Róża Thun: nie wykluczam, że w stosunku do Węgier popełniliśmy błąd

Obrazek użytkownika Anonymous
Inne

W EPP nasila się krytyka, że zbyt łagodnie traktowaliśmy Fidesz i premiera Viktora Orbana; nie wykluczam, że w stosunku do Węgier popełniliśmy błąd. W PE coraz częściej słychać głosy, by wrócić do tematu Węgier, i by Polskę i Węgry traktować w podobny sposób - powiedziała Róża Thun. - Finał kroków podjętych przez Unię Europejską wobec Polski zależy w 100 procentach od rządu Beaty Szydło; to do polskiego rządu należy wyprostowanie obecnej sytuacji

Ocena polecanki: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

                       

unijni politycy z ogromną troską przyglądają się Polsce znaczy, że jeszcze nie jesteśmy dla nich obojętni. Chodzi mi o komisarzy unijnych, takich jak Frans Timmermans, a także o europosłów i polityków z poszczególnych państw członkowskich Unii Europejskiej. Ci wszyscy ludzie z ogromnym niepokojem i troską przyglądają się wydarzeniom w Polsce, bo nasz kraj jest dla nich ważnym i cennym partnerem, na którym im zależy. Najgorsze dla Polski byłoby, gdyby te osoby odpuściły sobie tematy związane z naszym krajem.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/roza-thun-nie-wykluczam-ze-w-stosunku-do-wegier-popelnilismy-blad/xmcr89

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1505007

Róża Maria Grafin von Thun und Hohenstein wychowana i wykształcona na UJ w PRL "działaczka opozycyjna" siedzi teraz w kołchozie brukselskim i stosuje moskiewskie metody dyscyplinujące niesforne dzieci,faktycznie zrobiliście błąd,że nie nasłaliście na Orbana zbrojnego ramienia,z Polską von Thun wam nie wyjdzie,von Thun pani miejsce w Reichu,dla pani "jeszcze Polska..." jest obrazą,pani kocha "Deutschland uber ales..

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1505008

z tymi "różami": była Rojza Luksemburg, jest Rojza fon Tun...

A - fora ze dwora!

Won!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1505054