Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika natipak1
3 lata temu PAD PAD został Polsce narzucony przez gabinet prezydenta USA Obamy jako reprezentant interesów żydowskich w Polsce w obliczu resetu! To był warunek aby PiS mógł wygrać wybory i utworzyć rząd. PAD był krojony przez USA Obamy pod prezydenturę Hajki Clintonowej i nikt wtedy nie spodziewał się że nastepcą Obamy będzie Trump! Prezydentura Trumpa stworzyła nowe możliwości na drodze do dezjudeobolszewizacji Polski zaaplikowanej nam przez Stalina w 1945. Dlatego tak energicznie i szybko PiS wziął się za jądro judeobolszewickiego zniewolenia narodu polskiego-SĄDY! To wywołało sprzeciw Dudy-strażnika judeobolszewickich interesów.Wcześniej nie kto inny jak właśnie Antoni Macierewicz stworzył możliwosci do przeprowadzenia dezjudeobolszewizacji sądów poprzez bardzo głębokie i śmiałe przeczyszczenie polskiego wojska. To działanie Antoniego Macierewicza uniemożliwiło przeprowadzenie skutecznego puczu 16 grudnia 2016 roku! Gen. Różański i jeszcze kilku zostało odwołanych na parę dni przed puczem! Biorąc pod uwagę wcześniejszą akcję Antoniego Macierewicza na drodze rozwalenia moskiewskiej agentury-WSI, to wywołało niebywałą wściekłość po multańskiej stronie i nagonkę na NIEGO niespotykaną w we współczesnym świecie. Priorytetem jednak dla J.Kaczyńskiego są SĄDY w których sprytnie przez cały okres od 1989 do dziś, interesy judeobolszewickie zostały POprzeplatane interesami niemieckimi, francuskimi przede wszystkim.To sPOwodowało całkowity paraliż państwa polskiego i żródło niebywałej patologii, bezkarności i cynicznego złodziejstwa! PAD jako strażnik interesów żydobolszewickich, zablokował w lipcu ustawy dezjudeobolszewizacyjne polskich sądów. To spowodowało nową jakość z którą musiał się zmierzyć J.Kaczyńśki. I po długich pertraktacjach PAD uległ niezłomnej postawie Kaczyńskiego ale w ramach kompromisu pozwolił odstrzelić A.Macierewicza wiedząc że to akcja tymczasowa, na użytek bieżący!Pozdrawiam.
2
Jutro, w południe nowy rząd. Ja tam murem za Antonim Macierewiczem. Co wy na to?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika natipak1
4 lata temu Niestety, czuję się oszukany jak głupek Jestem z pokolenia tamych gorących lat kiedy Kiszczak rozgrywał takich jak ja. Za Bolka Walese dałbym sie pokrajać. Jak głupek latałem po Gdańsku i wciskałem "Robotniki', "Bratniaki" i inna bibułę wierząc że ci wszyscy z Frasyniukiem na czele to nowi dowódcy AK, NSZ, WiN. Że to Niedźwiadki, Nile, Ponurzy, Nurty. I owszem,ale tym razem skonstruowani przez ludzi Kiszczaka na użytek przepoczwarzenia się tej judeobolszewickiej bandy, POtomków stalinowskich zbrodniarzy!
10
KIM BYŁ I JEST WŁADYSŁAW FRASYNIUK?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika natipak1
4 lata temu Niestety, czuję się oszukany jak głupek Jestem z pokolenia tamych gorących lat kiedy Kiszczak rozgrywał takich jak ja. Za Bolka Walese dałbym sie pokrajać. Jak głupek latałem po Gdańsku i wciskałem "Robotniki', "Bratniaki" i inna bibułę wierząc że ci wszyscy z Frasyniukiem na czele to nowi dowódcy AK, NSZ, WiN. Że to Niedźwiadki, Nile, Ponurzy, Nurty. I owszem,ale tym razem skonstruowani przez ludzi Kiszczaka na użytek przepoczwarzenia się tej judeobolszewickiej bandy, POtomków stalinowskich zbrodniarzy!
19
KIM BYŁ I JEST WŁADYSŁAW FRASYNIUK?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika natipak1
4 lata temu Cyrankiewicz był kapo w Cyrankiewicz był kapo w Aushwitz. Po wojnie wielu ludzi którzy mieli z nim jakikolwiek kontakt w obozie, po prostu zniknęli. Nie wiadomo , czy rotmistrz Pilecki nie został zamordowany przez judeobolszewię jako depozytariusz wiedzy o różnych Cyrankiewiczach i ich dokonaniach. Podobnie było z Edelmanem i wielu innymi dygnitarzami PRL którzy w wojnę mieli czarne karty w swoim życiorysie.
