Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika mir-donat
4 miesiące temu To wynik braku dostatecznej wiary w Ewangelię i zapomnienie.. ...że należy żyć przede wszystkim  PRAWDĄ ( "Prawda was wyzwoli"), a nie schlebiać oczekiwaniom tego świata.To wymaga rzecz jasna WIARY w Boga i wiary Bogu ponad wszystko i oczywiście ODWAGI. Rzecz jasna koszty takiej postawy bywają niekiedy ogromne. Zawsze prawda kosztuje i tylko plewi są darmowe. To dotyczy każdego człowieka' który przyznaje się do Chrystusa ale nade wszystko kapłanów, a szczególnie hierarchów.Purpura nie jest po to aby odbierać hołdy i uznania, ale aby służyć prawdzie i ją głosić.  Niestety takich postaw u większości  naszych hierarchów  nie dostrzegam. Może jestem ślepy.
3
Dlaczego Kościół milczy w sprawie ataków LGBT na kościoły?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
5 miesięcy temu Nie jestem dobrym człowiekiem bo nie popieram ustawy i ... co więcej uważam ja za zbyteczną i nade wszystko ...szkodliwą. Nie kocham zwierząt, a jedynie lubię i to tylko niektóre..Są takie które  tępię  np karaluchy , a komary o zgrozo ...zabijam. Ustawa jest antychrześcijańska wkomponowana w lewackie  ideologie zrównania człowieka ze zwierzęciem co już zresztą ku radości neobolszewików następuje w UE., Zwiastuje ona dalsze dziwactwa dyktowane przez obłąkańców unijnych. Zadziwiające, że Pan Prezes ( na którego nota bene głosowałem) nie dostrzega poważnych konsekwencji do wprowadzania ateistycznych i liberalnych ideologii, którymi skażony jest współczesny świat., Dla mnie wyższość człowieka nad zwierzęciem nie podlega dyskusji. Tak ustanowił Bóg. Oczywiście dręczenie zwierząt dla swojego widzi mi się jest nie tylko godne potępia ale powinno podlega surowemu karaniu. Obecne prawo na to już od dawna pozwala  tylko obecnie  w Polsce nie zawsze prawo jest konsekwentnie  egzekwowane i nie od wszystkich jednakowo.  Nie przeszkadza mi, że Pan Prezes swojego kota kocha, a może i nawet obcałowuje zresztą jest to nawet dość  powszechne ja jednak lubię tylko pogłaskać. Dlatego być może jestem nie dobrym człowiekiem i ustawy popierać nie zamierzam !
6
Liderzy ZP - więcej rozwagi.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
1 rok temu Świadectwo wiary dają zachowania, a nie słowa ks.Prymasie.. Z przykrością stwierdzam, że obecne ale i wcześniejsze zachowania  Prymasa są wielce symptomatyczne. Niestety nie wykazuje odwagi wymaganej od kapłana. Za wszelką cenę chce być politycznie poprawny, nowoczesny i wydaje się, że bliższa Jemu jest GW niż Ewangelia . Zresztą podobnie zachowują się niektórzy inni hierarchowie np.Kard. Nycz oraz szereg kapłanów z tzw. kościoła otwartego jak ks. Boniecki, O.Gużyński, ks. Lemański, ks. Sowa itd. Takie postawy niszczą wizerunek całego Kościoła wprowadzając zamieszanie wśród wiernych, a niekiedy odejścia. Rodzą nawet przypuszczenia , że jest to ochrona homoseksualizmu i innych utajnionych ,a gorszących zachowań niektórych hierarchów i kapłanów. Z rozrzewnieniem wspominam Prymasa Tysiąclecia. Był zawsze wierny Ewangelii, jednoznaczny i odważny choc wówczas cena tego była bardzo wysoka. On łączył wiernych  obecny Prymas rozprasza. Smutne to ?!
7
Dlaczego Prymas Polski abp Polak milczy w sprawie abp Jędraszewskiego?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
1 rok temu A może zamiast listów zaniechać datków na rzecz dominikanów ?! Symptomatyczne, że brak reakcji Episkopatu, a nade wszystko kierownictwa Dominikanów na skandaliczne wypowiedzi O.Pawła Gużyńskiego i jego wcześniejsze zachowania, wywiady itp. Chyba pozostaje tylko zaniechać kontaktów z tym zakonem i nie wspierać go datkami.Arcybiskup Jędraszewski nie boi się posługiwać prawdą i Ewangelią. Wielki szacunek dla takiego Pasterza, który rzeczy nazywa po imieniu, a nie kluczy w niejednoznaczności jak to robią niektórzy przywódcy naszego Kościoła.. Takim był Kard.St.Wyszyński.
