Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika che
10 lat temu prokuratura to siedlisko komunistycznych zdrajców ta watahe to trzeba dobic tam zdrajca na zdrajcy niemalze siedzi W co gra Naczelna Prokuratura Wojskowa?
Obrazek użytkownika smutek
Obrazek użytkownika z ujscia Menu do Renu
10 lat temu Prawo Sowieckie dalej obowiązuje w Polsce Panie Marku tak wlasnie wyczytalem w ksiazce "Mowi Jozef Swiatlo"...tak zostal juz wtedy (na podobinstwo Moskwy) zbudowany system powiazan wewnatrzpartyjnych. Czym ktos mial wiecej hakow w aktach tym bardziej awansowal, bo przez to byl bardziej wierny i kontrolowalny! Wypisz wymaluj Kopacz, Sekula..., a z punktu widzenia Moskwy - Komorowski..itd Szczesliwego Nowego Roku! W co gra Naczelna Prokuratura Wojskowa?
Obrazek użytkownika smutek
Obrazek użytkownika jwp
10 lat temu Tylman Witaj, miło mi, iż sprawiłem Ci radość muzycznym wtrętem. Pozdrawiam i Miłych Snów jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio. Nie słuchajcie szamanów !
Obrazek użytkownika smutek
Obrazek użytkownika Nathanel
10 lat temu Ameryka bankrutem nie jest i nieprędko będzie Czy możesz powiedzieć ile wynosi roczna wartość narodowego produktu USA a jak jest wielkość obecnego zadlużenia ? Co moga wkrótce sobie wytapetować chinczycy gdy wprowadzona zostanie nowa waluta światowa? Nathanel WYŁĄCZ TVN, WŁĄCZ ROZUM. Co jest grane na Wall Street
Obrazek użytkownika smutek
Obrazek użytkownika kura domowa
10 lat temu U starożytnych Greków U starożytnych Greków politykiem był ten, kto uczestniczył i interesował się zyciem społecznym. Tego, kto tego nie robił nazywali - idiotą "Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie" Nie Głosuję! Akcja społeczna.
Obrazek użytkownika smutek
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
10 lat temu Leopold Jan Bogatko Określenie polski Holocaust jest moim zdaniem niepoprawne, Pożoga była zbrodnią o większym zasięgu i trwała znacznie dłużej od Holocaustu, pozdrawiam, Norymberga II – dla Rosjan!
Obrazek użytkownika smutek
Obrazek użytkownika Dixi
10 lat temu pardon, Rospinie! Walnąłem Cię w zamieszaniu.Moja wina i przepraszam. Nie w Ciebie celowałem:):):) Najczęściej ważne jest nie to co się mówi, a to, kto mówi. Mam nadzieję, że nie jesteś zbytnio poturbowany. Zauważ, że zasada "przekazior jet przekazem" znów się sprawdziła. ------------------------- "Dixi et salvavi animam meam" "Hej siup, zmiana d.!!!!"
Obrazek użytkownika smutek
Obrazek użytkownika yuhma
10 lat temu Re: Żadnych, ale to żadnych przeprosin... "co zrobić żebyśmy to my ich skutecznie i ostatecznie?" Robić to samo co oni. Wspierać się nawzajem, nie pozwalać, żeby nas za granicą obrażali, budzić dumę narodową, epatować cały świat polskimi korzeniami wybitnych ludzi. Zamienić antysemityzm na propolonizm. O szkodliwości antysemityzmu dla Polaków
Obrazek użytkownika smutek
Obrazek użytkownika Siwek50
10 lat temu Smoleńsk, to był mord i szuje ktyją mord ! Jeżeli była to katastrofa, zwyczajny zbieg tragicznych, obiktywnych okoliczności, to po co ci wszyscy, z wyżej wymienionymi, się odzywają ?! I tu, zwyczjnie, chłopcy mieli pecha, że im się to przytrafiło - podają się do dymisji. Sprawą zajmują się, ze względu na rangę, wybitni eksperci rangi międzynarodowej i to komisji międzynarodowej, bo my i nasi "przyjciele" rosyjscy nie miliśmy z tym nic do czynie-nia, jesteśmy niewinni. A oni co ? Wręcz przeciwnie, całym swoim pstępowaniem dowodzą, że są winni, że to był zamach ! To jest właśnie dowodem w podmiocie i to dowodem wyższej rangi. P.s.Beata Gosiewska:"Tak,oddają te rzeczy.W Moskwie były dobrze, osobno w woreczkach foliwych, zapakowane. Nasi je wszytkie powrzucali do jednego,szczelnego, foliwego wora i oddają je nam, już cuchnące, mocno zniszczone". A dowód Merty ?! Pozdrawiam. Co znaczy słowo „wkrótce?
