Pomóż utrzymać portal

Obrazek użytkownika Gawrion
Wszystkie osoby, dzięki którym działa nasz portal są wolontariuszami. Zapłatą, jaką uzyskujemy w zamian za prowadzenie portalu jest nasza satysfakcja płynąca z wypełniania misji. Od wielu lat praktycznie zostałem z prowadzeniem portalu sam. Pomaga mi żona.

Prowadzenie portalu to nie tylko nasze weekendy, wieczory - przeznaczone na portal. To także pieniądze - dzięki nim możemy pokryć koszty prowadzenia Niepoprawnych.

Jeśli wolisz przelać pieniądze na konto napisz do nas lub wyślij mi Prywatną Wiadomość.

Jeśli doceniasz to co robimy, zależy Ci aby Niepoprawni istnieli, prosimy: przekaż darowiznę w kwocie według swojego uznania, klikając poniższy przycisk i wypełniając formularz:


Komentarze

Admin proszę o kontakt.

kazikh

#1648268

Jestem pełen uznania i podziwu dla Pana i małżonki za honorowe prowadzenie portalu. Niestety w kwestii przekazywania pieniędzy tkwię w skansenie. Stosuje tylko przelew lub stałe bankowe zlecenie; to drugie preferuję. Potrzebny jest tylko nr konta portalu Niepoprawni.

Janusz40

#1653654

Serdecznie dziękujemy! Napiszę zaraz PW.

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1653659

          Chciałbym zlecić w banku stałą składkę na portal, ale nie mogę się doszukać w korespondencji, jaką otrzymuję wiadomości informującej mnie o numerze konta. Podaję swoje dane: 

Janusz Kluba tel. 609 034 541; adres mail: kluczewicz@o2.pl. Mógłby być SMS, lub wiadomość na adres poczty.

          Być może jakaś wiadomość została wysłana do mnie, ale nie wiem, co oznaczał PW. Nie nadążam za wszystkimi nowinkami w dziedzinie komputerowej. 

                                                                                        Serdecznie pozdrawiam

Janusz40

#1655550

Doszukałem się konta poralu (nie mam w tej dziedzinie wprawy) i zawiadamiam, że dałem w banku stałe miesięczne zlecenie w skromnej (tymczasem) wysokości 30 zł.

                                                                                                                  Pozdrawiam

Janusz40

#1656074

Próbowałem przekazać darowiznę za pomocą karty płatniczej. Niestety operator wymaga podania, poza danymi karty i nazwiska posiadacza, wszystkich danych osobowych, co wskazuje na gromadzenie danych do celów niezwiązanych z wykonaniem transakcji. A to z kolei nie jest zgodne z polskim prawem. Sugeruję zmianę operatora na bardziej wiarygodnego i uznanego na polskim rynku, a do bieżącej poprawy bilansu portalu podanie w jakiejś zakładce nr NRB rachunku bankowego w polskim banku, tyle, że nie powinien to być rachunek osoby prywatnej. Może warto założyć stowarzyszenie bądź fundację, tak żeby datki czy subskrypcje nie stanowiły obciążenia podatkowego Właścicieli portalu.

pozdro AR.

#1658727