Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika mustrum
8 lat temu AdamDee Adamie... WYMIATASZ!! 10x10x10* Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!
0
OKdR - Oczami członka (+18 !)
Obrazek użytkownika niezalezny2006
Obrazek użytkownika eska
8 lat temu Myślący No to umówmy się, że to jest program prawicy i przynajmniej będzie się czego trzymać! I wymuszać na politykach.
0
Biedne dzieci....
Obrazek użytkownika niezalezny2006
Obrazek użytkownika jwp
8 lat temu awangardahh Witam, wiele w tym co piszesz prawdy i racji, nie zwalnia nas to jednak z obowiązku nie tyle przetrwania, bo ono się często kończy degeneracją, a prawdziwej walki o nasz świat. A choć po ich stronie jest znacząca przewaga, to mamy wiele cech i narzędzi im nieprzynależnych. Jak zaskoczyć system, niespodziewaną wariacją na temat. Soliści obudzą masy. Pozdrawiam jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
0
Czerwone gruszki na polskiej wierzbie
Obrazek użytkownika niezalezny2006
Obrazek użytkownika AdamDee
8 lat temu @Satyr Oraz - "w związku z powyższym" ;) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart
0
OKdR - ZdSWOPTIiMDPiOKLzD10K2010PS
Obrazek użytkownika niezalezny2006
Obrazek użytkownika ro
8 lat temu Jak narysować scenariusz. Społeczeństwo nie może! Społecznym scenarzystą może być tylko Przypadek, ale on żąda bajecznie wysokiego honorarium i nie daje gwarancji, jak nie dał w 1945.
0
Czerwone gruszki na polskiej wierzbie
Obrazek użytkownika niezalezny2006
Obrazek użytkownika Budyń78
8 lat temu Re: @markowa Tak, to zupełnie co innego. To gospodarka rabunkowa. Pozdrawiam.
0
Krótkie słowo na "k"
Obrazek użytkownika niezalezny2006
Obrazek użytkownika AdamDee
8 lat temu @Szary kot Nie, no skąd, z pikselów, najpierw puchną, a potem się kurczą i tak już zostają. Z 21" na 14". Oczy można sobie popsuć. ;) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart
0
OKdR - ZdSWOPTIiMDPiOKLzD10K2010PS
Obrazek użytkownika niezalezny2006
Obrazek użytkownika contessa
8 lat temu Proxenia - to jest jakaś ściema ! Przecież przekonany leming nie potrzebuje przekonywania. Zatem te seminaria, konferencje, w Warszawie i w terenie - dla kogo mają być ? Dla takich jak my ?? Wołami nas zaciągną ? Policja pałkami zapędzi ? Łapanka na ulicy czy ki piorun ? Kompletnie nie rozumiem. Komisarzy smoleńskich będą szkolić ? No.... bez pół litra nie da rady. No ! Spadam bo ze śmiechu zaraz zacznę... jobami rzucać, hahahaahaha ! Pozdrawiam. contessa _______________ "Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". Lech Kaczyński _______________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart "Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy : http://www.youtube.com
0
Gdzie jest nowy zespół ekspertów Laska ??
Obrazek użytkownika niezalezny2006
Obrazek użytkownika proxenia
8 lat temu Re: Takie wpisy na fb A ja zastanawiam się czasem nad rolą klubów i środowiska GP. Otoczyły PiS bardzo troskliwą i bardzo szczelną opieką.
0
Czy Kaczyński wie, że w Rudzie Śląskiej istnieje porozumienie PiS, PO i RAŚ?
Obrazek użytkownika niezalezny2006
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
10 lat temu @Kokos26 Re:Pojdziemy na dno... Ty jak zwykle katastroficznie, a do tego filozoficznie :-( A o jakim dnie piszesz Kokosie ? Przeciez my od 39 roku poruszamy sie po dnie... i moze to jest wlasnie nasza sila... Wyskoczylismy w dwudziestoleciu miedzywojennym na chwilke na powierzchnie by zaczerpnac swierzego powietrza i od czasu adolfa i Jozka bladzimy po dnie w ciemnosciach... Kokosie, nie trzeba tak od razu pesymistycznie, nasza rzeczywistosc wystarczy :-)))) Najwazniejsze zdac sobie z tego sprawe... w koncu dostatecznie nadymac narodowy intelekt, a wowczas sami wyplyniemy na powierzchnie... Naturalnie z cisnieniem trzeba jak zwykle ostroznie, by nie rozerwalo po drodze... Nie nalezy bowiem zapominac, ze my nie tylko na dnie, ale to sa jakies okolice rowu marianskiego, albo cos kolo tego... pzdr.
0
Palikot na prezydenta!
Obrazek użytkownika niezalezny2006

Strony