Treści z tagiem: Lewiatan

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

Jeśli ktoś chce wiedzieć co się dzieje i jak zrobić, by działo się to, co powinno się dziać - musi wysłuchać - MINUTA PO MINUCIE - całe nagranie. Tu nie da się po łebkach zapoznać się z treścią. 

Jest to jedna z najlepszych i najważniejszych wypowiedzi w ostatnich latach zarysowująca drogę ku skończeniu z tym 30-...

2.4
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.4 (głosów:16)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog
Po obejrzeniu rosyjskiego filmu "Lewiatan" w reżyserii Zwiagincewa lepiej rozumiem powody wyjazdu PKW na szkolenia do Rosji. Nieodparty wpływ kuszących feromonów władzy, które pobudzają i nadymają świadomość bycia wybranym przez los do krzewienia misji cywilizacyjnej ? Szkoda tylko, że nie obejrzałem wcześniej naszego "Układu zamkniętego", ale...
4.25
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Faber
Idee

Napisałem bloga pod tytułem „Lewiatan” no i bez żadnego odzewu i braku zainteresowania, ba, jest kompletne milczenie, widać Polacy są w stanie totalnego szoku informacyjnego, zdaje się im, że naprawdę śnią jakiś koszmarny sen, że to nie jest prawdą a jedynie jakąś zmorą senną a jednak ta zmora ich dusi i jest jawą naprawdę.
To niemożliwe...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Świat

Nasze elity nader skwapliwie zrzucają dziś ze swych barków gniotący ciężar suwerenności, cedując ją na rzecz „nowego porządku w Europie”.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

 

Wielokrotnie udowadniałem, że problem bezrobocia to de facto problem zarządzania przez państwo instrumentami mikroekonomicznymi. Należą do nich: głupie obciążenia fiskalne, utrudnienia biurokratyczne tonujące aktywność gospodarczą obywateli, reglamentacja administracyjno-prawna przedsiębiorczości, chaos prawny i wadliwy system kar za...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kataryna
Kraj

Kongres Kobiet Polskich: Ale to właśnie płeć (męska) decyduje o tym, co uważa się za ważne w polityce, a co za marginalne.  (...) Dotychczasowy system dyskryminuje kobiety, naruszając zasadę równości.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

Jutro (23.04) odbędzie się posiedzenie Sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, na którym zostanie rozpatrzona uchwała Senatu w sprawie nowelizacji ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz ustawy Prawo bankowe.

Projekt przewiduje objęcie obowiązkowym...

0
Brak głosów