3
Czy Dominikanie to zakon katolicki?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
1 rok temu Takich słów oczekiwałem od całego Episkopatu ?! W pełni utożsamiam się ze słowami Arcybiskupa Jędraszewskiego.Wielki szacunek !Mówienie prawdy kosztuje, ale nigdy nie warto i za żadną cenę prawdy przemilczać lub od niej odchodzić Cenię Arcybiskupa za mówienie prawdy, wierność Ewangelii i odwagę. Taki powinny być każdy kapłan. Oczekiwałem tego od całego Episkopatu. Daremnie. Episkopat pozostaje wciąż niejednoznaczny i tchórzliwy, ceniąc niekiedy zalecenia GW i poprawność polityczną bardziej niż Ewangelię.
13
Prawde powiedział a prawda nas wyzwoli.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
1 rok temu Kryzys przywództwa Kościoła i wia,a nie Kościoła jako wspólnoty Spokojnie! W górę serca ! Kościoła nikt nie zniszczy. Przetrwał 2000 lat przetrwa i dalsze. A dlaczego po to powiedział sam Bóg, że " moce piekielne go nie przemogą". Dewastować będą i to czynią. Osłabiają to czynią. Jednak to nie Kościół jest w kryzysie, ale Jego przywództwo i wiara.To dzięki naszym niektórym przywódcom Kościoła zadomowiła się w Kościele masoneria, lobby seksualne (źródło pedofil), tajni agencji. To dzięki im pod hasłem "kościół otwarty" zaproszono szatana. To dzięki nim koryguje się niekiedy Ewangelie pod oczekiwania współczesnego świata. To dzięki nim wprowadzono liczne zmiany liturgiczne. To dzięki nim Kościół stał się pobłażliwy dla swoich ale i dla wiernych. To wreszcie dzięki nim ludzi słabi w wierze od Kościoła odchodzą. Ludzi silni wiarą, ani od Boga, ani od Kościoła nie odejdą!
1
Św. Jan Paweł II samo zło, a Franciszek OK. Oraz panseksualizm
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
1 rok temu Jeżeli Bóg je z nami, to któż przeciwko nam .Nie lękajcie się! Wierzę w Boga, wierzę w Chrystusa, czytam Pismo Święte i chodzę systematycznie do Kościoła korzystając z Sakramentów. Zatem dewastacja Kościoła dokonywana zarówno przez świeckich jak i niestety przez niektórych duchownych (zwłaszcza związanego z tzw kościołem otwartym) na mnie nie działa. Podobnie moja Najświętsza Matka Boska jest w moim sercu i umyśle, a tam Jej nikt nie dosięgnie.Co więcej umacnia moją więź z Kościołem i umacnia wiarę. Kościół był jest i będzie dewastowany. Ślad po dawnych dewastatorach zaginął podobnie jak i obecnie po ich potomkach zaginie. Oczywiście może być osłabiany, ale to niekiedy wzmacnia. Zapewne jednak nikt Kościoła nie zniszczy. Próżne zamiary, próżny trud. Oczywiście ludzie dewastujący Kościół próbujący eliminować Boga przy bierności tzw wiernych zgotują sobie i innym na ziemi piekło. To w historii już było i może się powtórzyć w znacznie gorszym wydaniu.. Zapewniam, że Bóg poza tym, że jest miłością i miłosierny jest również – o czym niekiedy zapominają niektórzy kapłani mówić – sprawiedliwy i za dobro wynagradza, a za zło KARZE (Pismo Św.) . Szatan istnieje i działa, a piekło wcale nie jest puste (Pismo Św.)
1
DZIŚ KOPIECIE MATKĘ KOŚCIOŁA
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
1 rok temu Głęboki kryzys hierarchji Kościoła sprzyja jego dewastacji Wydawałoby się, że dla ludzi myślących znających przeszłość P.Siekielskiego i jego wcześniejsze "dzieła" (Np nt "hołdów dla Hitlera", p "Berger" itp)albo zrezygnują z oglądania, albo zachowają dystans z komentarzami kojarząc czas jego emisji i trwającą programową wojnę z Kościołem.A tu poczynając od Prymasa, oczywiście Kard. Nycza hierarchowie Kościoła po obejrzeniu filmu płatnego prowokatora przepraszają ofiary. Do tej pory nie wiedzieli jak cierpią ofiary pedofilii. Nie wiadomo czy płakać czy się śmiać. Oni też nie wiedzieli biedacy, ze w ich gronie funkcjonują TW, że funkcjonują homoseksualiści stanowiący pożywkę pedofilii, że w niektórych seminariach dzieją się różne dziwne zachowania. Wprawdzie głośno o tym mówili ks.T.Isakowicz-Zalewski, ks.T.Natanek czy b.ks.J.Międlar i inni. Przykładnie jednak zostali uciszeni. A dzisiaj otworzył im oczy Siekielski i dziękują za film. Być może też podziękują wkrótce tow.J.Urbanowi za wydawnictwo "Nie", który też wskazywało ofiary Kościoła szerzącego ciemnotę Jestem członkiem wspólnoty Kościoła Katolickiego i wiem, że ataki na Kościół były są i będą. Wiem też, że moce piekielne Kościoła nie zniszczą, ale zdewastować mogą.Tylko okazuje się, że to nie Kościół jest w kryzysie, ale jego przywództwo, które skuteczniej niż jego wrogowie ten Kościół dewastują na różne sposoby.Niestety obecna hierarchia traci wiarygodność, słucha bardziej ludzi szczególnie poprawnych politycznie niż Boga , odchodzi od Ewangelii .Pasterze zapomnieli, że w swim stadzie owiec ukryli wilków i ich chronią.
