Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Lara
8 lat temu Antysalon :) Fakt - dawno mnie nie było. Ale życie dostarcza tyle emocji, że nie nadążam z pisaniem ;) pozdrawiam serdecznie p.s. jako kibol - mam nadzieję na Majstra :D
0
Nic śmiesznego
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Obrazek użytkownika Lara
8 lat temu jeszcze_nie _zgred :) właśnie postawa Casillasa zainspirowała mnie do napisania kilku zdań o Dawidzie :) pozdrawiam gorąco
0
Żeby żyć trzeba mi dymu rac...
Obrazek użytkownika Salata53
Obrazek użytkownika Lara
8 lat temu Re: OBYWATEL ANKIETER Widzę, że każdy dorzucił tu swoje 3 grosze. Ze wszystkimi się zgadzam. Jednak Wlodeusz wyjął mi z ust to zdanie: "Wbija się młotom we łby, życzeniowy wynik wyborów". Dokładnie tak!!! Moim zdaniem ostatnie wybory były sfałszowane! Tusk uczy się od Putina. pozdrawiam wszystkich serdecznie p.s. załączony filmik to fragment filmu "Obywatel Piszczyk". Dialog jak z propagandystów Tuska wyjęty :))
0
OBYWATEL ANKIETER
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Lara
9 lat temu dygresja do PLK to nie jest flaga, to jest SEKTORÓWKA :) Pacyna, zgadzam się z Tobą, jako kibolka Lecha, ale po części. Tzn. sektorówki Pogoni i innych klubów nie są antypolskie (wręcz przeciwnie)! A sektorówka Rosjan jest wyznaniem tożsamości tych biedaków, miotających się między sierpem i młotem a nacjonalistycznymi symbolami carskiej Rosji trzymającej pod butem Polaków. Tak czy siak, na Euro, przyjechali z Rosji, w większości, "kibice" Dynamo Moskwa. "Kibice" piszę w cudzysłowie, bo to nie kibice tylko ekipa KGB, bo klub ten jest i był klubem KGBowców. To nie tajemnica. Tymczasem KGBowcy udają hooligans, którymi nie są. Przykład pierwszy z brzegu - oto "kibole" rosyjscy biją dziennikarza Wojtka Muchę. No nie znam żadnego hoolsa, który w obcym kraju rzuca się na dziennikarza! KGBowcy się rzucili, bo mieli wytyczne- "dziennikarze z logo i akredytacją "Gazety Polskiej"- twoi wrogowie!" Czy zwyczajny chuligan Dynama Moskwa odróżniłby jakiekolwiek logo?! Zwyczajny hools, jak nie ma ustawki, to napier..la w policję. Ot cała filozofia. pozdrawiam :)
0
Nie wolno zauważyć FLAGI!
Obrazek użytkownika Gaja52
Obrazek użytkownika Lara
9 lat temu Ha! Chyba się nie Ha! Chyba się nie zorientowałeś, ale piszemy o tej samej budowie! Tylko Ty opisujesz odcinek os. Lecha - Ikea, ja widzę budowę z drugiej strony -dokładnie przy starej stacji PKP Franowo! Tam ma powstać ostatni przystanek oraz zajezdnia, a za Słodownią miały być te sławne parkingi (oprócz tych przy M1, bardziej dla kupujących chyba). A o ten przystanek, mieszkańcy osiedli Folwarczna, Przemysława i Kobylegopola walczą z urzędnikami. Czyli sytuacja jest taka - linia tramwajowa dla pasażerów kończy się przy centrach handlowych, ale w praktyce (czego może jeszcze nie widać, chociaż już stoi dźwig ;) ciągnięta jest dalej aż do zajezdni, czyli aż do osiedli, o których pisałam powyżej. Tyle że stamtąd nie zaplanowano zabierać pasażerów, chociaż jest tu wokół kilka osiedli i są od lat kłopoty z dojazdem do miasta! (Autobusy na Dymka i Baraniaka tak są przepełnione, że jak podskoczysz, tak zawiśniesz)!  W tej chwili, na ostatnim odcinku budowanej trasy, nie ma ani parkingów ani zajezdni, gdzie tramwaje miały zawracać, za to jest konflikt urzędników z okolicznymi mieszkańcami (ale to już jest inny temat!) Na focie po lewej w głębi M1, z przodu - aktualny stan budowy za browarem, ciągnącej się w prawo aż po osiedla na Folwarcznej i Przemysława.
