona odpowiedzialność. „Losy trzech prezydentów pokazują, czym różni się demokracja od polskiej rzeczywistości”

Światowa Rada Kościołów inspirowana z Moskwy. 1961 - przyjęto patriarchat moskiewski do Światowej Rady Kościołów. Wydaje się że Moskwa zdobyła władzę w tej organizacji. Co stało się zaraz po tym fakcie? Warto się dowiedzieć słuchając tego fragmentu książki Mackiewicza.

23:40 Czytanka:MarkD - Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy - Józef Mackiewicz

"Co tu ukrywać! Świat jest pełen nieprzeniknionych tajemnic. Na przykład - tajemnicza śmierć pułkownika Leszka Tobiasza". O tej i nie tylko tej tajemnicy, które ostatnio przestają być tajemnicami, np. ta - wspólne manewry polsko - izraelskie. Dlaczego?

23:55 FelietonRM:Stanisław Michalkiewicz - Myśląc Ojczyzna

Dążenie do wolności czy polskie kompleksy? Psychoanaliza w służbie propagandy.

24:03 FelietonRM:prof. Piotr Jaroszyński - Myśląc Ojczyzna

Klub Gazety Polskiej w Krośnie zorganizował spotkanie z księdzem Isakowiczem-Zalewskim połączone z promocją książki "Nie zapomnij o Kresach". Odbyło się po mszy świętej w intencji ofiar tragedii smoleńskiej oraz ludobójstwa na Kresach w Kościele Ojców Kapucynów w Krośnie.

24:11 Spotkanie:ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski - Nie zapomnij o Kresach - Krosno 7 XII 2011

Polityka kadrowa Moskowii w odniesieniu do agentów specsłużb.

01:11 Czytanka:Grzegorz Rossa (czyta: JaWa) - Ciężkie czasy dla agentów cz.22

„Nie chcąc brać tego, do czego prawo może by nam chętnie ze wszystkich stron przyznano, musimy brać, czego nam odmawiają. Miarą słuszności, moralności naszych czynów nie może być dla nas opinia obcych, ale nasz własny zmysł moralny i nasz zdrowy instynkt narodowy, poczucie własnych potrzeb i własnych zadań dziejowych”.

01:31 Czytanka:Roman Dmowski (czyta Gadający Grzyb) - Myśli nowoczesnego Polaka - odc. 24

Jak widzi Polskę socjolog? Dwie Polski. Podział ten to metoda czy przypadek? - W Radiu Maryja i Telewizji Trwam 23.02 2012 gościem Rozmów niedokończonych był prof. Andrzej Zybertowicz. Rozmowa nie do przecenienia dla zrozumienia procesów społecznych i politycznych mających miejsce w Polsce

01:46 Rozmowy niedokończone RM:prof.Andrzej Zybertowicz - Zagrożenia nie wprost

Brak głosów