Kim jesteśmy?

Obrazek użytkownika Gawrion

Stali użytkownicy doskonale wiedzą czym, a w zasadzie kim są Niepoprawni.pl. Jeśli jednak trafiłeś tu po raz pierwszy, zapewne zastanawiasz się co to za serwis? Ten serwis, ta społeczność jest wyjątkowa!

Niepoprawni.pl powstali w 2008 roku w odpowiedzi na szerzącą się cenzurę i brak miejsca na nieskrępowaną dyskusję dla blogerów, komentatorów o poglądach prawicowych, konserwatywnych. Jest to pierwszy w swojej kategorii (blogi polityczne) całkowicie niezależny od mediów, kapitału, polityki, biznesu serwis, który działa nieprzerwanie od momentu swojego startu w 2008 r. Nasza misja, spisana w 2009 roku, jest krótka, ale konkretna. Można ją skrócić do następującego stwierdzenia: nienawidzimy cenzury, manipulacji, dążymy do poznania i ujawniania prawdy, kochamy Polskę.

Serwis tworzony jest wyłącznie przez wolontariuszy i dzięki ich pracy istnieje. W praktyce oznacza to poświęcanie przez wolontariuszy wieczorów, weekendów, czasu, który mogliby spędzić na rozrywce czy przyjemnościach, z rodziną i przyjaciółmi z tzw. realu. Miej to na uwadze zanim zaczniesz artykułować uwagi czy wręcz roszczenia, żądania.

 


Komentarze

Dziś spotkał mnie mały afront. Napisałem notkę z osobistych przemyśleń "Demony zła..." i kiedy kliknąłem "zapisz" treść notki zginęła. Próbowałem odzyskać w/g wskazówki informacyjnej. Pokazują się tylko słowa wstępnego motta, treści postu niestety nie ma. PW nie działa bo nie wiem jak tytułować moderatora. Na słowo redakcja czy moderator moja PW nie działa.... Proszę o informację.

lem

#1426331