Inteligentne i odważne podejście Komorowskiego

Obrazek użytkownika protagoras
Świat

Patrząc na fotki poniżej trzeba zgodzić się z Sarkozy'm, że podejście Komorowskiego było inteligentne i odważne

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

nie wiele się różni.Albo inaczej -swój do swego ciągnie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133226

Czyżby (p)rezydentowi wypadło coś z nogawki? Z radości nie mógł się powstrzymać! ha ha ha świetne ujęcie nie mogę...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133230

ja myslę że Szczynukowycz jako wnuk czekisty ukradł coś wczesniej i wsadził za pasek sPOdni..no i wypadło mu...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133310

jedno wielkie gowno...

moze robic co chce jego lakierki zawsze beda smierdzialy jego pochodzeniem...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133243

ten facet robi się coraz grubszy, na każdym kolejnym zdjęciu jest go więcej.... Na zakończenie kadencji będzie potrzebować specjalnego samochodu i trzeba będzie poszerzyć pałacowe drzwi.
Iranda

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Iranda

#133245

Alexola

To dobrze niech grubieje cholesterol tez rosnie niech walnie
kopytami....jak narazie depcze nimi....po.....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Alexola

#133288

Pan prezydent wniesie z pewnością coś nowego na salony. Szacunek za jego postawę w obronie narodowych interesów, godne reprezentowanie naszego narodu na europejskim parkiecie. Jestem przekonany, że pan prezydent już im więcej nie popuści.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

„U boku Boga cały kosmos wyruszy w bój przeciw głupocie”

#133249

Później było jeszcze ciekawiej :

Kiedy Angela Merkel, Nicolas Sarkozy i Bronisław Komorowski znaleźli się już wewnątrz królewskiej siedziby, nastąpił ciąg dalszy. Wprawdzie każdy z przywódców miał swoje krzesło, ale tym razem dał znać o sobie czynnik czasu. Polski prezydent, nie oglądając się na gości, usiadł na swoim miejscu. Pośpiesznie zrobili to za nim prezydent Francji i kanclerz Niemiec. Czyli pani na końcu.

Etykieta szczytu: parasol
i problemy z siadaniem :

http://www.tvn24.pl/-1,1691977,0,1,etykieta-szczytu-parasol-i-problemy-z-siadaniem,wiadomosc.html

( nie ma chyba jeszcze tego na you tube, więc niestety link to tvn, bo warte obejrzenie )

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133250

Bigosowanie w USA było o klasę lepsze, bo uwalić się w fotelu, to każdy potrafi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133258

Pomijając element koloru brąz, który przyczepił mu się do zdezelowanego buta, pytam kto go ubiera? Kaszalot? Płaszczyk jakby z młodszego brata, a spodnie niechlujne. Fotografia mistrzowska, mina Merkel jest świetna! ;)

Zastanawiam się kto znalazł się później w pobliżu gajowego? Musiał czuć wielki dyskomfort w nosie. ;)

PS. Kategorię powinieneś zamienić na "humor i satyra"

Fotografie z tego spotkania są co najmniej komiczne, dołączę jeszcze dostojne spojrzenie gajowego na...

.....Chyba się nudził.

 

Pozdrawiam

____________________________

Prawda ma w sobie znamię trwania i wychodzenia na światło dzienne, nawet gdyby starano się ją skrupulatnie i planowo ukrywać. Kłamstwo zawsze kona szybką śmiercią.- Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133293

marcopolo To jest nasz "polski brylant",jeszcze nie oszlifowany a juz "osra......ny"!!Czy ktos zna z historii
szlachty poskiej,aby nadano swojemu synowi imie:BRONISLAW-
MARIA ? Pytam powaznie!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

marcopolo

#133715

I tak zostało!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133278

"JAKI PREZYDENT TAKI ZAMACH!"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133285

Podejrzewam, że byliśmy świadkami zamachu w wykonaniu FSB, która podłożyła bombę nowej generacji wyprodukowaną z samtexu, a uformowaną dla niepoznaki, na kształt i podobieństwo GW.
Okazuje się, że zamach zdyscyplinował elementy składowe trójkąta, bo Bronio podrzucił nieoczekiwaną propozycję "skwadracenia", a Sarko i Anielcia posłusznie się zgodzili. Nasz p.rezydent omal nie potknął się o śmie(r)ć.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133883

UPS
Co do podejścia, a raczej wejścia: odważne na pewno tak, jednak z inteligencją nie miało i nie ma ono nic wspolnego .
Pierwsze zdjęcie dobrze byłoby opatrzeć wpisem Homo Polacusa i rozpowszechniać jako zdjęcie miesiąca.
P.S. Zwroćcie uwagę jak Sarkozy ogląda dyskretnie swoja zelówkę oraz na minę, która mówi ( w wymiarze rzeczywistym i politycznym) czy aby też nie wdepnąłem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

UPS

#133307

Ma chlopina szczescie,wszyscy omineli a on jeden musial wdepnac w gowno.Jestem ciekaw,kto mu to gowno podlozyl,bo przeciez trudno uwierzyc aby nie bylo sprawcy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

macieja

#133309

Ale... Bidosowaty naprawdę wdepnoł w WIELKIE go......no!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133319

Różni bywali na stołkach prezydenci, ale takiego wstydu i obciachu jak bronek to jeszcze nie było. Nawet Olek ze swoja filipińską chorobą jawi się przy tym indywiduum jako "miszcz sawuarwiwru".

