Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Andy-aandy
4 miesiące temu Bolszewicki agent Fredka: "okradania Polski przez obecny żont" Już tylko to wystarczy, żeby wiedzieć jak nieprzytomnie bolszewicko-sowiecka agentura atakuje polskich patriotów!Ciekawe, gdzie też się smażą załgani bolszewiccy politrucy?
1
Dobromir Sośnierz w ostrych słowach o poczynania polityków krajowych i unijnych
Obrazek użytkownika Fredka
Obrazek użytkownika Roman z USA
7 miesięcy temu Tu jest Fredziu więcej szczegułów o tym spotkaniu. Obecnie ważą się losy Polski i przyszłych pokoleń Polaków. Pomóżmy tym, którzy to widzą i robią co mogą by zapobiec przejęciu Polski przez naszych wrogów. Pomóżmy panu Wojciechowi Sumlińskiemu! Niesamowicie ważne nagranie, być może historyczne.https://www.youtube.com/watch?v=adBCVKAEwXw
5
"100 lat agresji żydowskiej na Polskę" - cz. 4; Żydzi i ich Talmud - cz. 7
Obrazek użytkownika Fredka
Obrazek użytkownika Fredka
7 miesięcy temu 25 listopada, godz. 18 prawda o niemieckiej Zbrodni w Jedwabnem! Prawda o zbrodni niemieckiej w Jedwabnem, na ok. 400 Żydach, jutro - w dniu 25 listopada (sorry nie zauważyłam kiedy minęła północ), w Warszawie, w Klubie Park, Al. Niepodległości 196, godz. 18.00, poniedziałek, 25 listopada br., prezentacja książki W. Sumlińskiego. Budzyńskiego i dr E. Kurek!Jeśli jesteś Polakiem, patriotą i nie pozwolisz, aby jacyś agresywni kłamcy i grabieżcy opluwali Polaków i ograbiali, to będziesz w poniedziałek 15 listopada razem z nami w Klubie Park!Polacy razem w prawdzie i z Panem Bogiem - do jutra Przyjaciele!!!
8
"100 lat agresji żydowskiej na Polskę" - cz. 4; Żydzi i ich Talmud - cz. 7
Obrazek użytkownika Fredka
Obrazek użytkownika AS
8 miesięcy temu Fredka Ja wcześniej nie zauważyłam u Pani tego seplenienia. Straciła Pani zęby i ma kłopoty z "ż"?Jak się jest szowinistą, czy antysemitą, to nie ma co tak się ukrywać i trzeba walić prosto z mostu, że to Żydy są winne wszelkim polskim nieszczęściom, polskiej biedzie, bałaganowi, głupocie, zawiści, snobizmowi i pieniactwu. Oj długa jest to lista. A przyjrzyjmy się programowi Konfederacji, to jest prawdziwy wytwór krańcowo liberalnych sadystycznych marzeń.Nie ma co się dziwić, że jeden sąsiad drugiego, za to, że tamten ma 500+, by w łyżce wody utopił. A co by to się nie robiło z  bezproduktywnymi emerytami?  Pani, jak mniemam, jest zwolenniczką naturalnego prawa kłów i pazurów - konserwatyzmu rodem z dżungli.  