0
BARDZO DOBRE POŁĄCZENIE
Obrazek użytkownika rejms
Obrazek użytkownika Lara
9 lat temu Re: Wydaje mi się,że chyba mieszkamy w dwóch różnych Poznaniach? Że tak się zapytam: w tunelu? ;D Zapraszam na wycieczkę za browar od strony Kobylegopola. Znajdzie się i dźwig i kupa piachu. Zapraszam też pod sklep na os. Przemysława :D Trasa na Franowo z pętlą była planowana na Euro 2012, dostali kasę z UE. Inwestycja była o tyle ważna, że to na Franowie miały być wyznaczone parkingi dla kibiców. Jeśli widzisz tam te parkingi, to musisz mieć bujną wyobraźnię i różowe okulary. pozdrawiam serdecznie :)
0
BARDZO DOBRE POŁĄCZENIE
Obrazek użytkownika krisp
Obrazek użytkownika Lara
9 lat temu matrix w cholerę! Rosjanie chcą świętować 12 czerwca swój dzień i przejść ulicami Warszawy. (Niedoczekanie!). Tak się składa, że tego dnia Polska gra z Kacapią mecz! Panie Boże - żeby POLSKA dokopała Ruskim! I tego się trzeba trzymać! I żeby Polska była Polską ...
0
DEJA VU, CZYLI TUSK MATOLE…
Obrazek użytkownika ossala
Obrazek użytkownika Lara
9 lat temu PP :) Zgadzam się z Tobą. Wulgaryzmy są częścią języka, w literaturze mogą nadawac ekspresji, kolorytu - oczywiście umiejętnie użyte! Żyjemy jednak w czasach, w których socjolingwistyczny majak Anthony’ego Burgessa stał się codziennością, 50 lat po „Mechanicznej Pomarańczy”! Dzisiaj nikt nie pamięta, że słowo „zajebisty” jeszcze 20 lat temu znaczyło w języku polskim umysłowo chorego, znanego lepiej jako „pierdolnięty”. Kto wie, może za następne 20 lat słowo „pierdolnięty” będzie oznaczało geniusza? I będzie podstawowym czasownikiem tej nowomowy, podobnie jak słowo „fuck”, które kiedyś podbiło Amerykę. pozdrawiam :)
0
Wulgaryzmy na Niepoprawnych - ogłoszenie redakcyjne
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Lara
9 lat temu Re: Ślicznie opisałaś emocje kibica Laro:) No proszę, jak to kibic rozumie kibica! :D Cóż, pozostaje mi życzyć Legii majstra! Bo Lech nie ma szans. z kibolskim pozdrowieniem :):):)
0
MÓJ KOLEJORZ
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Lara
9 lat temu Re: Koniec wygłupów, wracajcie! A propos wystąpienia Kaczora – POlszewickie media czekały kiedy Kaczor ogłosi III wojnę, zrobi zamach na Pocztę Polską, albo zakosi ogórka z warzywniaka. A tu nic! Kaczor wyraził poparcie dla wolnych mediów, a przy okazji postawił Zbycha do pionu, bo to jest oczywista oczywistość, że w jedności siła. I teraz Zbigniew nie ma lekko :D A POlszewiki, z braku laku, zabrały się do roztrząsania kwestii – Ziobro kontra Kaczor. Rychu Kalisz grzmiał dziś w TVN, że Kaczor obraził Ziobrę mówiąc do niego – Zbyszku. To jak miał mówić – Halinko?! Swoją drogą Rychu powinien nosić kaftan bezpieczeństwa. Tym optymistycznym akcentem kończę i serdecznie pozdrawiam :) Ahoj! (podobno to po czesku, a myślałam, że Czesi nie mają morza :)):))
0
Koniec wygłupów, wracajcie!
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony