Prezentacja dr Kazimierza Nowaczyka i prof. Wiesława Biniendy

Obrazek użytkownika jeremy
Idee

Zachęcam do obejrzenia prezentacji prof. Biniendy i dr Nowaczyka. Nie trzeba ściągać pliku. Jest już na youtube. Bardzo proszę o przekazanie tej informacji dalej.

http://www.youtube.com/watch?v=f5QH5nu2VvI

Link do następnych części jest w opisie. Należy nacisnąć: Pokaż więcej.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

I właśnie dlatego żaden z tzw "fachowców Millera" nie pojawi się na tej konferencji, na którą zaprasza profesor Binieda. Poprostu nie mają argumentów, bo wydawało im się, że nikt doświadczalnie, a zwłaszcza na tak wysokim poziomie nie sprawdzi ich wyssanej z palca teorii o brzozie.

A tu okazuje się, że ktoś mówi: SPRAWDZAM. A tam w ręku para dwójek.... a licytowało się wysoko, oj wysoko...

pozostaje mi tylko ocenić (oczywiście bez podawania nazwisk, bo rzecz jasna nigdzie ich nie ma, tak jak nazwisk patomorfologów, którzy rzekomo brali udział przy sekcjach zwłok ofiar 10 kwietnia) poziom polskich tzw "fachowców": debile. Oceni was historia, a ludzie o was zapomną, jeśli dożyjecie na tyle długo, by się nad tym faktem wogóle zastanowić.

Pamiętajcie: wujek Putin wyrzuca niepotrzebne zabawki do kosza na śmieci.

...nie dość prawdy się dorobić, trzeba ją jeszcze obrobić i obronić, i piersiami zastawić, i pieczęć swą położyć jej na piersiach...

Przeczytajcie moją książkę "Ostrzeżenie"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

****** "Not Every Conspiracy is a Theory" ******

#183835

przepraszam, FSB nie miało takiej klasy specjalistów, by przewidzieć i odpowiednio zaprogramować "katastrofę, żeby nikt się nie przyczepił.

Czy te informację się przebiją do świadomości społecznej? W mediach, nawet umiarkowanych, cisza...

Czy w przyszłości znajdzie się sposób na pismaków, żeby relacjonowali wszystko, co ważne dla Narodu? (nie tylko dla wybranego).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#183999

Oni też popełniają błędy, choć w zbrodniach są bardzo dobrzy. Nie wiem, czy kiedyś prawda wyjdzie na wierzch. Wiem, że trzeba do tego dążyć :))
Pozdrawiam bardzo serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#184003

cała ta "maskirowka", postanowiła "zagrać" wysokim otwarciem i podbiciem stawki / a mając jeszcze lewe asy w rękawie/ nie spodziewała się /spodziewała się tylko - "pas"/, że druga strona "dobierze" mocne karty i powie "sprawdzam". W tej chwili trza bacznie obserwować wszystkie ruchy i ręce - czy są na stole,czy pod.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

komar

#184008