Polityka reklam

Obrazek użytkownika Gawrion

Jesteśmy serwisem niezależnym, w związku z tym nie chcemy uzależniać się od reklam. Jeśli na portalu pojawiają się już jakieś bannery, to jest to promocja naszych partnerów, cennych inicjatyw. Jeśli musimy umieścić reklamy, to dbamy o to by nie były rażąco sprzeczne z naszą misją.

 

Na wielu portalach reklamy są bardzo agresywne, natrętne, wręcz zasłaniają zasadnicze treści i uniemożliwiają wygodne i swobodne korzystanie z portali. My tego nie chcemy.

Niepoprawni posiadają serwer zarządzający wyświetlaniem bannerów i treści te są niestety interpretowane przez program AdBlock Plus (najpopularniejszy program do blokowania reklam) jako reklamy. Biorąc pod uwagę tę małą nadinterpretację stworzyliśmy skrypt, który sprawdza czy korzystasz z AdBlock Plus. Jeśli korzystasz, to w miejscu bannera pojawia się informacja o blokowaniu bannera. Raz na jakiś czas na stronie także wyskakuje komunikat o wykryciu blokowania "reklam". W komunikatach tych prosimy o odblokowanie AdBlock Plus tylko na naszej stronie przy zachowaniu ochrony na innych stronach.

Jak to zrobić?

AdBlock Plus identyfikuje się w naszej przeglądarce małą, czerwoną ikonką z symbolem znaku stop. W środku widzimy "łapkę" lub literki "ABP". Wystarczy że będąc na niepoprawnych klikniemy w tę ikonkę i wybierzemy:

  • Chrome - "wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie" i potwierdzimy wyjątek przyciskiem "wyklucz",
  • FireFox - "wyłącz blokowanie na nipoprawni.pl.

Dziękujemy Ci za odblokowanie powyższych treści na naszej stronie :)
Odblokowując reklamy wspierasz Portal! Dziękuję!