Treści z tagiem: neonazizm

Obrazek użytkownika Piotr Szelągowski
Kraj

Wczoraj dostałem sygnał od kolegi, który wykrył, że jakiś nacjonalista ukraiński gloryfikujący na swoim koncie FB Banderę, UPA i OUN, założył też podstronę w której opisuje co bardziej aktywnych komentatorów sytuacji obecnej jak i też opisujących zbrodni Ludobójstwa dokonanej na Polakach przez bandy OUN-UPA jako... "faszystów polskich"...

...
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Joe Chal
Historia

Prokuratorzy badają zajście jakie miało miejsce na osiedlowym basenie w Berlinie, kiedy to jeden z pływaków pojawił się z tatuażem na plecach przedstawiającym obóz koncentracyjny w Oświęcimiu z widniejącym pośrodku słynnym sloganem używanym przez hitlerowców.

Młody 20-sto letni mężczyzna został sfotografowany kilka dni temu na basenie w...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Lotna
Świat

Strona Wolna - Polska opublikowała artykuł (przetłumaczony za VVV-IG), który przedstawia zgoła inną wersję tragicznych wydarzeń w Odessie, gdzie w Domu Związków Zawodowych straciła życie  grupa osób przeciwnych nowemu reżimowi ukraińskiemu. Cytuję:

 

Stopniowo wyjaśnia się, że o tragedii która miała miejsce w Odessie nie wiemy...

2.9
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.9 (głosów:85)
Obrazek użytkownika zbinie
Blog

     Ostatnio ciągle można przeczytać jak się komuś kojarzy marsz z pochodniami itp . A przecież powiadają że historia kołem się toczy. Akcja rodzi reakcję a talent pragnie spełnienia. Więc i ja się ośmielę napisać co z czym mi się kojarzy.

Jak to możliwe, że w dzisiejszych „cywilizowanych” czasach głową państwa może być ktoś zdolny do...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PiotrCybulski
Kraj

Jesień idzie, zbliżają się wykopki. Zatem liczna rzesza specjalistów od wykopywania z impetem ruszyła szeroką lawiną w kierunku ul. Woronicza, by za wszelką cenę (także cenę własnej kompromitacji) wykopać z fotela p. o. prezesa TVP Piotra Farfała. Nie posłuchali swojego mentora Palikota który otwarcie przyznał, że lepszy już Farfał niż ktoś...

0
Brak głosów