Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Mości Zagłoba
5 miesięcy temu Oby Panu ziemia płaską nie była, jak płaskie i powierzchowne jest tekstu rozumienie. Nie wszystko wyoślam, ale w innem pominietym przez szacowne grono tekście przytaczam dane o otyłości. Na nią umiera czterokrotnie więcej ludzi rocznie niż na covid. To powinno już dawno spowodować zamknięcie albo duże ograniczenia w działalności sklepów z tanim przetworzonym przemysłowo produkowanym i mocno konserwowanym żarciem. Albo nakazać jeść w maseczkach i pilnować. Efekt prozdrowotny czterokrotnie większy gwarantowany niż obecne wygibasy. Co do wielkości fachowość  jest wśród fachowców zatrważająca. Jakbyś Pan do liceum chodził, to byś Pan wiedział więcej z biologii i swoją zaiste niebabską główką lepiej niż ja, to co oczywiste pojmował i wykładał. Ale "rozmiar nie gra roli" odnosi się do większych organizmów i obdarzonych rozumem, a głupi wirus jest rozmiaru nano, choćby nie wiem jak go powiększano, zwłaszcza na schematach. Gluty, kropelki. Ja sobie zaraz na początku, jeszcze w marcu zeszłego roku zajarałem przed moją "biedrą". Cząsteczki dymu są mikro nie nano, leciało w kolejke z dystansami jakby nigdy nic. Musiałem zwiekszyć dystans do 25 metrów. Nawiasem mówiąc, gdyby trzymać się dystansów, to zduraczona większość mogłaby się  przy okazji przekonać, że wieści o przeludnieniu to też płaskoziemska ściema (jak pewne społecznie przyswajalne koncepty wirusa, choroby, pandemii zapodawane w kontrze do foliarskich ujęć i przez to wydające się prawdziwsze). Kolejki do biedr etc wyszłyby w naturę. I przekonałyby się ile tam miejsca. Prawie tyle ile między kłaczkami bawełny w maseczce. A to naprawdę wielkie przestrzenie. Maseczki to jak palik na redzie Gdyni w charakterze blokady portów Trójmiasta. I dlatego zastanawia upór w tym kretyniźmie. Bo na pewno nie jest to walka z chorobą. To tak jak chować się pod kołdrę przed pożarem albo jak pewna ludowa koncepcja mówiąca że "kijanki wodę jom".
4
Ojciec duchowny Adam minister Niedzielski
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika Mości Zagłoba
5 miesięcy temu Dziękuję Bo już myślałem o sobie jako płaskoziemcy.
4
Ojciec duchowny Adam minister Niedzielski
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika Mości Zagłoba
5 miesięcy temu Szczepcie i Tońcie
2
Naczelna Izba Lekarska: arcybiskup Gądecki oczekuje końca pandemii
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Mości Zagłoba
5 miesięcy temu przeleciałem i dostałem haiku o znanym nieznanym Przeleciałem przez internet słowo hołownia. Albo to sala główna(holownia), albo stragan,albo zimno (kholovnia), a po rosyjsku to świństwo. Nie szukałem w oparciu o słownik ale poprzez google translator. Polecam, fajna zabawa. Zwłaszcza, jeśli nie używać cyrylicy czy tam głagolicy  Z początku myślałem, że to głownia i chciałem się upewnić. A tu nie głownia ale jakieś świństwo majaczy. Tak w ogóle to jakieś porno i cyrk. Po prostu babski gangbang nad kruchym wafelkiem z całym szacunkiem do oneiroidalnych, zaspanych ostatnich godzin tygodnia pracy. Ale takie skojarzenia mi się cisną, jeśli chodzi o skład zwiadu tej zimnej świńskiej jatki jakby można streścić googlowe konotacje sensu ukrytego w nazwisku patrona. Teraz wraz z wątpliwością czy hitler to znaczy bijący czy walący czy może pobity i walnięty  domykam sprawę serią przedsennych majaczeń o przyszłym zbawcy zagubionych i poruszonych z wygodnych sof. Seria jak z pepeszy leci tak: szósty król belzebub zajada świńskie nóżki w sali głównej siedząc na walizkach w których ma zbiór próżnych małpek i potwornych dildo do wymachiwania. Można też to nazwać haiku o znanym nieznanym.
3
W polskim sejmie dzieją się rzeczy , które się filozofom nie śniły
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Mości Zagłoba
5 miesięcy temu Z całym szacunkiem dla deklaracji ja też jestem przeciw, ale jednocześnie żałuję ich, tych aktywistów, jak Pinokia i jego kolegi, którzy w owej krainie urwisów nie uczą się, tylko dobrze się bawią. Nie muszą myć uszu, na obiad jedzą cukierki itd.to znaczy kierują się w funkcjonowaniu zasadą przyjemności i swawolą.  Jak można się domyślać owa kraina marzeń osób naiwnych czy zwyczajnie głupich jest pułapką. Pinokio i inni chłopcy zamieniają się w osiołki. Pinokio jest skrajnie i nieludzko wykorzystywany w cyrku, inni mniej zdolni chłopcy-osiołki od razu są przerabiani na wędlinę( z osła robi się oryginalne śródziemnomorskie salami). Pinokio, jako buntownik, zostaje skazany na utopienie w worku. Wrzucony do morza i cudownie przywrócony do swojej poprzedniej postaci zostaje połknięty przez wieloryba. W jego wnętrzu spotyka Gepetta(swojego "tatę" rzeźbiarza, twórcę), pomysłowo-zdaje się rozpalając ogień we wnętrzu wieloryba- wydostaje siebie i ukochanego tatę - Gepetto. Reasumując w tekście ani szczepionki, ani LGBT przy całej agresji i zagrożeniu nie są tematem ale "mandaryni" na zapleczu całego tego majdanu, burdelu, pandemii jak ją zwał.
0
Pod śledzika ostatniego tłumaczenie
Obrazek użytkownika Robik
Obrazek użytkownika Mości Zagłoba
7 miesięcy temu Kiedy sobie rankiem wstałem Pean zacny przeczytałemI dodałem, może głupieNiech poczuje ch.ja w d.pieNiech w tej swojej polityceDoprawi se jeszcze cyceA kiedy z gardła Stój Halina! Krzyk mu gardło próbuje rozrywaćMyśl może na końcu mu błyśnieŻe zamiast płatnej tej amoris laetitialepiej mi było wisieć.
6
MIL-LERMONTOW-PYTHON (EuroPean#13)
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Mości Zagłoba
7 miesięcy temu Dzięki Szkoda, że nie można z tego zrobić ilustracji. Ale taki biesiadny wykwit moralizatorstwa nie oddaje sytuacji. to nasze męskie kurestwo nie pali się jasnym płomieniem dawnego hultajstwa ale Ćmi sie jak papieros albo nawet e-papieros. W takich dziejach grzechu zanim ona odejdzie to swojego miejsca na cmentarzu doczeka, tak samo on zanim się nawróci. To sie w wiekszości par tli jak kupa gnoju w styczniowe mrozy... 
0
Immaculata i bajka o Romantyzmie
Obrazek użytkownika brian
Obrazek użytkownika Mości Zagłoba
7 miesięcy temu Przed wojną egzamin państwowy, np. urzędniczy czy nauczycielski decydował o doborze kadr. I był to bardzo trudny egzamin. Podobnie jak przedwojenna matura. W Katyniu mordowani oficerowie rezerwy to w ogromnej części nauczyciele. Z mojej Wisły wywieziono trzech Niemców. Dyrektora gimnazjum, doktora i pastora. Choć za górami jeszcze brzmiały salwy bitwy o Węgierska Górkę. Oczywiście lista nazwisk jest dłuższa. Mimo to w willi-domu nauczyciela przez okupacje odbywały się tajne komplety. Ale po wojnie miejscowe Gestapo zasilone przez NKWD i nowe pokolenie blaci dało radę w stopniu o którym nie mogę pisać obawiając się cywilnych pozwów. Część tych ludzi, "którym zawdzięczam"(cudzysłów wskazuje na ironię lub co najmniej przekąs) jeszcze żyje. W wielkim świecie podobne indywidua prowadzą edukacje wychowawców, szkolenia, zawiadują oświatą. Nawet jeśli cos teraz wyczyszczono, w co wątpię to mamy jeszcze jedno pokolenie do poczekania. Rudy czy Zośka mogli u pani profesor z liceum zostawić plecak granatów, a teraz bez sigila na buzi, pupci a najlepiej w duszy nie podchodź. Nie da znać jak nie masz, bo się boi, ale jak nie masz to dowiesz się , ze nie miałeś. Albo dowie się ZUS, Bank, US lub zwyczajnie p.Dyr. O idei realnym wyznawaniu w działaniu zapomnij. Bo jak pośród biskupów po tym okresie ostali Judasze, kurwy i złodzieje to co dopiero miedzy ludem...
1
W czasie wojny do Waffen SS nie wstępowali Polacy, w UE donoszą na swój kraj tylko Polacy
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Mości Zagłoba
7 miesięcy temu No dobra a lokalni folksdojcze, ormownia i na kształt szabesgojów wyzuta z honoru kompradoria kacyków gminnych już jest niepotrzebna?  A może  tak się pali, że gotówka od szczekaczek ważniejsza? A może już nikt tego nie czyta? No dobra nasza niech będzie zwycięstwo, ale po zmarnowanych trzydziestu latach okupacji nowej generacji, zniszczeniu,etc. Polecam :https://youtu.be/a0vXhwYDfOA
4
NEWS ROKU! Orlen wykupuje niemieckie Polska Press! Repolonizacja mediów rozpoczęta
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Mości Zagłoba
9 miesięcy temu Funkcja jest prosta Składa się z odciętych i rzędnych a " biały mietek" i Azja to obrazki tłumaczące uwikłane bardzo zależności.Założenie pomocnicze to że Jarosław Kaczyński nie jest dementywnym uślinionym starcem który podpuszczony łasiczką daje się manipulować młodym wilczkom. A propos czyzałożenie przeciwne nie przypomina nieco narracji o "pijanym generale w kokpicie pilotów tutki"?Innymi słowy daty dają wszelkim zamachom stanu publicity i konieczną nośność. Jestem przekonany, że czeka nas kolejna jutrzenka postępu postępów w postaci strzału z Aurory. Sięgając do określenia mojego nadal najulubieńszego redaktora Michalkiewicza, mimo iż zdradził mnie niedawno z tow. Panienką, zbrojna bolszewia dostała kopniaka powyżej łydek wbrew umowom pomiedzy "ludźmi honoru". A taki specjals nawet kopnięty w jaja zanim się zwinie to się odwinie.
0
Daty...
Obrazek użytkownika brian

Strony