Modlitwa pod Krzyżem w całej Polsce

Obrazek użytkownika Mufti Turbanator
Artykuł
Ocena polecanki: 
Brak głosów

Komentarze

Nie do końca podzielam takie działania. Nie neguję modlitwy bo jest bezcenna, jednak pozostawiłbym to "starszym", a młodych silnych fizycznie zagospodarowałbym bardziej aktywnie. Przykładowo pielgrzymki i uświadamianie ludzi ulotkami. Najgorsza jest bezsilność, bo wszyscy myślący wiedzą co się stało w Smoleńsku, tylko co my możemy zrobić masonerii?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#407522

Kto te ulotki będzie finansował, drukował, a najważniejsze - pisał?

Młodzi ludzie potrzebni są tym "starszym", każdy kto chce wie co się dzieje pod krzyżem przy pałacu.

Modlitwa nie otwiera pola do manipulacji, a jednocześnie pozwala się łączyć na bardzo podstawowym poziomie.

Jak sądzisz, teli?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#407523

Pisać, wiele osób tutaj potrafi, ja akurat nie bardzo, ale Ty zdecydowanie tak. Jednak przede wszystkim chodzi mi o trafienie do ludzi którzy nie zbyt gorliwie chodzą do kościoła, ludzi nijakich, bez własnego zdania którzy mogą być pomocni, lemingi do których prędzej czy później trafiają argumenty i otwierają oczy. A teraz odbierane jest to jak walka ekstremistycznych moherów których nikt nie jest w stanie zadowolić. Trzeba jak najwięcej osób mieć po swojej stronie, nie naruszając idei i zasad.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#407524

Hmm, w sumie Redakcja przygotowywała takie gotowe do druku ulotki.

Ja się przymierzam do skserowania "Potęgi smaku" Herberta i rozdania przy okazji bytności na Krakowskim Przedmieściu przeciwnikom - ciekawe czy jakoś zadziała? A tej pani, co puszcza bańki - kupię lizaka ;-)

Ale jednak koniec końców myślę, że w tej chwili młodzi ludzie bardziej potrzebni są pod Krzyżem, to by był lepszy przekaz niż jakakolwiek ulotka.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#407525

Żeby trafić do lemingów trzeba pisać prosto i dobitnie. Ulotka z górnolotnymi hasłami nie trafi, ale link do sensacyjnego filmu, analiz, już tak, o ile będą krótkie i zwięzłe. Najpierw czyta się Łażącego Łazarz, a później można wziąć coś cięższego Muftiego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#407526

No, z tym Muftim to nie przesadzajmy, może i się przypadkiem ze dwa zdania udało sklecić, ale to nie ten kaliber co ŁŁ i paru innych rzeczywiście profesjonalnego poziomu blogerów.

Mówisz, że sensacja lub jakieś konkretne dane/analizy? No i dlatego takie forum jak niepoprawni jest cenne, mi się raczej mżyło pod turbanem że jakoś tym Herbertem "włączę" niektórym poczucie taktu... Hm.

Materiału jest dosyć, na przykład ten tekst Kryski z dziś.

Reasumując: niezła myśl. Co na to Redakcja? Może ktoś znajdzie czas do poświęcenia i wrzuci ten tekst w formę ulotki? I niepoprawni.pl zyskają trochę reklamy przy okazji :)

Pozdrawiam sukcesywnie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#407527

W takim kierunku trzeba pójść. Zdaję sobie sprawę, że za chwilkę wpadłaby masa trolli i byłoby to bardzo niebezpieczne dla NP, zdecydowanie redakcja musi skalkulować czy warto i czy jesteśmy w stanie się obronić przed zmasowanym atakiem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#407529