1
O Cyrankiewiczu i Pileckim w KL Auschwitz
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika natipak1
4 lata temu To nie musi być działanie pod To nie musi być działanie pod publiczkę. NFZ trzeba zlikwidować jako nikomu niepotrzebnà czapę biurokratycznà, niepotrzebnego pośrednika. Wystarczy w to miejsce każdemu otworzyć konto przeznaczone tylko do celów leczenia! Po prostu masz kartę elektronicznà tak jak do hipermarketu którà używasz tylko do leczenia! A cała reforma służby zdrowia winna się ograniczyć do wolnego wyboru przez pacjenta! Niepotrzebny  mi lekarz ogólny gdy mam problem z uchem który za wizytę skasuje mnie 100 pln! Po prostu sam idę do takiego specjalisty A ten decyduje co dalej. Miesiàc temu, głupie płukanie uszu kosztowało mnie ponad 300 pln! Poszedłem do Swismedu, tam za samà wizytę skasowano mnie 120 pln. Potem lekarz laryngolog przepisał mi krople do rozrzedzenia woskowiny które kosztowały 45 pln. Następnie po kilku dniach zrobiono mi płukanie uszu i kazano zapłacić 150 pln! Problem można rozwiàzać bardzo prosto: na poczàtku założyć każdemu konto w banku na które tak jak teraz potråcane jest nam i pracodawcy składka. Te pieniàdze winny służyć do wydawania tylko w uznanych instytucjach służby zdrowia i uznanych aptekach. Nie chorujàc, każdy z nas by powiększał konto które w razie poważnej choroby nas chroniło! I w ten sposób nikt by nie biegał z byle goownem do lekarza ogólnego który jest wysysaczem większości pieniędzy z systemu. Takie konto w dodatku winno podlegać dziedziczeniu a także odstępowaniu w obrębie rodziny. Krótko mówiàc, mógłbym zapłacić swojã kartã zaleczenie żony, jeśli by przekraczało możliwości finansowe jej konta. I najważniejsze! Wolny wybór specjalisty bez konieczności pośrednika! Jedyne nasze ryzyko w takiej sytuacji , winna być cena! Np. Wizyta u lekarza ogólnego to 50 pln a bepośrednio u specjalisty to 100 pln. Ale wybór winien być mój!
0
Hipokryzja ministra Radziwiłła i całej reszty
Obrazek użytkownika mikolaj
Obrazek użytkownika natipak1
4 lata temu Mundur Janickiego Odnoszę wrażenie,że mundur tego na zdjęciu był stylizowany na mundurze funkcjonariuszy judenratu z getta warszawskiego. Szczgólnie czapa taka jakaś judenratowa..
1
Dajemy się wkręcać
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika natipak1
5 lat temu sPOkojnie POzostało jeszcze 22 dni rzadów tego koła gosPOdyń wiejskich z Szydłowca. A 25 października, hej do urny kartkę w dłoń, POlszewika goń, goń, goń!
6
Kolejny skandal TVP1 związany z "zapisem" na Prezydenta A. Dudę!
Obrazek użytkownika masaraksz
Obrazek użytkownika natipak1
5 lat temu Rada bezpieczeństwa ONZ Rada Bezpieczeństwa ONZ, powinna narzucic wszystkim krajom świata że żaden żołnierz nie może być młodszy niż 50 lat. Moim zdaniem, powino sie brać do wojska i to na conajmniej na 10 lat w przedziale 50-70 lat.Gdyby takie cos dało się wprowadzić na całym świecie, jakiekolwiek wojny przestałyby istnieć
2
Silniejsza niż Bundeswehra?
Obrazek użytkownika omilka
Obrazek użytkownika natipak1
5 lat temu Tego się właśnie boję. Boję się, że gnidy i łajzy, szczególnie tzw wykształcone będą chciały tym razem obsiąść PiS! Ale wierzę w doświadczenie Jarosława Kaczyńskiego, inteligencję i pragmatyzm obecnego prezydenta Andrzeja Dudy którzy tym razem nie dadzą sobie wkręcić różnych szemranych cwaniaczków. To będzie również zależało od nas samych. Jesli zachowamy się obojetnie na widok takiej gnidy która teraz staje się wielkim PiSowcem, nie zareagujemy odpowiednio, to znowu obudzimy się z ręką w nocniku! Dla mnie PiS to przede wszystki Jarosław Kaczyński i jemu tylko ufam. Reszta może być takimi samymi karierowiczami jak ci z PO i na pewno wielu takich jest. Dlatego tak bardzo ważny jest lider. Bo lider daje przyzwolenie na pewne zachowania lub nie. Glizdy wyłażą na wierzch jak ziemia jest wilgotna i pulchna. Gdy jest sucha i twardza, po prostu sie głeboko chowają. A więc chodzi o przyzwolenie. Jesli tego przyzwolenia nie bedzie tak ze strony Jarosława Kaczyńskiego i prezydenta Andrzeja Dudy w co bardzo wierzę, i nas jako obywateli, to glizdy będą musiały się skryc głęboko w ziemi! I o to chodzi!
3
"Poprosił o poradę, które z prawicowych pism… najlepiej czytać, żeby być z PiS na bieżąco"
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika natipak1
5 lat temu to prowokacja Moim zdaniem, to jakas zagrywa PO na krótko przed wyborami. PiS w sejmie kilka miesięcy temu zablokował nocną próbę prywatyzacji Lasów Państwowych. Potem własnie senat nie zgodził się na referendum w tej sprawie. Dlatego tez nie rozumiem tego głosowania w senacie. Jak wiemy, w tajny układ prywatyzacji Lasów Państwowych był związany Tusk, Komrowski oraz amerykańscy Żydzi ze swoimi wpływami w rządzie USA. PO z PSLem godząc się na takie coś, msieli uzyskać jakieś amerykańskie deklaracje które własnie pokrzyzował PiS. Prezyden Andrzej Duda został w Nowym Jorku uhonorowany przez Obamę szczególną uwagą co nie tylko PO nie spodobało ale także Żydom tym z Czerskiej jak i tym amerykańskim. Dlatego też moim zdaniem, jest to podrzucenie kukułczego jaja prezydentowi Andrzejowi Dudzie tej ustawy  którą na pewno prezydent zawetuje. I o to PO/PSL chodzi , bo  tym narazi się żydom amerykańskim co może wedłucg nich oziębic stosunek USA do prezydenta Andrzeja Dudy. Ale myslę że to nie zadziała, zwłaszcza że w 2016 USA ma rok wyborczy i głosy Polonii to powazny głos.
3
Platforma kładzie łapę na lasach! Podstępny projekt ustawy przegłosowany w Senacie
Obrazek użytkownika Świetobor

Strony