1
Szkodnicy, albo V kolumna
Obrazek użytkownika Fredka
Obrazek użytkownika Satyr
9 miesięcy temu Fredko! - Bozia poskąpiła ci rozumu, czy co??? Napisałaś, cyt.: "Niestety jak analizuję przynajmniej niektóre obszary, to ewidentne jest, że ankietę zdominowali miłośnicy pisiarstwa".Podaj mi chociażby jeden, jedyny powód, dla którego ankieta nie powinna być zdominowana - jak napisałaś - przez pisiorstwo. Skoro poparcie społeczne PiS-u w Rzeczpospolitej jest dość wysokie, to także wyniki "gawrionowej" ankiety są takie, jakie są. To jest dla mnie oczywiste. Jeśli ty nie widzisz tej analogii, to znaczy, że twoje stwierdzenie jest tylko zwykłą ble,... ble,... styką.Przypomnij sobie, że przez 8 lat za rządów PO-PSL Polska była "zwijana". Natomiast w ostatnich czterech latach rządów Zjednoczona Prawica większość czasu poświęciła na naprawę tego, co spieprzyli platformersi i peesele. Jeśli twierdzisz, że ZP rządziła na niekorzyść Polaków, to dajesz świadectwo, że nie masz najmniejszego pojęcia o rządzeniu państwem dla dobra Narodu, nie zaś tylko dla dobra bogatych.    Z kolei na "gadaczce" zamieściłaś następujący tekst: "Ojej, i tu też się cenzuruje? To już pisiorstwu nie wystarcza propagandziocha mendialna w TVpis, tak się boją, że i tu muszą blokować prawdziwy przekaz! Ależ to nie pomoże, ani też "tandeta do kotleta", która zalewacie tą żałosną TVPis, bo ludzie i tak widzą wasze zaprzaństwo, czołganie się przed szydo-hameryką i niestety afery: burdeltatę, erekcyjnego marszałka, zmasowaną grabież w skokach i wiele, wiele innych innych".Wypisujesz bzdury o jakiejś cenzurze na NP. Gdyby była, to żaden z Twoich tekstów nie byłby widoczny na SG Niepoprawnych! Owszem, są ukrywane komentarze przez Niepoprawną społeczność (nie przez Admina!), ale tylko te, które w rażący sposób naruszają Regulamin NP.Już nie pamiętasz, jak za czasu rządów PO-PSL wyglądał przekaz medialny? Krótką masz pamięć. Wówczas na każdym kanale TV widziałaś i słyszałaś te same brednie antypolskie. Obecnie masz wybór: chcesz, to oglądasz programy antypolskie na TVN-ie, a chcesz, to oglądasz programy propolskie na TVP.Odnośnie obecności wojsk amerykańskich: jeśli jesteś im przeciwna, to znaczy że chcesz obecności wojsk rosyjskich. Ale ich obecność w Polsce nie byłaby za zgodą 95 % Narodu Polskiego.I już na koniec mam propozycję: zanim napiszesz komentarz na NP - zastanów się nad jego treścią. Jeśli piszesz bezmyślnie, to dajesz tylko świadectwo swojej indolencji.Satyr
2
Wyniki ankiety - PO kontra PiS
Obrazek użytkownika Fredka
Obrazek użytkownika Andy-aandy
9 miesięcy temu Fredka: "otwrte blokowanie przekazu prawdziwej prawicy" Tylko jakoś się dziwnie składa, że znaczna cześć liderów osobników uważających się za "prawdziwą prawicę" publicznie głosi swoje przywiązanie do sowieckiego zbrodniarza płk. KGB Putina oraz jego zbrodniczej polityki. - o czym mówią w wywiadach dla rosyjskiej propagandówki "sputnik"...Oraz wpisuje na listy wyborcze rosyjską agenturę wpływów...Pewnie dlatego "Fredka" wypisuje te wszystkie bolszewicko-rosyjskie bzdury atakujące polskich patriotów z PiS!!!
-1
Wyniki ankiety - PO kontra PiS
Obrazek użytkownika Fredka
Obrazek użytkownika wilre
11 miesięcy temu ....
3
Bezherbowa szlachta ruszyła w teren
Obrazek użytkownika Fredka
Obrazek użytkownika Husky
11 miesięcy temu @Fredka Fredka ....to jest odpowiedni adwersarz do Twojej  polemiki.Chociaż i tak wydaje mi się,  on by Cię rozniósł   merytorycznie8-)))))))))   
-2
Konfederacja i Korwin-Mikke znowu przegrają wybory, bo nie mają żadnej oferty dla Polaków. Gratuluję zwycięstwa Zjednoczonej Prawicy
Obrazek użytkownika Fredka
Obrazek użytkownika Mateusz555
1 rok temu Ot i prawda Prawdziwa.TV Historia, Kultura,tak zaszydzona że mało kultury i histori tam Polski.Czy TVP też już zaszycona ???Kurski niezmywalny jak kiedyś urban.Aż ślini się z duposzydostwa jakie uprawia.  Prezes nie ogląda TVP i gu... Goobchodzi co Kurski nam pokazuje.Znowu czytałaś Fredka mi w myślach.I jeszcze publikujesz cudze myśli.I co mam zrobić????Masz 5:-)))))Pozdrawiam.
6
Dlaczego Izrael walczy w eliminacjach mistrzostw Europy w piłce nożnej?
Obrazek użytkownika Fredka
Obrazek użytkownika jan patmo
1 rok temu oczami Kremla oczami Kremla kto oczami Kremlawidział i widzi...niewiniątkami Ruscywinnymi Żydzi!... PS To jeden z najstarszych i najczęściej opowiadanych kacapskich kawałów
0
Święto "szpiclów katów i tchórzy", agentów, sprzedawczyków, cwaniaków, uzurpatorów, ignorantów i karierowiczów
Obrazek użytkownika Fredka

Strony