...szambo po prostu - fuj!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133458

fotomontaż.

Ale i tak super :D

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133394

To już nie fotomontaż - to już najprawdziwszy fakt...rzecz okrutnie nazwana po imieniu...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133457

Energetycy pikietowali podczas spotkania Merkel, Sarkozego i Komorowskiego
wnp.pl (Dariusz Ciepiela) - 07-02-2011 13:36
Blisko 400 związkowców protestowało 7 lutego przeciwko polityce francuskich koncernów energetycznych w Polsce podczas obrad Szczytu Weimarskiego, w którym uczestniczyła kanclerz Niemiec Angela Merkel, prezydent Francji Nicolas Sarkozy i prezydent Bronisław Komorowski.
Protestujący związkowcy wręczyli przedstawicielowi ambasady Francji w Warszawie petycję, w której sprzeciwiają się dalszym inwestycjom francuskich państwowych spółek energetycznych w polskie państwowe spółki energetyczne.

- W petycji zwróciliśmy uwagę na złe traktowanie pracowników i naruszanie praw pracowniczych i związkowych we francuskich firmach energetycznych w Polsce - mówi Kazimierz Grajcarek, przewodniczący Sekretariatu Górnictwa i Energetyki NSZZ Solidarność.

Przedstawiciel ambasady Francji zadeklarował, że odbędą się rozmowy ze związkowcami na temat wskazanych przez nich problemów. W opinii Kazimierza Grajcarka pierwsze spotkanie powinno odbyć się z przedstawicielami ambasady, w kolejnych powinni uczestniczyć także przedstawiciele francuskich koncernów energetycznych.

- Obawiamy się, że przejęte przez Francuzów firmy realizować będą politykę rządu francuskiego. Interes polskiej gospodarki będzie dla nich nieistotny. Sprzeciwiamy się również łamaniu praw pracowniczych i związkowych w państwowych firmach francuskich, które zainwestowały w sektor energetyczny w Polsce - dodaje Kazimierz Grajcarek.

W styczniu br. Zrzeszenie Związków Zawodowych Energetyków (ZZZE) wystosowało do Małgorzaty Krasnodębskiej - Tomkiel, prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) pismo, w którym przekonuje, że przejęcie przez EdF grupy Enea będzie bardzo podobne w skutkach, jak przejęcie przez PGE grupy Energa, a więc doprowadzi do istotnego ograniczenia konkurencji.

- Po dojściu do zaplanowanego przejęcia Enea S.A. przez EDF, nowopowstała struktura kapitałowa pozwalałaby, niezależnie od konkurentów i kontrahentów, na dyktowanie warunków sprzedaży i ustalanie ceny energii na obszarze jednej czwartej Polski. Zapłaciliby za to wszyscy odbiorcy, jako definiowani konsumenci. Ma to szczególny wydźwięk w obliczu planowanego przez URE uwolnienia cen energii dla gospodarstw domowych - czytamy w liście ZZZE.

Związkowcy podkreślają, że planowana transakcja ma ewidentnie charakter konsolidacji pionowej, ponieważ kontrola nad Enea S.A. (posiadająca 2,2 mln klientów, obrót hurtowy i detaliczny oraz sieci dystrybucyjne) zostałaby przejęta przez koncern dysponujący w Polsce znaczącymi mocami wytwórczymi.

Obecnie przedsiębiorstwa kontrolowane kapitałowo przez EdF nie dysponują obecnie w naszym kraju ani rynkiem detalicznym ani sieciami dystrybucyjnymi.
- Konsekwencją koncentracji byłoby pełne uzależnienie odbiorców od sprzedawcy tj. grupy EdF dysponującej po transakcji dostępem do rynku w sytuacji dzisiejszej nadwyżki generacji nad odbiorem (analogia do sytuacja w PGE) - przekonują związkowcy z ZZZE.

Dodają, że obecnie, zdecydowana większość energii wytwarzanej przez EdF sprzedawana jest poza jej grupę kapitałową. Jeśli EdF przejąłby Enea S.A. to zniwelowałoby to dysproporcje pomiędzy potrzebami a wielkością produkcji energii i w efekcie, większość jej mogłaby być sprzedawana wewnątrz własnej grupy. EdF uzyskałby dzięki takiemu przejęciu niezależność od innych uczestników rynku, co pozwoliłoby z kolei w dużym stopniu kształtować wysokość cen, niezależnie od innych przedsiębiorców.

ZZZE ocenia, że znaczna koncentracja nastąpiłaby również na krajowym rynku sprzedaży hurtowej energii. W praktyce zniknąłby jeden ze znaczących konkurentów EdF, oferujący na rynku energię z najnowocześniejszych elektrowni w Polsce (czyli Elektrowni Kozienice) oraz posiadającej dostęp do węgla z bardzo efektywnej kopalni w kraju (Elektrownia Kozienice zawarła wieloletnie umowy na dostawy węgla z kopalnią Bogdanka).

- Przejęcie kontroli przez jednego z największych producentów energii nad jednym z największych konkurentów, stanowiłoby poważne zagrożenie dla struktury rynku i w istotnym stopniu ograniczyłoby odbiorcom energii elektrycznej możliwość wyboru dostawcy - czytamy w liście.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133417

i amen.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133559