FUNDACJA "KOCHAM OB-CIACH" - ruszamy!:)

Obrazek użytkownika intuicja
Kraj

Wszystkie osoby, które pragną włączyć się w tworzenie fundacji „Kocham OB-CIACH” (info na jej temat tutaj http://niepoprawni.pl/blog/1627/fundacja-kocham-ob-ciach-ma-odwazne-plany-ty ) zapraszam na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 12-ego maja (czwartek) o godz.18.00.

Aby otrzymać informację na temat miejsca spotkania, proszę o przesłanie maila na adres intuicjablog@interia.pl

Misją fundacji „Kocham OB-CIACH” jest walka z wykluczeniem społecznym min. z powodu niepoprawnych politycznie poglądów.

Ponieważ, jak już pisałam w pierwszej notce na temat fundacji, naszym odważnym planem jest otworzenie lokalu „Kocham OB-CIACH” – OB-CIACHowego salonu artystycznego Warszawy, dlatego na początek proponuję wyodrębnienie następujących zespołów:

1.POZYSKIWANIE SPONSORÓW => bazę buduje Joanna (TUTAJ WAŻNA NOTKA: ), wszystkie osoby, które mogą pomóc proszę o współpracę; liczy się każdy podany adres, każdy pomysł na to JAK dotrzeć do potencjalnych sponsorów; postawmy na OB-CIACHowych przedsiębiorców, są ich tysiące, szeptany marketing jest niezwykle skuteczny.

2. SPRAWY ZWIĄZANE Z LOKALEM => lokalizacja

3. SPRAWY ZWIĄZANE Z PROWADZENIEM LOKALU GASTRONOMICZNEGO (przebrnięcie przez gąszcz przepisów Sanepidu jest dość żmudną pracą. Może znajdują się wśród nas osoby, które się na tym znają? Może są wśród waszych znajomych?)

4. SPRAWY KULINARNE (specjalnie potraktowałam sprawę jako zupełnie odrębną – smacznie, zdrowo, na studencką kieszeń, z fantazją; należałoby stworzyć zbiór sprawdzonych przepisów, nadać im OB-CIACHowe nazwy; proponuję zatrudniać OB-CIACHowe panie np. wypieki, pomyśleć też nad cateringiem) – zgłosiło się już kilka pań: SAMANTA, KASIA, UFKA, JOANNA

5. SPRAWY ARTYSTYCZNE i KULTURALNE (nawiązanie kontaktów z ob-ciachowymi artystami np. kabaretowymi, aktorami, fotografami, rysownikami, dziennikarzami, wykładowcami ) – koordynatorką tych działań byłaby MARIA

6. i oczywiście szeroko rozumiany PR (notki, filmy, zdjęcia, info dla
mediów). Już teraz nasi PR-owcy proszeni są o burzę mózgów pt „W JAKI SPOSÓB DOTRZEĆ Z INFORMACJĄ O FUNDACJI DO JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBY OSÓB”. Wszystkie najbardziej zwariowane pomysły mile widziane.

7. SPRAWY PRAWNE – MARIA (ale zapraszamy do współpracy wszystkich aktywnych prawników)

8. SPRAWY KSIĘGOWE – osoba od JOHNA MAYA

PRZYJRZYJCIE SIĘ TYM ZESPOŁOM – POMYŚLCIE, KTÓRYM Z NICH NAJBLIŻSZE SĄ WASZE ZAINTERESOWANIA, MOŻLIWOŚCI, KONTAKTY.
A MOŻE WIDZICIE INNE OBSZARY, W KTÓRYCH MOGLIBYŚCIE POMÓC?
ZAPRASZAM NA SPOTKANIE:)

Tu dedykacja dla wszystkich. Dla niewtajemniczonych: ta piosenka towarzyszy nam od samego początku OB -CIACHowej akcji… (wkleję w komentarzu)

----------------------------------------------------------- info nt majowego OB-CIACHu:

http://niepoprawni.pl/blog/1627/majowy-ob-ciach-zrobmy-z-niego-wydarzenie

Brak głosów

Komentarze

Vote up!
0
Vote down!
0

intuicja

#156576

Vote up!
0
Vote down!
0

intuicja

#156577