Prowincja też protestuje? - Marsz w Piotrkowie Trybunalskim

Obrazek użytkownika Błąd w systemie
Artykuł

Szanowni Państwo, mieszkańcy ziemi piotrkowskiej,

Chętnych, tych, którym leży na sercu dobro naszej Ojczyzny, zapraszamy do uczestnictwa w Marszu w Piotrkowie Tryb w dniu 29 maja (niedziela) 2011 r. zapraszamy o godz. 14.00 pod Wieżę Ciśnień – skrzyżowanie ul. POW z ul. Słowackiego.

Prosimy o zabranie ze sobą transparentów i flag. Marsz przejdzie ul. Słowackiego – Pl.Kościuszki- ul. Sieradzką do Rynku Trybunalskiego.

MY - piotrkowski Klub Gazety Polskiej, prosimy o wsparcie i uczestnictwo w pokojowym proteście przeciwko podwyżkom i rabunkowej polityce gospodarczej Platformy Obywatelskiej.
Zmniejszanie polskiego bezpieczeństwa energetycznego- na przykładzie grupy LOTOS, pozbywanie się koncesji na wydobycie GAZU ŁUPKOWEGO a jednocześnie zawarcie kilkudziesięcioletniej umowy z Rosją na zakup od niej gazu po najdroższych w Europie cenach, likwidacja polskiego przemysłu STOCZNIOWEGO i ZBROJENIOWEGO, grabieżcza prywatyzacja majątku Skarbu Państwa na przykładzie LASÓW, czy ostatni pomysł sprzedaż kolejki liniowej w Tatrach - to tylko kilka z ogromnej ilości szkodliwych dla POLSKI „reform” za rządów PO.

Chcemy zaprotestować przeciwko takiej polityce ekipy premiera Donalda Tuska, dlatego w niedzielne południe przejdziemy z transparentami ulicami Piotrkowa Trybunalskiego pokazując swą troskę o losy kraju i wyrażając ból oraz gniew.

NIE POZOSTAŃMY OBOJĘTNI.

W Marszu swoja obecność zapowiedział poseł Ziemi Piotrkowskiej – Antoni Macierewicz !
Musimy : "Obudzić Polskę”!

Organizatorzy Marszu

http://trybunalscy.pl/node/4004

Ps. To tam był pierwszy polski sejm?

Ocena polecanki: 
Brak głosów