Obrazek użytkownika smutek
Obrazek użytkownika Max
10 lat temu Re: "świadome zamykanie się w getcie" Akurat Etruskowie zostali skutecznie eksterminowani. Na tyle, że już w I wieku naszej ery etruski był językiem MARTWYM. Tak że - zależy. Tak jak napisałem, mechanizmy zachowań, mechanizmy funkcjonowania społeczeństw i narodów nie zmieniają się. Zmieniają się środki, zmieniają się okoliczności. Ale ambitny tyran zawsze będziedążyłdo maksimum włądzu, a trybun ludowy bedzie trybunem ludowym. A my wszyscy, zwykli, przeciętni ludzie będziemy dzielić swój czas i energię, na to co konieczne, żeby przeżyć, a zajęcia bardziej abstrakcyjen i mniej "dochodowe" - jak chociażby pisanie na tym Portalu :). Ja nie mam nic przeciwko podziałom. Nie twierdzę, że można zglajszachtować społeczeństwo ( a na pewno nei bezkarnie), różnice były i będą a zaprzeczanie im, hasłą z cyklu "ein reich ein volk.." - to znamiona totalitaryzmu. Ale totalitaryzm może zistnieć nie tylko jako system polityczny. Jakąkolwiek narzuconą mi z góry generalizację co do pojęć, wartości i wierzeń będę zawsze traktował jako próbe gwałtu na moim własnym umyśle. Nieważne w imię czego miałoby się to dokonywać. Zabijanie indywidualizmu w imię idei, czy to poparwności politycznej, czy to komunistycznej utopii, czy to liberalnego raju bezpodatkowqego - to są zabawy niebezpieczne. Bo dopóki człwiek sam dochodzi do pewnych wniosków, przekonań, jest wolny. W chwili kiedy zamiast robić to na własną rękę zdaje się na kastę inżynierów dusz (bądź jest do tego zmuszony, choćby przez sankcje ze strony systemu) - nie ma już mowy o wolności. Zawsze obawiam się fanatyzmu. Żebyśmy siędobrze zrozumieli - nie mówię o wierności danej idei, mówię o fanatyzmie na zasdzie używania wszelkich dostępnych środków do przekonywania, nawracania i ulepszania - świata i ludzi. O sytuacji kiedy "cel uświęca środki" staje się dewizą wykorzystywaną na co dzień. Cel NIE uświęca środków, a jeśli tak zaczyna być, warto zastanowic się co, tak naprawdę, jest celem i czy rzeczywiście jest on taki szczytny, jak wydawał się na początku. Czemu szczytny? Ano dlatego, że praktycznie zawsze idzie się do boju z "niewiernymi" mając wypisane na sztandrach same fajne rzeczy. Równość, sprawiedliwość, obronę pokrzywdzonych. Nikt nie wprowadza dyktatury, zarówno tej politycznej jak i duchowej móiąc: a teraz ja będę rządził, a rządzę dlatego, że lubię i robię to dla siebie i własnej kliki. Złe środki potrafią zniszczyć i wypaczyć najszlachetniejsze nawet motywy (pod warunkiem, że BYŁY szlachetne, to nie jest powiedziane). Bo ję się też "domykania" pewnych pojęć i porządkownia świata. Co ma wartośc bezwględną to ma, co można rozpatrywać w kategoriach etyki to można. Ale wrzucanie wszystkich elementów świata do jednego worka i wyjmowanie stamtąd kolejnych klocków po to, aby zbudować sobie włąsną wieżę babel, gdzie kamieniem węgielnym jest jedno jedyne, słuszne (a jakże!) założenie - to czysty obłęd. I także o tym była moja notka :) pozdrawiam Prosta rasistowska notka
Obrazek użytkownika smutek

Strony