Na 16 miesięcznicę - Marek Dyżewski: Pomnik i Pamieć Prawem Narodu

Obrazek użytkownika pomniksmolensk
Kraj

Małostkowość ludzi sprawujących najwyższe funkcje w państwie oraz wrogie nastawienie wobec poległego w Smoleńsku Prezydenta i towarzyszących mu osobistości, sprawiły, że poświęcony im pomnik w centrum Warszawy do dziś nie powstał.

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=428

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

A wdowa po Jerzym Szmajdzińskim, doprowadziła do postawienia pomnika ofiar katastrofy, w najruchliwszej części Głogowa - rodzinnego miasta w/w polityka. Nie było słowa sprzeciwu. Może by tak postawić w Warszawie kopię głogowskiego pomnika (w którego kompozycji wpisano krzyż), tyle że w większej skali? Bo co dwie partie polityczne - PiS i SLD, a może i jeszcze trzecia - PSL, to nie jedna - osamotnione PiS. Zresztą - zwolennicy budowy pomnika w okolicach Pałacu Prezydenckiego, mogli przecież wygrać ubiegłoroczne wybory samorządowe - i sprawa byłaby załatwiona! Ba, mogą wygrać tegoroczne wybory parlamentarne, skoro pan profesor twierdzi, że taki pomnik to sprawa całego narodu, a nie tylko warszawiaków.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176023

Przyłóż się bardziej robin! Coś po łebkach czytasz. http://www.tvp.pl/wroclaw/aktualnosci/rozmaitosci/pomnik-pamieci-w-glogowie/2718924

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176034