3
Tylko nikomu nie mów o SB i zboczeniach
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
1 rok temu Czekamy na odpowiedź "świń zanurzonych w błocie" O takim bydlaku nie warto mówić, nie warto pisać i z nim dyskutować. To jest mentalność hitlerowska, bolszewicka, Natomiast aplauz uczestników wiecu po wystąpieniu tego bydlaka czyli  m.in.  zwolenników Koalicji Europejskiej , lidera Europy folksdojcza D.Tuska , startujących kandydatów do UE z ramienia tejże Koalicji jest wielce symptomatyczna.Nie ma już żadnych wątpliwości że łączy ich nienawiść do Kościoła i katolików z nim się utożsamiających, nienawiść do polskości, nienawiść do rządzących oraz gotowość podporządkowania Polski lewackiej UE. Ponadto za każdą cenę największej niegodziwości i draństwa dojść do koryta. Oczywista, że organizatorzy i główny aktor tego wiecu dokładnie wszystko co tam powiedziano  uzgodnili, a teraz odgrywają komedie zaskoczenia. Teraz już tylko egzamin dla  Polaków 26 maja. Czy zaliczenie sporej ich części z nas do  "świń zanurzonych  w błocie" uznane zostanie za dobrą monetę : zobaczymy ? Czy odpowiemy idąc głosować, czy olejemy, a tym samym i zaaprobujemy ten "sympatyczny " epitet! 
3
Nienawidzący Kościoła lewak - Leszek Jażdżewski, redaktor naczelny Liberté - współorganizował żałosną wizytę Tuska
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika mir-donat
1 rok temu Propaganda propagandą, ale warto znać choć trochę prawdy... O zgrozo! Znajdują się w Polsce politycy KE, którzy przynależność do UE chcą wpisać do konstytucji RP. Niegdyś wpisali do konstytucji wieczną przyjaźń do ZSRR. Wiem, że takich zwolenników nie brakowało i dzisiaj nie brakuje. Lepiej niech entuzjaści obecnej lewackiej i bolszewickiej UE realizującej testament A.Hitlera odpowiedzą na proste pytanie : skąd UE ma finanse skoro tak "hojnie rozdaje". Otóż jak mi wiadomo to każde państwo wpłaca haracz nazwany składką członkowską w tym Polska, kraje członkowskie szczególnie słabsze obsługują zaciągnięty dług w bankach zachodnich w tym Polska, szczególnie z krajów słabszych transferuje się w różny sposób legalny i nielegalny znaczne środki finansowe. A UE nie daje tylko rozdziela oczywiście po zatrzymaniu znacznej części dla swojej rozbudowanej ponad miarę biurokracji. A co z suwerennością, a co z wprowadzeniem obłędnych zwyczajów kulturowych, a co z przejęciem milionów wykształconych w Polsce Polaków pracujących w krajach UE na rzecz tych krajów, a co z likwidacją dobrych przedsiębiorstw polskich przy równoczesnym rozwoju własnych o tym samym profilu (cukrownie, stocznie itd), a co z przejęciem banków itd ,itp Te informacje stanowią temat tabu., a w zamian dokonuje się różnorakich manipulacji np w postaci wywieszania tabliczek jakoby ta droga, ten most, który powstał zawdzięczamy UE. Kiedyś wmawiano i to też skutecznie, że tylko wspólnota państw socjalistycznych na czele z ZSRR gwarantuje Polsce rozwój, a nawet istnienie. Też hucznie i z przytupem organizowano kolejne rocznice Rewolucji Październikowej, podobnie jak dziś rocznicę wstąpienia do zdegenerowanej UE.
7
Czy naprawdę skorzystaliśmy na UE?
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony