Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika quest
8 lat temu @ A pamiętacie ten stary kawał Jeśli prawdą jest, jak twierdzą darwiniści, że życie powstało samoistnie,pod wpływem promieni słonecznych w pierwotnej, oceanicznej "zupie", przeprowadźmy eksperyment: zgromadźmy stertę złomu, niech na to pada deszczyk, świeci słoneczko i sprawdźmy czy z tego złomu powstanie samoistnie Boeing 747. Przepraszam wszystkich darwinistów za to co powiem: tylko Bóg potrafi stworzyć coś ex nihilo. W świecie stworzonym nie jest mozliwe, żeby powstało coś z niczego.
-1
Teoria ewolucji to ateistyczne oszustwo?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika quest
9 lat temu Ciekawi mnie taka rzecz i milczenie na ten temat PO nie rządzi sama. Koalicjantem jest "partia ludowa" z ukradzioną nazwą PSL. Widzimy nieraz jak PSL stoi ze sztandarami podczas mszy po różnych kościołach. To ludzie "głęboko" wierzący. Bardzo głęboko. Dlaczego nie pisać do Pawlaka. Nie żałujmy mu maili. Bez Pawlaka nie byłoby rządów PO.Czy słowo hipokryzja wobec dawnego ZSL byłoby właściwe czy też potrzebne mocniejsze? I czy ksiądz błogosławiąc sztandary PSL wie co robi? Czy to świadome działanie?
0
Wysyłanie maili do Dworaka nic nie da
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika quest
9 lat temu Polskie elity zostały wymordowane lub rozpędzone Polska nie ma dziś męża stanu, ludzi, których nazywano "opatrznościowymi". "Elity" solidarnościowe okazały się fałszem. O politykach pełniących najwyższe funkcje trudno powiedziec coś dobrego. Od czego zależy dziś los Polski? Od przypadku? Dobrej lub złej woli mocarstw? Mówią, że Polska się budzi. Zobaczymy. Oby nie zniknęła z mapy Europy.
0
GROŹNA ROSJA cz.2
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika quest
9 lat temu Spokojnie... Nasza "młoda" demokracja nie jest zagrozona. A konspiracja /my, konspira / byłaby wtedy gdyby spotykali się na cmentarzach/ na 90% Rysiu załatwimy/
0
Niepokojące zjawiska
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika quest
9 lat temu Z całym szacunkiem dla Autora za szlachetne intencje... ...ale jest w tym tekście pewna naiwność. To oczywiste, że trzeba się modlić, ale trzeba też DZIAŁAĆ przeciwko złu, jakby wszystko zależało ode mnie. Wp.... mnie taka postawa: nie angażować się w nic. Każdy w swojej dziedzinie DZIAŁAĆ. Polsce brakuje czynu sprzężonego z modlitwą. Mamy być żołnierzami Pana Boga. Modlitwa ma być początkiem naszego działania a nie końcem. Jeśli ktoś zastanawia się nad modus operandi polecam NA POCZĄTEK dwie modlitwy "O Stworzycielu Duchu przyjdź" i "Przyjdź o Duchu Św."
0
Oremus et pro perfidis Judaeis i dlaczego Polska ginie?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika quest
9 lat temu Najwazniejsze kto będzie liczył głosy Żeby nie było tak, że wypełnione karty do głosowania odnajda się po trzech miesiącach w bagazniku jakiegos samochodu zupełnie przypadkowo
0
PO w pułapce własnych zmian w kodeksie wyborczym
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika quest
9 lat temu Nim słoneczko zajdzie swój swojego znajdzie Pewien sort ludzi jest ukierunkowany przez geny? charakter? wychowanie? na pozyskiwanie mamony, władzy i wplywów. Reszta się nie liczy. Nie ona pierwsza i nie ostatnia. A swoją drogą: słowo " mewka" uzyte w kontekście tej pani doskonale oddaje sytuację...
0
Jak Mewy ograły Gołębie! Kluzikowa już w Sopocie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika quest
10 lat temu Dopóki Dopóki Jaruzelski z Kiszczakiem oraz ich pomocnicy są ludźmi honoru a Michnik najwiekzym polskim patriotą nic się w Polsce nie zmieni. Postawienie pomnika bolszewikom w Ossowcu mówi wyraźnie w jakiej Polsce żyjemy!
0
testy i protesty
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika quest
10 lat temu Najbardziej podoba mi się na Pańskim rysunku tych dwoje siedzacych przed telewizorem, z którego sączy się pomieszana z komentarzem odpowiednio zestawiona z innymi informacja. I prawie zawsze jst to albo kłamstwo albo ćwierćprawda. Z takich źródeł 3/4 Polaków czerpie swoja wiedzę o świecie i Polsce. Ruszenie tyłka z kanapy ,żeby dowiedzieć się czegoś z innego źródła to bariera nieprzekraczalna. Mamy więc globalną wioskę w naszym polskim wydaniu. I najważniejsze: żeby nic nie zburzyło mojego spokoju, żeby ktoś nie zabrał mi tej kanapy, tego codziennego "dziennika" bo nie wiedziałbym co myśleć...A samodzielność myślenia to stress, niechetny błysk w oku szefa i te znaczące słowa: wiiecie Kowalski musimy ciąć zatrudnienie i wydatki...
0
Walka z przemoca na stadionach (Rysunek)
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika quest
10 lat temu Znakomity tekst Przeżywam dokładnie te same frustracje - a w szczególności bulwersuje sprawa pieniędzy i własności Polaków: to prawdziwy majstersztyk złodziejstwa, poczynając od Hilarego Minca co to "znacjonalizował" ,czytaj okradł Polaków aż po Wałęsę i "geniusza" Balcerowicza, którzy to ukradzione mienie oddali za "przysłowiową" złotówkę w procesie "transformacji" "właściwym" biznesmenoom. Niech Pan sięgnie do kieszeni. Co Panu zostało.? Nasz niegdysiejszy umiłowny przywódca, Wałęsa miał jedno genialne słormułowanie: będę puszczał w skarpetkach. Dzięki jego spolegliwości w rozkradaniu majątku Polaków zrobił o wiele więcej, nie tylko pozostawił lud bez skarpetek, ale wykreował "klasę średnią"- nazwisk nie wymieniam, jeden z nich wszedł niedawno do senatu. A jak się mają ci co walczyli o wolność: polewani na ulicach, wyrzucani z pracy?: żyją z "godnością" za 1 tys. emerytury. A więc wolność zmienina chytrze przez krętaczy na to co mamy dziś. Co by powiedział Janek Wiśniewski gdyby żył?
0
kłopoty z ortografią
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony