Treści z tagiem: Michalski

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Aktywista Krytyki Politycznej na łamach „katolickiego” Tygodnika Powszechnego twierdzi, że Solidarność jest agresywna, bo jest za słaba.

Wierny peerelowskiej tradycji Tygodnik Powszechny udostępnił swych łamów Cezaremu Michalskiemu, aktywiście komunistycznej Krytyki Politycznej ( to w ich lokalu na Nowym Świecie chowali się lewaccy...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Wołków ci u nas pod dostatkiem.
Normalnie wysyp ogromny tego paskudztwa.
I to nie tylko tych zwykłych, zbożowych.
Z tymi, które niszczą karmę dla świnek i zboże na chlebek nasz powszedni jeszce można powojować.
Kupi się jakiś preparacik w aerozolu, popsyka i za jakiś czas po wołkach ani śladu, nawet smrodu nie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Kuki
Historia

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Taki prosty wniosek wynika z uważniejszej obserwacji zachowań tzw. elit. Może jakiejś mikroskopijnej cześci zależy przede wszystkim na pomyślności Polaków, ale większość dba tylko o to, żeby mieć z czego nieźle żyć.
Najświeższy przykład - przyjrzyjmy się zachowaniom tych, którzy nie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Jakoś się tak zagalopowałem, że muszę zacytować Nowego Pompona... (2,718 dzięki!):

"Wiemy kim jest Cezary Michalski!" - oznajmił przedstawiciel środowiska internautów. „Wiemy, ale bez jego zgody niczego nie ujawnimy. Ten znany dziennikarz, dziennika „Dziennik”, od lat słynący z atakowania ludzi, ich...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Ostatnio mogliśmy się na własnej skórze zetknąć z potęgą mediów, która – w przypadku „Dziennika” – polegała na zemście, kłamstwach i manipulacji. Poszkodowana została kataryna, a w dalszym ciągu trwa festiwal śmieszności w redakcji tej gazety, co pokazała wczorajsza konferencja SDP w sprawie blogerki. W tej chwili mamy dwa, doskonale znane...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika igorczajka
Kraj

Debata się odbyła. Jako że Michalski uzasadnia całą sprawę może trochę przesadzona reakcją obronną, jeszcze raz zestawmy pewne fakty. One są bowiem dość istotne aby można było wyrobić sobie własne zdanie. Zatem:

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Blog

Na wstępie chciałbym pogratulować Galopującemu Majorowi świetnego występu w dniu wczorajszym. Miałem kilka obaw, chyba jak wszyscy, ale popularny "galopek" dał radę i pokazał, że z blogerami nie można się obchodzić jak z bydłem.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Moherowy Fighter
Kraj

Gorąco polecam wpis Galopującego Majora dotyczący "debaty" z red. C. Michalskim z "Dziennika". To trzeba obejrzeć, to trzeba przeżyć i zapamiętać jedno - "krew za krew". Jednocześnie kto może niech przekaże to dalej. 

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Bartosz Wasilewski
Blog

W sprawie kataryny stałem niejako na uboczu. Raz, że nie było czasu na poważniejszy komentarz, dwa, że napisano już o tej sprawie tyle, że trudno byłoby coś sensownego dodać. Ale nie zdzierżyłem.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Blog


"Dziennik" poszedł na wojnę z blogerami już od artykułu, który rozszyfrował w knajacki sposób Katarynę. Przegiął na potęgę Cezary Michalski, ale do jego poziomu dostosował się red. Krasowski.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Sprawa Kataryny nie rozwiąże się ot tak. Redakcja "Dziennika", na czele z Michalskim, nie potrafi blogerki, ale myślę, że Nas, Wszystkich - przeprosić. Mało tego, gazeta woli robić z siebie ofiarę wojny internautów i szuka do poparcia swoich kłamliwych tez autorytetów.

Wiemy na pewno, że dziennikarze czytają nasze blogi. I co ciekawe,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Jakże prawdziwe słowa marszałka Piłsudskiego - "Naród wspaniały,tylko ludzie kurwy" w odniesieniu do tego co wyprawia Dziennik i jego cyngle wokół blogerki Kataryny.

Jedno mnie tylko pytanie nurtuje- dlaczego na całą tę akcję zezwolił naczelny Dziennika / o ile się nie mylę jest nim Michał Karnowski/?
Bo przecież nikt nie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Blog

Myślałem w nocy, że kiedy opadną emocje, "Dziennik" po prostu przeprosi Katarynę za, nie będę owijał w bawełnę, draństwo. W ostatnim poście pisałem krótko, dlaczego blogerka nie chciała ujawnić swoich personaliów, do czego miała pełne prawo. Dziennikarze gazety rżną głupa i wypisują bzdury, począwszy od redaktora Michalskiego.

Kiedyś...

0
Brak głosów