Poradnik blogera i komentatora

Obrazek użytkownika Gawrion

W tej części przewodnika chcielibyśmy poruszyć poszczególne tematy ważne z punktu widzenia rangi blogerów i komentatorów. Znajdą się tutaj informacje na temat obowiązkowych zasad dotyczących np. pisowni komputerowej, porady na temat tego jak wykorzystać poszczególne narzędzia serwisu niepoprawni.pl, znajdą się tutaj także pewne podstawy formatowania tekstów w jezyku HTML.


Komentarze

Witam.

Kilka dni temu wnioskowałem o przyznanie Rangi Blogera na Niepoprawni.pl
...i NIC

Żadnej odpowiedzi... żadnej instrukcji... żadnego dostępu do formularza wpisania swojego artykułu....

Nadmienię, że dałem również wymagane uzasadnienie wn. o rangę: "wieloletnie prowadzenie autorskiego blogu / http://mr-navigator.strikingly.com "

Pytanie:
Jak opublikować artykuł na Niepoprawni.pl - skoro nie udostępniono formularza do jego wpisu?

Mr-Navigator.

http://mr-navigator.strikingly.com/

#1593952

Mam ten sam problem. Dziwna sprawa - piszę na tym portalu od wielu lat - zostałem zaproszony, zamieściłem setki artykułów, byłem czasami mobilizowany, bym częściej pisał. Zdarzało się zamieścić nawet dwa artykuły dziennie. Teraz w związku ze zmiana systemu operacyjnego na moim komputerze, zostałem wylogowany na portalu Niepoprawni pl. i pomimo niby poprawnego ponownego zarejestrowania i serdecznego powitania na portalu - nie mam możliwości zamieszczania swoich tekstów.

Oczywiście, dopuszczam do świadomości dwie przyczyny; być może moje polityczne preferencje nie są zbieżne z ideami portalu, lub nie przyczyniłem się (jak dotąd) do finansowego wsparcia tego wymagającego jednak sporo pracy i nakładów - przedsięwzięcia.

Cóż, w zakresie pierwszej przyczyny - nic się nie może zmienić, jeśli idzie o drugą - tak - będzie to wkrótce bardzo, bardzo możliwe...

Janusz40

#1626227