Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Krispin
3 godziny temu jest ich sporo... ...to prawda. To stara ekipa. Ale nowi e PEŁO nie lepsi. Jednak ci dwaj działają na mnie wyjątkowo, dlatego o tym wspomniałem.
-2
Wprost niesłychane... i niedozwolone?
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika Husky
1 dzień temu Ponoć wyjechał do USA i napie*dala białasów.
4
UWAGA! Gniew społeczny? Kontrolowany?
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika Ostry
2 dni temu z dyni Jjj jest osobnikiem raczej prymitywnym, z niedużym zasobem słów i wiedzy, lecz mu raczej wybaczam, bo to człowiek nieszczęśliwy i podobno kaleki." Czyli w wielkim skrócie: -banderowiec, Q.rwa bądź złodziej jest wielkim Polskim patriotą - ale kaleki Polak już nie może być owym Polskim patriotą? Zaś fakt wyciągania na otwartym publicznym forum takich rzeczy jak czyjeś ew. kalectwo jest skurwysyństwem które może już przebić tylko PIS'owska legitymacja banderowska UKR'owska gnido
0
O tym z Gdyni
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika Krispin
2 dni temu do nikogo się nie przyłączyłem Oceniam to co piszesz dziś na dany temat, bez względu na to, co napisałeś wczoraj na inny, Dlatego postawiłem dziś kilka plusów osobom, którym mogłem postawić minus wczoraj czy przedwczoraj (w tym tobie). Mam nadzieję, że to wyjaśnienie wystarczy. Choć tym, którzy pałują na ślepo na pewno nie :)Chętnie przeproszę, ale nie wiem za co. Poważnie. Przykro mi, jeśli poczułeś się urażony. Może czasem warto zastanowić się nad słowami krytyki, a nie tylko "zwierać szeregi"?
1
Zabić blogera! I zalać betonem!
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika Rebeliantka
2 dni temu @jazgdyni Bardzo niegodnie postępujesz. Na dodatek, odgrywasz rolę narzuconą ci przez kogoś innego lub innych. Eksperyment Zimbardo świetnie opisuje to, co robisz. Wcieliłeś się w rolę "brutalnego strażnika" złej sprawy. Zawsze jednak można się cofnąć.
5
O tym z Gdyni
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika Rebeliantka
2 dni temu Parę uwag 1. obrzuca mnie Pan epitetami, np. "hochsztaplerka" (mówiąc jednocześnie, że jest Pan dyletantem - sic!) i jakimiś domniemaniami o moich emocjach lub poszukiwaniu poklasku, nie wskazując na to żadnych dowodów,2. nie ma Pan żadnego mandatu grupowego, ani do oceniania, kto jest przyzwoity, ani do wypowiadania się w imieniu "wszystkich przyzwoitych",3. nie podoba mi się, że nazywa Pan jakichś blogerów "błaznami",4. nie cytowałam nigdy tekstów z "Przyjaciółki", ani "Wysokich Obcasów".Za życzenia sukcesów dziękuję i wzajemnie takowych życzę.A co do "dawania spokoju", to tylko odpowiadałam na Pana uwagi.
3
O tym z Gdyni
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika Rebeliantka
2 dni temu A teraz odniesienie do Pańskiej tezy, iż rzekomo matematycy "kompletnie rozwalili wyniki spółki Kruger & Dunning".Otóż zalinkowany przez Pana tekst w Wikipedii niczego nie "rozwala", tylko wskazuje na dalsze pogłębianie badań.Efekt Dunninga-Krugera opisuje uprzedzenie poznawcze, w którym ludzie o niskich zdolnościach do wykonania danego zadania przeceniają swoje możliwości. Poznawcze uprzedzenie iluzorycznej wyższości wynika z niezdolności ludzi do rozpoznania ich braku zdolności.Jak opisali psychologowie społeczni David Dunning i Justin Kruger, uprzedzenie wynika z wewnętrznej iluzji u osób o niskich zdolnościach oraz z błędnego postrzegania otoczenia u osób o wysokich zdolnościach. Inaczej mówiąc, „błędna kalibracja niekompetentnych wynika z błędu na temat siebie, podczas gdy błędna kalibracja wysoce kompetentnych wynika z błędu na temat innych”.Dunning twierdził: „Jeśli jesteś niekompetentny, nie możesz wiedzieć, że jesteś niekompetentny".Dunning i Kruger badali samoocenę umiejętności intelektualnych uczniów w logicznym rozumowaniu (indukcyjnym  i dedukcyjnym), w gramatyce angielskiej oraz w poczuciu humoru. Twierdzenie, że zajmowali się tylko samooceną w zakresie obsługi pojazdów mechanicznych, gry w szachy czy tenisa, jest niezgodne z prawdą.A teraz przechodząc do wyników badań matematyków. Twierdzą oni na podstawie swoich badań, że większość ludzi jest dość dokładna w swojej samoocenie. Wykazują też, że samoocena grupowa jest dokładniejsza niż indywidualna. Grupy mniejszości uzyskują niższe wyniki w testach poznawczych i samoocenie. Kobiety we wszystkich grupach etnicznych oceniają siebie dokładniej niż mężczyźni. Badania efektu Dunninga-Krugera zwykle dotyczyły Amerykanów z Ameryki Północnej, ale badania Japończyków sugerują, że siły kulturowe odgrywają rolę w wystąpieniu tego efektu. Japończycy często nie doceniali swoich umiejętności.Można rekapitulując powiedzieć, że rzeczywistość okazała się w niektórych badaniach bardziej złożona, ale pytanie istotne. Moim zdaniem, za wcześnie jest mówić o ostatecznych konkluzjach.
3
O tym z Gdyni
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
2 dni temu Jazgdyni sobie wybacz Ja mam wspaniałą żonę i wspaniałych synów i teraz patrzę jak moje wnuki się rozwijają, jestem niezależny finansowo, zdrowie mi powróciło. Czego więcej chcieć. Tylko by Bóg dalej wspomagał.To nie ja napisałem antypolskie bzdury o banderowcach i to nie ja wychwalałem "Idę" antypolski film.Więc klęknij na kolana i me culpa.
3
O tym z Gdyni
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika Rebeliantka
2 dni temu Najpierw pytanie Co takiego chce Pan podkreślić w badaniu Big-fish–little-pond effect ?
2
O tym z Gdyni
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika Leszek1
3 dni temu W mojej ocenie, tylko wybitnego przedstawiciela "kultury" sowieckiej, to znaczy sovietikusa, jest stac na taki, pelny klamstw i niezasluzonych obelg bluzg.Zadnych tresci. Wylacznie klamstwa i obelgi.Juz kilkakrotnie mialem z nim do czynienia. To byly dokladnie takie same reakcje.Na poziomie ostatniego menela.
1
O tym z Gdyni
Obrazek użytkownika jazgdyni

Strony