Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Syn Józefa
4 lata temu Nadzieja umiera ostatnia. Mamy realne szanse na zwycięstwo Andrzeja Dudy, chyba że znów uda im się szwindel...
3
Kto wygra wybory prezydenckie 2015, czyli dlaczego Polacy nie uczą się na błędach?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Syn Józefa
4 lata temu A co na to prokuratura ??? Liczba 130 tys. głosów osób uprawnionych do głosowania, to miasto wielkości Rzeszowa z wszystkimi mieszkańcami od zera do 100 lat (!) Co więc na taki hiper przekręt prokuratura, która na wszelkie sprawy społeczne "podobno" jest bardzo uczulona. Taki sam system milczącej prokuratury widać ze sprawą tow. Owsiaka oraz sporej rzeszy panów z imunitetem z marszałkiem Sikorskim na czele. Internet i ludzkie media wrzą, ludzie między sobą z niedowierzaniem rozkładaja ręce a w sercach aż kipi. Mnie osobiście nóż się w kieszeni otwiera i jest ochota kopać w ziemi w poszukiwaniu granata i tylko qrwa szlag trafia jak patrzę i widzę że nadal naszą Polską rządzą zwykli bandyci !!!
5
Autorzy fałszerstwa wyborczego grożą Dorocie Stańczyk
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Syn Józefa
4 lata temu A jak my walczymy ??? Mamy krew, mamy kości a "walka" którą toczymy, opiera się tylko na ciągłym mówieniu i smutnym czekaniu, że ktoś kiedyś za nas może to zrobi...
2
Żołnierz wyklęty, który przeżył
Obrazek użytkownika zapora
Obrazek użytkownika Syn Józefa
4 lata temu Brak odwagi. Zawsze czułem podświadomie obecność tych świętych ludzi, bo któż inny miałby taką odwagę walczyć narazając życie z komunistycznym najeźdźcą, i jednego im bardzo zadroszczę, właśnie tej wielkiej odwagi w walce z bandytami rządzącymi naszą ojczyzną. Teraz podobno mamy demokrację, wolność i nie rządzą już komuniści, tylko kiedy budzę się każdego ranka to widzę i słyszę, jak w podobny sposób zabija się Polskę, zawłaszcza władzę i w ten sposób jak krzyczał tow. Gomułka, płynie bezgłośnie hasło "że władzy raz zdobytej nie oddadzą nigdy" -  czym więc to wszystko różni się od siebie ??? Bandyckie media fudują codziennie nam cichą okupację, robiąc w majestacie prawa ludziom wodę z mózgu i mogą kłamać legalnie, za co rząd im jeszcze płaci !!! Dzisiaj, możemy tylko pomarzyć o takiej odwadze, za co ja osobiście się wstydzę. 
3
Żołnierz wyklęty, który przeżył
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Syn Józefa
5 lat temu Odpowiedzialność !!! Ekspertyzy, wyceny, opinie ... Co robi w tym skandalu prokuratura i oczywiście główna ściemniara sprawy bufetowa HGW ? To jest nowy hiper przekręt z udziałem owej pani z ratuszowym sztabem a odpowiedzialność wolniutko rozpływa się po kościach.
5
Pożar Mostu Łazienkowskiego, czyli anatomia kłamstwa
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Syn Józefa
5 lat temu Tajemnica Idy Pełna zgoda z autorem, tylko cały czas po głowie chodzi bolesne pytanie, skąd ciągnący się strumień wątków naszpikowanych złym obrazem nas Polaków, jako wrogów narodu żydowskiego ??? "Ida", to kolejny przykład dla świata o złych, mściwych i mordujących Żydów Polakach a wspaniały sukces w "oscarowym" papierku tzw. polskiej sztuki filmowej. Dla mnie, ktoś robi to od lat z premedytacją a Pawlikowski ewidentnie na zlecenie.
20
O co idzie z tą "Idą"?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Syn Józefa
5 lat temu A co na to Bufetowa ze świtą ??? Oczywiście wytłumaczenie i kozła ofiarnego znajdą. Tylko jak tu porównać teraźniejsze możliwości zabezpieczeń p. poż. z latami 70', gdzie obecnie niewielkim nakładem finansowym, jakikolwiek pożar tak ważnych obiektów jak m.in. most łazienkowski można wyeliminować a nawet wykluczyć w 1000% !!! Technicznie są możliwości wielokrotnych zabezpieczeń (dwukr., trzykr., czterokr., pięciokr., .../ tak żeby nie dać minimalnych szans na najmniejsze rozprzestrzenianie się ognia, dla porównania mamy setki miejsc w stolicy zaopatrzone w proste czujniki antypożarowe (biura, toalety, itp) czyli śmiechu warte. Dla mnie jest to czysty sabotaż urzędniczy i to w sklali milionowych strat a odpowiedzialność spadnie jak zwykle najpewniej na tych najmniej winnych. Należy na koniec zadać jeszcze władzy Warszawy pytanie, jak są bezpieczne inne tak ważne obiekty ???
5
Pożar Mostu Łazienkowskiego wygrał z fajerwerkami
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Syn Józefa
5 lat temu Resortowe bachory i inne pomioty. Zdarzyło mi się ogladać - czytać się nie dało - stronę FB ów reżyseryny Saramonowicza i jeden tam tylko bełkot pomieszany z bluzgiem. Oburzeni ludzie też w słowach go nie oszczędzali a wnioski co do naszych twórców - nie wszystkich na szczęście - mają obecny wymiar "kultury i sztuki". Marzy mi się to całe POlityczno-celebryckie III RP spakować i w darze oddać samozwańczemu carowi o mongolskiej urodzie.
2
Jak TW i żona TW w jednym studio sie oburzali, a Saramowicz w wychodku
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Syn Józefa
5 lat temu Bolek BOLEK czyli Lech W. tak jak donosił od lat '70 wtedy, czynił to wiernie komunie do samego końca. Najbardziej boli mnie jako przeciętnego Polaka, że ta gnida za to że donosił na własnych kolegów z pracy, sprzedawał ojczyznę i broni tych zbrodni do dzisiaj, otrzymał w międzyczasie Nobla, dalej skurwiel panoszy się z takich osiągnieć jak ewidentna zdrada, za które np. podczas wojny dostałby po prostu KS-a. Prostym dowodem jak zachowuje się ten prostak i wielokrotny zdrajca Polski, jest fakt, po której stronie ten bydlak dzisiaj stoi.  I na pohybel zdrajcy !!!
6
Bujak sypnął "Bolka"
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Syn Józefa
5 lat temu Władza. To wszystko oczywiście dodaje optymizmu ale wiemy doskonale i "ludzie władzy" mają świadomość co im grozi utrata władzy, wiedzą też doskonale że tej władzy nie "mogą" oddać a raczej przegrać, bo to będzie ich koniec i to dosłowny. Nasza rola kłania się sytuacji i jeżeli tego nie uczynimy, staniemy się zdrajcami własnych pragnień od uwolnienia Polski z komunistycznych i POlitycznych układów raz na zawsze. Nic jednak nie zrobi się samo, żeby wygrać trzeba walczyć, żeby walczyć należy naprawdę powstać a to już krok w prawdziwą rewolucję, z której nigdy nie wychodzi się bez ofiar, które i tak kiedyś będziemy musieli złożyć. Oprócz ulicy jest wiele metod na walkę właściwie z bandytami władzy, bo oni niczym się nie różnią od przestępców, wszystko co robią robią przeciwko narodowi, co jest niszczeniem ludzi a jak wiemy naród zawsze ma rację i nikt nie ma prawa tego niszczyć.
8
Jedna zostaje droga...
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony