Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika robin
7 lat temu Akcja AB. Zdekapitowanego niewolnika trudno zmusić do jakiejkolwiek pracy ... W postępowaniu Niemców i Sowietów w stosunku do polskiej inteligencji, zarysowała się jedna różnica: Niemcy dążyli do jej całkowitego wytępienia, Sowieci zaś - do przeciągnięcia jej na swoją stronę. Najlepszy przykład: Niemcy aresztowali i wywieźli do obozów profesorów Uniwersytetu Jagiellońskiego nie pytając ich nawet, czy chca podpisać volkslistę; Sowieci pozostawili w spokoju profesorów Uniwersytetu Lwowskiego, których dopiero w czerwcu 1941 roku rozstrzelali Niemcy. Takich przykładów można by podać jeszcze kilka.
0
Mord w Katyniu wynikiem kooperacji niemiecko-rosyjskiej
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika robin
7 lat temu Barbarzyństwo. Oczywiście, takie ludy jak Wikingowie, Sasi, Wandalowie, czy Frankowie, były cywilizowane. Przejawem wyższości ich cywilizowanej kultury łacińskiej nad dziką kulturą torańską, było wystrzeliwanie z katapult (eh, ta techniczna wyższość Zachodu) odcietych głów obrońców Nicei do oblężonego miasta, podczas pierwszej wyprawy krzyżowej. Potem tacy Frankowie, ucywillizowali się jeszcze bardziej w zakresie ścinania głów i wymyślili gilotynę. Tak sobie myślę, że skoro okazało się, że ciała ofiar katastrofy nie wykazują oznak "działania osób trzecich", to "wymyślono" bezczeszczenie zwłok ...
0
Azjaci nad Wisłą, czyli czas na CZYN
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika robin
7 lat temu Smoleńsk. Zgadzam się z kolegą "bu-dzinem". Nie wiem, czy któryś z uczestników internetowych forów i dziennikarzy zna się na lotnictwie, choć podobno Kamil Durczok ma licencję pilota. Możemy polegać tylko na zdaniu fachowców i faktach ustalonych przez prokuraturę - i oczywiście po swojemu to interpretować. No właśnie - sęk tkwi w interpretacji ...
0
I ty możesz być smoleńskim rezonatorem (FYM też)!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika robin
7 lat temu ZChN. Funkcjonowała kiedyś taka partia. Złośliwi nazywali ją, przestawiając pierwsze litery nazwy: "Partią Chorych z Nienawiści". Teraz już wiemy, dzięki któremu z członków tej partii.
0
Osiolowski naczelny hazarski szczekajcy opluwacz znowu na POsterunku.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika robin
7 lat temu Bezczeszczenie zwłok. Informacje o bezczeszczeniu zwłok podali jako pierwsi dziennikarze "Faktu"; jeśli ktoś chce poważnie traktować artykuły w tabloidach ... "Fakt" jak wiemy, wykręcił już niejeden numer, za który jego żurnaliści nie ponieśli żadnej odpowiedzialności i dlatego odpowiedzialność za zamieszczane na łamach tej gazety informacje, jest im obca. Jak zresztą w każdym tabloidzie.
0
Smoleńska krysza
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika robin
7 lat temu propozycja. Zgłaszam wniosek, aby zamiast brzozy umieścić Putina ściskającego się z Tuskiem.
0
Epitafium Smoleńskie powiela rosyjskie kłamstwo.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika robin
7 lat temu Smoleńsk. Skoro zakładamy, że ktoś mógł przeżyć katastrofę, to dlaczego tylko dwóch ludzi, a nie kilku, czy kilkunastu. Zresztą pierwsze komunikaty, mówiły o trzech takich ocalonych osobach i nie były to bynajmniej te osoby, które miały niby zostać dobite zastrzykiem (mówiło się o ocalonych członkach załogi). Informacje o znalezionych w ciałach ekshumowanych ofiar śmieciach, jako pierwsi podali dziennikarze "Faktu" - ci sami, którzy zaraz po katastrofie pisali, że piloci krzyczeli "Jezu, Jezu!", a po ujawnieniu stenogramów bez żadnych moralnych skrupułów pisali, że piloci krzyczeli: "K... mać!". Nie rozumiem tylko, czemu dawać wiarę tabloidom - i to jeszcze należącym do koncernu znanego polakożercy Axela Springera. Kolega z Węgier może nie wiedzieć, co w Polsce oznacza określenie "szpringerowska prasa". Nie zakładam oczywiście a'priori, że dziennikarze pracujący w tym koncernie medialnym są nieobiektywni, ale Niemcom (niemieckiemu wydawcy) może zależeć na tym, aby podgrzać atmosferę wśród Polaków, napuścić ich na "Ruskich" i odwrócić uwagę od roszczeń "wypędzonych". Zdaje się, że w czasie II wojny swiatowej Węgry pomagały Niemcom w napaści na ZSSR - admirał Horthy wysłał nawet jakiś wojskowy kontyngent. Oj, bratankowie, bratankowie ...
0
Smoleńsk: kto utajnił prawdę?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika robin
7 lat temu Słowianie. My, Czesi i Rosjanie (że na tych nacjach poprzestanę) to ludy słowiańskie. To bezsporny fakt. Nie ma co wynosić się ponad "kacapów", bo na "Zachodzie" traktują ich chyba lepiej od nas; zresztą dla ludów germańskich i celtyckich, stanowiących (jeszcze, lada chwila pochłoną ich imigranci z Maghrebu) trzon społeczeństw owego "Zachodu", WSZYSTKICH Słowian traktowano jak Europejczyków drugiej kategorii, trochę lepiej, niż ludy kolonialne. Teorie Alfreda Rosenberga o "słowiańskich podludziach", stanowiły tylko skrajny wyraz tego "europejskiego" poglądu na Słowian. To, że Waregowie (Wikingowie) stanowili swego czasu elitę na Rusi i rządzili tą krainą, nie stanowiło w ówczesnych czasach jakiegoś ewenementu. Ostatecznie, trzysta lat później polscy możnowładcy oddali się pod władzę Wielkiego Księcia Litwy, a najsłynniejsze rody magnackie Rzeczpospolitej Obojga Narodów, nie miały bynajmniej piastowskich korzeni. Jedno nie ulega wątpliwości - państwo polskie i państwo ruskie (rosyjskie), powstały na terenach zamieszkałych przez plemię Polan. To stanowi przyczynek to tezy o braterstwie. No i ci Waregowie (Wikingowie) - Wazowie też pochodzili ze Szwecji. A że najgorsze waśnie zdarzają się między braćmi ... Nawiasem mówiąc - zmarły kilka lat temu sowiecki dysydent Aleksander Sołżenicyn twierdził stanowczo, że NIE MA narodów: rosyjskiego, ukraińskiego i białoruskiego, tylko jest jeden, wielki ruski naród.
0
Rosjanie to azjatycka dzicz nie tam jak nam wciskaja ze to bracia slowianie.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika robin
7 lat temu Bezczeszczenie zwłok. Skąd kolega "grzechg" wie, co znaleziono we wnętrzu zwłok ofiar katastrofy? Ma znajomych wśród biegłych, dokonyjących sekcji zwłok? Pana "redaktora Rolanda von Bagratuni Budapesta", znowu poniosła fantazja; że niby Rosjanie zdołali w ciagu niecałych dziesięciu minut, powstrzykiwać 96 osobom różne świństwa do krwioobiegu? A konieczność przeprowadzenia obecnych sekcji zwłok świadczy tylko o tym, że była pani minister Kopacz bardziej dbała o PR swojego rządu, niż o wykonywanie swoich obowiązków; i za to powinna ponieść konsekwencje - ostatecznie mamy równouprawnienie.
0
Zbezczeszczone ciała Polaków w Rosji
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika robin
7 lat temu Gruzja - UE. Za co kolega tak nienawidzi Gruzinów, że chce wepchnąć ich pod but brukselskich specjalistów, od dopuszczalnej krzywizny banana i wynajdywania w rodzaju ludzkim pieciu płci? Chciałby kolega oglądać paradę równości w Tbilisi? Bo Gruzini chyba nie.
0
Georgia, lub Kartwelia (საქართველო) ale nie Gruzja!
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony