Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Verita
2 miesiące temu Często...ale nie zawsze, Czasem nic nie znaczy a  czasem jest wynikiem chwilowej decyzji lub jakiegoś dźwięcznego  momentu.Jemioła to symbol szczególny.Przerośnięte ego podkreśla  się   najczęściej własnym imieniem i nazwiskiem, czasem dodatkowo z tytułem naukowym lub zawodowym.
0
Tańczący z diabłem
Obrazek użytkownika trutututu
Obrazek użytkownika civilebellum
4 miesiące temu "nie jestem blogerem, ale generuję" co byś, chłopie, generował, jakby nie było blogerów? Tzw. komentatorzy (o ile nie są blogerami) istnieją dzięki czyjejś pracy. Pierwszy raz słyszę, że jemioła nie jest pasożytem.  
1
Krzychu Jaw ma pomysł, ale to, co z nim zrobił…
Obrazek użytkownika trutututu
Obrazek użytkownika maciej1965
7 miesięcy temu Dzięki za uwagę... Już poprawiłem...
7
Wiosna...
Obrazek użytkownika trutututu
Obrazek użytkownika Pers
2 lata temu Masz rację, nie dostrzegłem ironii i wziąłem to na poważnie. Mea culpa!
-6
Nadchodzi "konstruktywny premier" - Gregor Pierwszy...
Obrazek użytkownika trutututu
Obrazek użytkownika Piotr Szelągowski
3 lata temu Pełna zgoda - pozdrawiam http://bezprzesady.com/aktualnosci/bron-palna-legalna-na-ukrainie
5
Idźmy śladem Ukrainy!
Obrazek użytkownika trutututu
Obrazek użytkownika Anonymous
3 lata temu @trutututu Grad to nie Tarnowianin, to przybłęda polityczna i skoczek. Startował często z tarnowskiej listy,ale nikt z nas na to wpływu nie miał. Natomiast moje rodzinne miasto to biegun ciepła i niemal na lini podziału pPolski A i B stąd "wnisek" o wydzielenie mojego miasta:-)))))))))))
4
A ja tak sobie marzę......
Obrazek użytkownika trutututu
Obrazek użytkownika viki
4 lata temu Trutututu! Podsumowanie znakomite! Trzeba walczyć, o każdy dzień i wyłuskiwać każdą głupotę rządzących, bez wzgledu na opcję polityczną! Jak Polaków przekonać, że oni są podstawą naszego wspólnego życia, że to Polacy tak naprawdę są właścicielami naszej Polski, a ich wybrańcy mają spełniać ich życzenia? Jak Polaków przekonać, że zmiana całego systemu zarządzania, bez "znajomości", a na podstawie wreszcie praworządności, może dać im pełną wolność? Może warto zaufać tym, którzy uwolnią nas od stereotypów, że jest jak jest, bo nie ma szans na lepsze? Czy obcy politycy z UE, wiedzą lepiej co nam potrzeba? Ci obcy politycy, grają na swoje państwa! Ja też chciałabym, aby moi wybrańcy to czynili! Czy to tak dużo?
4
Polakiem jestem
Obrazek użytkownika trutututu
Obrazek użytkownika zimny
4 lata temu trututu A ja dałem i też przemilczę... bo co tu komentować...
2
I co dalej,… Panie Prezydencie Duda? Realizacja obietnic wyborczych (cz. 1.)
Obrazek użytkownika trutututu
Obrazek użytkownika Anonymous
4 lata temu Do luftu z takim... oknem na świat... Nie neguję sensu istnienia w Polsce stoczni i portów, ale oceaniczne to stanowcza przesada. Za przeproszeniem, floty oceanicznej nie potrzebuje, co ma mizerny stosunek linii brzegowej do obszaru i ma taki dostęp do oceanu ma nijaki do tego stopnia, że co kilka lat musi być solidny sztorm na Atlantyku, aby w naszym morzu nie było katastrofy ekologicznej, bo spóźniła się dostawa tlenu. Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.
-4
Reindustrializacja?
Obrazek użytkownika trutututu
Obrazek użytkownika Anonymous
4 lata temu A kto ma decycodować kto zasłużył na plusa? Każdy użytkownik w swoim sumieniu czy przełożony, na jakiego przedstawia się Satyr? A może administracja i Gawrion? Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.
-9
Zmiana rządów
Obrazek użytkownika trutututu

Strony