Wielomski wpadł w bitewny szał

Obrazek użytkownika Kuki
Notka

http://adamwielomski.salon24.pl/114465,netowi-antykomunisci-to-tchorze
Wy, netowi antykomuniści w PRL wszyscy zostalibyście złamani przez byle esbeka. Każda książka historyczna czy to okupacji, czy o PRL pokazuje, że najwięksi krzykacze, prężący muskuły i mocni w gębie, złapani przez Gestapo czy UB, jako pierwsi miękli, łamali się i sypali. Raz dostali w gębę i mieli portki pełne lepkiej mazi. To byłby wasz los, a wasze wnuki – gdyby z genami odziedziczyły po was cechy charakterologiczne – siedziałyby potem przy necie i rzucały w was wyzwiskami.

Netowi radykalni antykomuniści, powiem wam wprost: GARDZĘ WAMI. Jesteście TCHÓRZAMI!  Daliście nogę przede mną.
Tchórze, tchórze, tchórze!

Adam Wielomski

no i jak? ładnie to olewać głównego konserwatystę?

Brak głosów

Komentarze

antykomuniści pierwsi uginali się. Z tego, co mnie się wydaje, to Wielomski już się ugiął, no i zachowuje się jak przyzwoitka. W tym swoim Klubie Zachowawczo-Monarchistycznym chroni umoczonych kolegów i to niekoniecznie konserwatystów. Przykładem jest TW Bereta - anarchista obnoszący się publicznie ze swoim ateizmem. Podpisał się w końcu na sławetnej liście ateistów i agnostyków portalu Racjonalista.pl.

Więcej, prywatnie ponoć dyć Wielomski jest ateistą/agnostykiem, tylko wśród konserwatystów rżnie takiego ultrakatolika, żeby się im przypodobać. Potwierdza to tezę o byciu przyzwoitką.

Poza tym Wielomski zachował się jak dziecko w piaskownicy, któremu to zabrano zabawki. Czy on nie zauważył, że po prostu wszyscy mają gdzieś jego wypociny, choćby najmocniej prężył muskuły?

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#403729

To, że TW Bereta jest na racjonaliście - to już niezły pocisk ! Poważnie ? On tam pisze ?

Nic już mnie nie dziwi !

http://www.abcnet.com.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#403731

nazwisko TW Berety figuruje na liście ateistów i agnostyków. A ktoś taki - w dodatku anarchista i libertyn - należy do KZ-M.

Są jeszcze lepsze rzeczy. Ponoć do tego KZ-M w randze "honorowych członków" to nawet typki z LSD się zdarzają. Nic zatem mnie już nie zdziwi. Tacy to "konserwatyści".

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#403732

"BIEZ DIAMATA NIE ROZBIERIOSZ"

http://www.abcnet.com.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#403735