Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika kontrik
1 rok temu Znany i ceniony narodowiec Znany i ceniony narodowiec Marek Podlecki, genialny wynalazca deparchatora, dawno rozszyfrował i ujawnił prawdziwe oblicze kilku z wierchuszki Konfederacji. 
2
Grzegorz Braun. Nowa historia
Obrazek użytkownika cornik
Obrazek użytkownika panMarek
1 rok temu PiS to będzie takie samo nieszczęście jakim był Kwaśniewski PiS to będzie takie samo nieszczęście jakim był i jest prezydent Kwaśniewski.Michalkiewicz to wielokrotnie tłumaczył więc nie będę się powtarzał.Podpowiem tylko: - Jedwabne- Traktat Lizboński- obiecanki żydom w 447- nakręcanie LGBT w TVP przez 24h/dobę- genderyzacja szkolnictwa poczynając od przedszkoli a na uniwersytetach kończąc... Dyskusja z kimś, co to nie wie, co to jest wolność myśli a więc podstawa wszelkiego postępu i wszelkiej dyskusji jest pozbawiona sensu. Ci ludzie tkwią w jakiś schematach z podziemia lat '80 i są jak jurajska skamielina.Ich pułapem to jest dać mi "-" choć niektórzy zdobyli się wczoraj na "pouczenia". Żenada jednym słowem i tyle.Pokłony
-3
Łagodna Małgosia premierem?
Obrazek użytkownika cornik
Obrazek użytkownika michael-abakus
2 lata temu Odsyłam do polskich i zagranicznych gazet, wrogiej i przyjaznej telewizji a także komunikatów sejmowych, radiowych i archiwalnych. Pytam natomiast KTO i CO jest ten kornik?
4
Był test, czas na wnioski (SZKIC)
Obrazek użytkownika cornik
Obrazek użytkownika Olsztyn
2 lata temu Komuna w każdym mieście. Uczelnie, uniwersytety, szkoły to zagłębie komunizmu i socjalizmu. Indoktrynacja na każdym kroku nauki i kształcenia młodych osób.
8
Dla "tysiąca na wierzbie" nauczyciele strajkują rotacyjnie...w swoich domach..
Obrazek użytkownika cornik
Obrazek użytkownika myślący
2 lata temu Stare, ale prawdziwe..." jaka Stare, ale prawdziwe..." jaka mać, taka nać"...Pozdrawiam serdecznie
1
14 lutego - powstanie AK czy "walentynki" - wybór dla polskiej młodzieży.....
Obrazek użytkownika cornik
Obrazek użytkownika zetjot
2 lata temu Ja pisywałem i redagowałem Ja pisywałem i redagowałem pisma podzeiemne wtedy, kiedy obrywało się za to wyroki, szczęsliwie dla mnie i dla naszej grupy poparcie społeczne okazało się istotne. Komentowanie pod hasłem: "im więcej paranoi, tym lepiej"przypomnia działalność V kolumny.http://niepoprawni.pl/blog/zetjot/jak-sie-rodzi-paranojaSytuacja obecna się zmieniła na dokładnie odwrotną i każdy nabuzowany głupimi emocjami interenauta uważa za swój obowiązek powiększać chaos.
0
PiS w 100-ną rocznicę, zawłaszcza i "kładzie łapę" na Marszu Niepodległości
Obrazek użytkownika cornik
Obrazek użytkownika Anonymous
3 lata temu "cornik"... Jasne , że chodzi o temat, ale bywa często, że i o autora tekstu. Niektóre osoby, do których niestety ja również należę, pałowane są hurtowo dosłownie w minutę po ukazaniu się tekstu Sądzę, że pałkarze nie czytają w ogóle treści wpisu, a wystarczy im sam nick. Ileż to można o tym pisać ?. Tak na prawdę "budzi to niesmak" tylko w przypadku, gdy dotyka to "tych ważnych"...
2
Kto jest głupszy: Gębaczyński, czy Gęsiło?
Obrazek użytkownika cornik
Obrazek użytkownika cyborg
3 lata temu @ cornik Trafna diagnoza :.. o sam temat łajdactwu chodzi, lub o poruszane kwestie.Kolejna, dwa tysiące sto pięćdziesiąta trzecia, próba sterowania treściami portalu. Zawsze zaczyna się od ataku na autorytety moralne, bo takiemu np. księdzu, nie wypada odrzucić mięsa do nadawcy. Prędzej wycofa się z portalu.
3
Kto jest głupszy: Gębaczyński, czy Gęsiło?
Obrazek użytkownika cornik
Obrazek użytkownika cyborg
3 lata temu @ cornik Ciekaw jestem, czy zdał sobie sprawę, że był tylko "listonoszem", nośnikiem kompilacji cudzych tekstów. Czy uwierzył w realność, prawdopodobieństwo zaistnienia tej fikcji ?!
3
MALOWANY PTAK Z CZARNYM PTASIOREM W TLE
Obrazek użytkownika cornik
Obrazek użytkownika omilka
3 lata temu Pełna zgoda, co do Joanny Pełna zgoda, co do Joanny dwojga nazwisk. Jakkolwiek w Sejmie zgłosiła coś 130 wniosków o... przerwę. 
5
"Czarne kobietony" znalazły winowajcę antyaborcyjnej "nagonki" - to IPN...
Obrazek użytkownika cornik

Strony