przedsiębiorcy

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Gospodarka

Opozycja domaga się wprowadzenia stanu nadzwyczajnego. Jej zdaniem taki pozwoli to na wypłatę odszkodowań przedsiębiorcom zagrożonym widmem upadłości ze względu na wprowadzone ograniczenia.

 

Z kolei red. Witold Gadowski jest zdania, że za żądaniem wprowadzenia stanu nadzwyczajnego kryją się interesy firm zagranicznych, których to oPOzycja od lat jest najwierniejszym stronnikiem.

No to zobaczmy,...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)
Obrazek użytkownika wilre
Idee

MOTTO.
Rajmund Gąsiorek będzie musiał zapłacić karę za wycinkę drzew?

2017-02-12 09:01:03

Burmistrz Wrześni nałożył karę ponad miliona złotych na Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Gąsiorek za nielegalną wycinkę drzew w zabytkowym parku w Stanisławowie.

________________________________________________

Rajmund Gąsiorek: Dziś spłacam dług wdzięczności

[video:https://www.youtube.com/watch?v=hFkZT9qhQcs...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika Krzysztof Wojczal
Gospodarka

Minister Morawiecki planuje zaglądać do prywatnych portfeli (rach. bankowych) wszystkich przedsiębiorców, ponieważ niektórzy mogą wyłudzać VAT.

Jako Obywatel żądam publicznego dostępu i wglądu w rachunki bankowe wszystkich polityków (osób pełniących funkcje publiczne). Wśród nich mogą być przecież złodzieje!

 

Już wielokrotnie opisywałem poczynania obecnego ministra finansów, które zmierzają w...

4.3
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (3 głosy)
Obrazek użytkownika Obserwator
Kraj

Na konferencji programowej PiS w Katowicach w trakcie panelu poświęconego małym i średnim przedsiębiorcom, mówiono o rozmaitych propozycjach dotyczących ulżenia przedsiębiorcom. Był kilkukrotnie poruszany temat składek na ZUS, konieczności zmiany logiki ich naliczania etc.

Właśnie czytam uzasadnienie projektu Prezydenta o obniżeniu wieku emerytalnego i zawarta w nim logika jest porażająca.

 

...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

„Powołanie komisji kodyfikacyjnej, by „napisać prawo od nowa”, obniżenie podatków, zorganizowanie rodzaju Gwardii Narodowej, pomoc dla młodych przedsiębiorców, dofinansowanie wywiadu i „przeorientowanie” dyplomacji - to niektóre pomysły kandydatki SLD na prezydenta, Magdaleny Ogórek. „...”Według kandydatki SLD na prezydenta, Polska w 2015 roku to kraj pogłębiających się nierówności społecznych,...

4.3
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (7 głosów)
Obrazek użytkownika Kowalsky
Gospodarka

Coraz więcej przedsiębiorców otrzymuje osobliwe wezwania do zapłaty za rejestrację w Centralnym Rejestrze Płatników. Sprawę opisała dziś Rzeczpospolita.

 

Pismo które dostają sugeruje wyglądem iż dostali pismo z urzędu a opłata jest konieczna. Wspomniana opłata za rejestrację wynosi 195 zł.

 

To kłamstwo. Niestety wielu przedsiębiorców z całej Polski dało się nabrać na tą sztuczkę. Sygnały o...

4.95
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)
Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

Znowu „Brać z Trzeciej RP” sypie gromy na Jarosława Kaczyńskiego. To jest zawsze ta sama Brać. Popłuczyny dawnych esbeckich układów, postkomunistów, dziennikarzy powiązanych z dawną WSI, obrońców WSI (w tym Prezydenta RP), nawiedzonych pół – intelektualistów z dawnej Unii Wolności, no i całej tej zgrai oblizywaczy wszystkiego z Platformy Obywatelskiej. Tym razem chodzi o biznes, o przedsiębiorców...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Jarosław Gowin „odwraca się od nas dotychczasowy żelazny elektorat: przedsiębiorcy (pod koniec 2011 roku popierała nas połowa spośród nich, dziś – 15 proc” „...(więcej )   PiS proponuje wzrost płac, opodatkowanie sieci handlowych oraz 39-proc. stawkę PIT dla najbogatszych. „.....”Dlatego należy podwyższyć płacę minimalną, co pozwoli na wzrost konsumpcji i napędzi polską gospodarkę. „....”. Po...
0
Brak głosów