KAROL GUZIKIEWICZ OŚWIADCZA

Obrazek użytkownika DOBOSZ
Kraj

"Odpowiadając na zarzuty przewodniczącego Piotra Dudy, proszę by bardziej pokochał Polskę i Polaków oraz zrozumiał, co znaczy naprawdę słowo Solidarność i jakie zobowiązania przyjął, gdy został przewodniczącym. Czas na realizację tych zobowiązań dziś nastał. Czas na zdecydowane działania, by nie doszło do protestów takich jak w Grecji, czy ostatnio w Anglii" - czytamy w oświadczeniu przesłanym do Onet.pl. Guzikiewicz podkreśla, że "przyjacielem i orędownikiem" "Solidarności" był prezydent Lech Kaczyński. Dodaje, że związek zawsze mógł na niego liczyć w trudnych sytuacjach. "Od pewnego czasu nie mieliśmy poparcia Lecha Wałęsy, gdyż zmienił on swoje orientacje polityczne. Ludzie biedni i ci, którzy go wcześniej popierali, stali się wrogami, a przyjaciółmi stali się dawni wrogowie" - dodał. "Gdy zabrakło nam nagle naszego przyjaciela Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, naturalnym jego spadkobiercą stał się jego brat Jarosław Kaczyński. On też był zawsze blisko nas. Nigdy nie odmówił pomocy. Donald Tusk razem z Platformą tylko nam przeszkadzał, nie pomógł stoczni w Gdyni i Szczecinie oraz wielu innym zakładom pracy, które stanęły przed groźbą likwidacji. Większość pracowników do dzisiaj nie ma pracy i jest bezrobotna" - napisał w oświadczeniu wiceszef "Solidarności" Stoczni Gdańskiej.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

na niezaproszenie J. Kaczyńskiego na uroczystości, to mi się flaki przewracają (bo w żołądku już dawno nastąpiło salto)!.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#177187

Panie Duda,to towarzysze,Wałęsa,Tusk,Komorowski,Krzywonos,Michnik i spółka zdradzili POstulaty sierpniowe,a pan trzyma zrządem,ile panu płacą aby pan nie POkazywał jaka jest bieda i bezrobocie w Polsce,co z pana za przewodniczący,mamona już panu w głowie POprzewracała,i jak Wałęsa olewa pan ludzi pracy

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#177196

 niektórzy chyba jeszcze pamiętają, kim był ten sbecki nygus podsunięty "S"... prawie pół- "Bolek" (od pułkownik TW Bolesław)

 

żałosne mendy te dudy, wałęsy i inne tuskwy...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#177197

Panie Guzikiewicz, szacunek i moje gratulacje.Więcej takich postaw i może w końcu ludzie przejrzą na oczy co się dzieje w Polsce. Zawsze sie zastanawialam jak to możliwe, że po tylu krzywdach jakie na Wybrzeżu poczyniło PO (likwidacja stoczni, oszukanie tylu ludzi pracy) tamte rejony Polski są matecznikiem PO!!!

Może w końcu i tam ludzie pójdą po rozum do głowy!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#177198

A ty śmieciowa Dudo, zastanów się nad swoim postępowaniem!  Niedługo własne dzieci będą cię opluwały, a i sam przechodząc koło luster będziesz zmuszony je również opluwać. Nie ma nic gorszego niż utracenie szacunku samego do siebie i szacunku jakim nas obdarzają dzieci. potem jest już tylko równia pochyła i totalne zeszmacenie jak to zrobił "bolek"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#177200

wiem, że Jarosław Sienkiewicz podpisywał w Jastrzębiu Zdroju, jako przedstawiciel Solidarności Porozumienia z władzą w sierpniu 1980 roku - terka

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 - terka

#177209

pan Duda POdąża jego śladem i też zawiąże koalicję z agentami i ich oficerami prowadzącymi. Przecież za POśrednictwem biura Solidarności w Brukseli wsparcie z zachodu otrzymywali ci co POwinni ją otrzymywać. Dzięki takiej dystrybucji pewien kierowca-intelektualista (jak sam o sobie mówi) mógł pewnego ranka się obudzić z POstanowieniem że otworzy firmę transportową. Kupił więc sobie 20 TIRów z naczepami i został intelektualistą-biznesmenem. Inny oPOzycjonista kóry jak sam twierdzi nie jest ze WSI kupił sobie klub sportowy i udziały w innych firmach. Dziś grozi nam druga fala przejmowania Solidarności przez agentów. PO zdradzie okrągłostołowej wszystkie ważne regiony były obsadzone przez agentów. Przypominam że w Warszawie przewodniczącym Regionu Mazowsze był TW Znak - dzisiejszy minister w rządzie Tuska.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#177207

pozwala by wybierano szkodników.To Solidarność a nie jakaś instytucja na którą może położyć łapy platforma.Nie jestem w stanie tego zrozumieć.Czy p.Guzikiewicz jest jeden?Jak takie rzeczy mogą się dziać Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

staryk

#177224