Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika kruszyna@o2.pl
6 lat temu modlitwa na przerwę wakacyjną Bardzo podoba mi się ta modlitwa ,która może pomagac każdemu nie zależnie od wiary jaką wyznaje.Serdecznie pozdrawiam i życzę udanych wakacji.
0
Święty Tomasz z Akwinu: modlitwa na przerwę wakacyjną
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kruszyna@o2.pl
6 lat temu Tylko dla orłów Też byłam 10 kwietnia w Warszawie ,chociaż w moim mieście też obchodziliśmy trzecią rocznicę.Jednak w Warszawie to jest pewnego rodzaju misterium z którego czerpie się siłę ze wspólnego przeżywania tej straszliwej katastrofy.Oddałam hołd poległym a  serce rodzinom będąc razem z nimi.Niech spoczywają w Bogu a my domagajmy się prawdy o tej katastrofie i wspierajmy ich rodziny .Na koniec przebaczam osobie która przy katedrze z czwartego piętra chlusnęła wodą na uczestników mszy św.między innymi na moją głowę .potraktowałam to jak chrzest bojowy.Pozdrawiam .
0
Tylko dla orłów - 10.04.2013
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kruszyna@o2.pl
7 lat temu Droga Ossalo Bardzo mocno przytulam do serca Ciebie i Twoją córeczkę Ule,równocześnie składam wyrazy współczucia z powodu odejścia do Pana ,Twojego kochanego męża Macieja.Będę  gorąco prosić Dobrego Boga ,aby na Waszej drodze postawił dobrych i życzliwych ludzi.Niech spoczywa w pokoju.
0
Odszedł Maciek
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kruszyna@o2.pl
7 lat temu Biedny człowiek Dla mnie Wałęsa to najgorsza kanalia która zaufanie  milinów Polaków zamienił na Judaszowe srebrniki .Życzę mu dużo zdrowia i długiego życia aby mógł choc w małej części zmazac podłośc której się dopuścił za swojego życia.
0
Naczelny ZOMOwiec III RP
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kruszyna@o2.pl
7 lat temu "winna drachma" Wyprzedzające tłumaczenia Tuska ,przypomniały mi uczennice ,która  często spóżniała się na praktykę .Raz mówiła że autobus jej uciekł z przed nosa ,drugi raz że było ślisko i musiała iśc powoli i oczywiście autobus jej odjechał itd....Jak się w niedługim czasie okazało to miała ojca pijaka i awanturnika i często dopiero nad ranem kładła się spac jak" szanowny tatuś" zasnął i dlatego ciągle była nie wyspana a tym samym się spóżniała .Itak myślę że z polskimi finansami jest bardzo żle i Premier szuka usprawiedliwienia w bankrutującej Grecji.
0
Biedny p.premierze! Czas skończyć te dionizyje! To nie Grecja, drachma jest i będzie dla Polaków dramatem! To Pan i ten rząd!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kruszyna@o2.pl
7 lat temu "Kim jest Piotr Duda" Może się mylę ,ale wydaje mi się że Duda z Tuskiem znają się od dawna.Całe te protesty są reżyserowane przez speców od propagandy aby uwiarygodnic i wykreowac Dudę tak jak Wałęsę.Wszystko się sypie w państwie Tuska i potrzebny jest II Bolek żeby było miękkie lądowanie wszystkich łajdaków i szumowin na ciepłe posadki po bankach zagranicznych i placówkach dyplomatycznych .W obecnej sytuacji mogę jedynie zaufac J.Kaczyńskiemu ponieważ prześwietlony jest na wszystkie strony ,przede wszystkim przez naturalnych wrogów .Śniadkowi też moja rodzina ufała ,ponieważ Jego postawa i zachowanie jest  naturalne i z twarzy jawi się szczerośc.Pozdrawiam wszystkich troszczących się o Naszą Ojczyznę.
-1
C.D. "Kim jest Piotr Duda?", czyli uwiarygadnianie P.Dudy
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kruszyna@o2.pl
7 lat temu Ewa Kochanowska Szanowna Pani Ewo! Niema dnia żebym nie myślała o tej strasznej tragedii jaka spotkała Panią i wszystkie rodziny ,jak również ogromną częśc Polaków ..Ciągle szukam nowych wiadomości ,które przybliżą do prawdy .Wiem jak rodziny są traktowane przez obecną władzę i proszę Dobrego Boga o siłę i zdrowie dla Was w tym trudnym  czasie .Mówi Pani, że czuje się jak Hiob i trudno jest to wszystko udzwignąc.Ale na  końcu Bóg dał Hiobowi nowe życie i czas ukojenia po ciężkich próbach.Mam nadzieję że modlitwy które płyną do Stwórcy każdego dnia od ludzi dobrej woli przywrócą nadzieję rodzinom i nam wszystkim.Serdecznie Panią pozdrawiam.
0
Wdowy smoleńskie, fragment 11: Ewa Kochanowska
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kruszyna@o2.pl
7 lat temu Super zdjęcia Dawno się tak szczerze i głośno nie śmiałam jak zobaczyłam pierwsze i drugie zdjęcie  z naszym Prezydentem i Jego goścmi .Na zdjęciu pierwszym widac kto jest ważny a kto ma wygląd zmokłej kury.Nie rozumiem o co taki wrzask, że niby się nie umie Nasz zachowac? Przecież parasol był polski i miał obowiązek chronic najważniejszą Głowę w Polsce.A co do salonu to też nie widzę żeby Nasz się żle zachował ponieważ był starszy i miał prawo odpocząc .Super zdjęcia !!!!
0
NIEZWYKŁE GAFY, RODEM Z RUSKIEJ BUDY
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kruszyna@o2.pl
7 lat temu Harakiri leminga Autor tekstu sugeruje lemingom lekturę najnowszej biografii Szekspira podnosząc ich poziom intelektualny o 50%.i możnośc analizowania tego co się wokół nas dzieje .Moim zdaniem  ,ta grupa społeczna o której wspomina autor jest bardzo" prosta w obsłudze"Dla niej dzień dzisiejszy już jest nie ważny ;bo skonsumowany .Pozdrawiam .
0
Harakiri leminga
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kruszyna@o2.pl
7 lat temu Organizujmy się Przeczytałam artykuł z zainteresowaniem.Uważam że potrzeba się organizowac jak tylko mozna .Przykładem jest moje małe" zabetonowane "od kilku lat przez klikę czerwono -rózowej koalicjii w Urzędzie Miasta.Jeszcze w tamtym roku trudno było zorganizowac obchody katastrofy w Smoleńsku.W tym roku przygotowania idą pełną parą i mam nadzieję że nie poprzestaniemy tylko na jednej manifestacji.Coraz więcej ludzi przyłącza się do nas .Widzimy że zaczyna się oddolny ruch społeczny i próbujemy  go zagospodarowac w dobrym kierunku.
0
Apel do Blogerów Niepoprawnych, całej prawicy i każdego komu zależy na wolności
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony