Djoković kontra Morrison

Obrazek użytkownika Krispin
Artykuł

Nie jest to zapowiedź pojedynku na korcie. To rozgrywka znacznie ważniejsza. Zawodnik kontra premier Australii. Na razie 1:0 dla Djokovicia. Czy można sobie wyobrazić, że ten "mecz" zakończy się jednak przegraną słynnego tenisisty? Owszem. Można zniszczyć karierę zawodnika, można wypaczyć wynik rywalizacji. Na razie mają skrupuły. Stawiają ultimatum, ale jeszcze się wycofują. Jak długo będą w stanie znosić takie porażki?

"Tak czy owak wygra Novak"... Jak długo jeszcze?

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (5 głosów)

Komentarze

Gdyby Djokovicia deportowali, inni tenisiciści powinni odmówić udziału w tym turnieju. Tak powinna się zakończyć historia Australian Open. Ale oczywiście trudno oczekiwać takiej solidarności w gronie ludzi nastawionych na zarobek i bojących się bojkotu w innych turniejach za taką decyzję. Trzeba mieć jaja.
]]>Djokovic w grudniu był zakażony COVID-19. Taka jest linia obrony tenisisty >>>]]>

Vote up!
2
Vote down!
0

Krispin z Lamanczy

#1639908

Australia ma prawa w dupie. Novak siedzi w ciupie. Teraz tak. Ja wiem jakie wyobrażenie o świecie mają ludki nazywające się "niepoprawnymi" i oni sobie myślą tak, że Australia nie może sobie pozwolić na taką porażkę dyplomatyczną, itp, itd. Bo Ausralia jest przecież czampionem praw człowieka, podobnie jak inne wydzieliny demokracji. No więc ja użyłem takiego słowa jak każdego innego, żeby mi się wierszyk zrymował; poniewasz od wielu, wielu, wielu lat Australia, podobnie jak Polska czy Polin czy każda inna etykietka, to są znaki rozpoznawcze produktów, którymi właściciele handlują jak zbożem. Czy wy ludzie nie rozumiecie? Jesteśmy już na takim etapie postępu, że Rotszyldy, Rokefelery, Sorosze - jednym słowem gangsterzy, sukinsyny leżące na worach złota, które nam ukradli, mówią bez żadnych ogródek wybotoksowanymi warami swoich prezydenckich czy premierowych lokajów: "Co z tego, że macie gwarancje wolności w konstytucjach i prawa nietykalności i traktaty międzynarodowe? Myśmy wam je pisali i traz, według tych praw sprzedaliście nam swoją wolnośc, bo tam jest napisane, że większość stanowi prawo. A my tu stanowimy, że z mędrcami, którzy NAUKOWO udowodnili, że stanowimy większość, stajemy się waszymi właścicielami. A według prawa właściciel może naznaczyć swoją własność, i oto my was tu naznaczymy, bydełko nasze, poprzez wysmarowanie was taką maścią na szczury. Nie obawiajcie się nic, bo maść nic nie boli, tylko pomoże pasterzowi rozpoznać, gdzie przebywa zaginione bydełko, żeby go odnaleść i przywrócić do trzody. Czyż nie tak nauczał Pan?" Mówiąc bez szczypania się pipę: Australijski premier to jest tylko taka dolna wara od przekazywania prasie decyzji, jakie mu przez telofon ichniejszej Lejby przekarze mafia syjonistów. Jakieś typowania na wynik następnego gema? Bo moje jest takie: Przyjedź! witaj! Spadaj! Novak - dupa zbita. I będzie to wynik: Geme! Match! Dla całej naszej cywilizacji.
Vote up!
1
Vote down!
0
#1639927