Cała prawda o mediach

Obrazek użytkownika victor
Blog

przynajmniej tych polskojęzycznych... Wiem, że być może to fragment głupkowatego amerykańskiego filmu, ale idealnie odzwierciedla sytuację, jaka panuje w polskich mediach. Z resztą sami sobie zobaczcie.

http://www.youtube.com/watch?v=PfWcG5HyzXI

Czy nie czujecie, że ten płonący dom jest jak sprawy naprawdę ważne dla Polski, omijane tak szerokim łukiem w masowych szczekaczkach?

A skarpetki? Proszę bardzo! Nietrudno o taki kit, np. już TYDZIEŃ gada się o biednym dzieciątku, które najadło się grzybów i potrzebny był przeszczep wątroby. Albo dzisiaj, co chwilę pokazywano dzielnych żołdaków, którzy przy pomocy specjalistycznego dźwigu wyławiali z rzeczki most w Radomierzycach. Czy to nie jest parodia? A w tym czasie można dowalać Polaczkom: mąka w gorę, chleb będzie o złotówkę droższy. O tym się jednak nie mówi, BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ! Tylko komu?

Przeglądając przez kilka minut szczekaczki podczas obiadu już mnie zdążyli zdenerwować. Rząd pracuje nad jakimś tam sprawozdaniem! Jaki sukces! No dobra, a w tle do relacji archiwalny film z Premierem, który ślęczy w pocie czoła nad jakimiś dokumentami. Można by pomyśleć, że to było dzisiaj. Nikt jednak nie raczył powiedzieć, że Donek schował się do szafy/jest na wakacjach.

Teraz już nie trzeba wkładać palców, żeby oddać wymiociny, wystarczy włączyć szczekaczkę. Serio, ale nie polecam!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

z treścią zamieszczonej przez Ciebie notki obiecuję zapoznać się później.
Na chwilę obecną, na dziś, na moją opinię na temat mediów wystarcza mi zestawienie tytułu z fotką obok.
Z wyrazami szacunku.
Ossala

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#80821

Szanowny Autor to widzę, także artysta. Ale nie wybrałbym się na wystawę. Nie dość wyrobiony gust mam. "1" do czasu zmiany ilustracji.
Pozdrawiam niechętnie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#80828

Zwracam uwagę Administracji portalu, że takie rynsztokowe ilustracje jak powyższa wywołują u większości ludzi odruch obrzydzenia. Konsekwentnie, publikacja takich plugawości wiedzie do utraty czytelników. A chyba chodzi nam o coś wręcz przeciwnego. 

kassandra

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kassandra

#80836

zgadzam się - ilustracja znika

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#80838

Wczoraj uslyszalam takie zdanie z ktorym sie zgadzam:
"W Polsce rzadzi sejm, senat i k...a media.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#80845

Taż nikt przy zdorywch zmysłach nie włącza szczekaczki przy obiedzie!!!! - To i na trawienie niezdrowo, i lekarz surowo zabrania, i kucharzowi okazujemy pogardę podlewając jego dania g*nem!
;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#80847

Przepraszam za obrazek, być moze byl az za bardzo niepoprawny. Ale reakcja wlasciwa. Wczoraj sie troche narabalem, to nie bylem zbyt ostrozny w dobieraniu grafiki. Przepraszam jeszcze raz wszystkich, ktorych to obrzydziło.

Chociaz czesto slyszę, ze najlepszy artykul to taki, ktory dziala na rozne zmysly, a z resztą niewazne. :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#80865

każdemu się zdarza ;)

pozdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#80950

Chciałam wszystkich poinformować, że od czasu tragedii smoleńskiej - na forach niezależnych posługiwałam się nickiem: Kassandra /przez duże K i dwa "s"/. Jakież było moje zdumienie, kiedy pod takim nickiem - pisanym z małej litery - zaczeły od niedawna pojawiac się komentarze zupelnie kogos innego i nie zawsze wyrażające moje poglądy. Dwa razy takie posty oflagowałam. Do chwili obecnej na Niepoprawnych.pl nie byłam zalogowana. Nie wiem, czy jest to zbieg okoliczności, czy celowe zawłaszczenie cudzego nicka. W kazdym razie zmieniam się z Kassandry w Sybillę - zobaczymy , co dalej?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#81020