Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika zetjot
3 dni temu Ten tekst jest zaledwie Ten tekst jest zaledwie wstępnym szkicem bardziej rozbudowanego artykułu.Ale dyskusja pod notką skłania mnie do napisania jeszcze innego tekstu dotyczącego komentatorskiej swawoli na portalu, którą nieodmiennie będę krytykował.
4
Pożądany kierunek zmian systemowych
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika zetjot
6 dni temu Niektórzy komentatorzy tkwią Niektórzy komentatorzy tkwią w pułapce mentalnej - z jednej strony, ignorując naturę systemu, zarzucają politykom niechęć do zdecydowanych zmian w systemie, a, z drugiej strony, sami tkwią w pułapce impossybilizmu, niezdolni do oddolnego, naturalnego wygenerowania  jakichś działań czy instytucji walczących z systemem.Nie da się natychmiast, w miejscu, dokonać szybkliej zmiany kursu gigantycznego tankowca czy kontenerowca. Trzeba na to kilku mil morskich. 
2
Skąd się wzięła kasta prawnicza ?
Obrazek użytkownika stronnik
Obrazek użytkownika zetjot
1 tydzień temu Problem polega jednak na tym, Problem polega jednak na tym, że za usuwanie awarii trzeba wziąć się wspólnie, a nie w pojedynkę. Bo awaria nie jest tylko skutkiem przypadku lecz sabotażu.
2
Skąd ten obciach i żenada ?
Obrazek użytkownika dratwa3
Obrazek użytkownika zetjot
1 tydzień temu W kręgach dalszej rodziny, W kręgach dalszej rodziny, szczególnie w tych młodszych pokoleniach, pracujących w korpo czy biznesie też mamy takie kwiatki. Objaw środowiskowej bezmyślności.
1
Czemuś taki głupi, ludu biznesowy ?
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika zetjot
2 tygodnie temu To jest wersja najbardziej To jest wersja najbardziej prawdopodobna.
2
Dlaczego Trump nie przyjedzie do Polski ?
Obrazek użytkownika Husky
Obrazek użytkownika zetjot
2 tygodnie temu Zgoda.  Zgoda. Ale takiej osoby i jej przyjaciół nie przekonamy argumentami religijnymi. Trzeba łopatologicznie ujawnić wszystkie mechanizmy psychospołeczne, cały algorytm który rządzi umysłem takiej osoby A potem zażądać przejścia terapii.
8
Skąd się biorą szury, świry i inne takie Jachiry ?
Obrazek użytkownika Lotak1
Obrazek użytkownika zetjot
2 tygodnie temu Oficjalne kanały nie na wiele Oficjalne kanały nie na wiele się zdadzą. Potrzebne są nieoficjalne, z użyciem kija i marchewki.
3
Sugestie dla Mossadu
Obrazek użytkownika Satyr
Obrazek użytkownika zetjot
3 tygodnie temu No tak, ale Albania jeszcze No tak, ale Albania jeszcze nie jest w Unii i nie ma tam klientów, która działają na zlecenie mecenasów z Brukseli albo Moskwy.
3
Język polska trudna jest, za trudna dla debili
Obrazek użytkownika benjamin
Obrazek użytkownika zetjot
3 tygodnie temu Przede wszystkim wydaje mi Przede wszystkim wydaje mi się, że tekst ignoruje parę zasadniczych prawidłowości z zakresu nauk spolecznych. Człowiek ma naturę dwoistą, indywidualną biologicznie i społecznie duchową, a ten fakt wymaga roztropnego podejścia do każdego przypadku. Jednostka funkcjonuje też w rozmaitych środowiskach naraz i jest podatna na wpływy a efektów wpływu na daną jednostkę nie jesteśmy w stanie przewidzieć ani ustlić nawet, bo jednostka jest niepoznawalna. Poznawalne są fakty zbiorowe, bo wtedy widać efekty, które można poznać statystycznie.Następnie trzeba wziąć pod uwagę rolę danej jednostki w systemie i sprawdzić, w jakim stopniu związana jest ze standardami obowiązującymi w tym systemie. To że Tusk czy Schetyna należeli kiedyś do Solidarnośći czy NZS, nie ma znaczenia, bo znaczenie ma ich funkcja postkomunistyczna w obecnym układzie społeczno-politycznym.Zalecam więć ostrożność w formułowaniu wniosków i ocen.W Polsce nie mamy do czynienia z wojną polsko-polską, jak twierdzą symetryści lecz z wojną polsko-targowicką, a targowica reprezentuje interesy, które należy ustalic i na rolę różnych osób trzeba patrzeć z tej właśnie perspektywy.. 
2
FARBOWANE LISY TUŻ PRZED WYBORAMI Z MILLEREM I OGÓRKIEM W TLE
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika zetjot
3 tygodnie temu Jak słyszę PO-PIS to już wiem Jak słyszę PO-PIS to już wiem z jakim wspaniałym analitykiem procesów społecznych mam do czynienia. Z symetrystą mam do czynienia, co to boi się wychylić w lewo czy prawo i na wszelki wypadek i Panu Bogu świeczkę zapali i diabłu co najmniej ogarek.A historia Polski zaczęła się od Kaczyńskiego i Ziobry oczywiście.
6
Język polska trudna jest, za trudna dla debili
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski

Strony