Grafiki

Obrazek użytkownika Widget
Rysunek

Jak to mawia niejaki Z.N. "Każde dziecko o tym wie POstkomuna to złodzieje" ;)

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

Nie mogłem "zajarzyć" co ma ta baba symbolizować u Z.N.

Napracowałem się kiedyś, wkleiłem w nocy, a Zbyszek w 57 sekund przykrył mnie czterema mutacjami wcześniejszych produkcji. (wtedy na głównej były cztery grafiki - teraz pięć).

Vote up!
6
Vote down!
0

#1579481

Nie mam pojęcia, co ma wspólnego baba z węglem i konstytucja. Wstawiłem to zestawienie, bo widziałem podobieństwa do rysunków Marcina Skoczka (rysownika o pseudonimie Skoq). To zestawienie pewnie też zaraz zakryje mutacjami swoich  grafik typu "Vipy Polskie", czy innych "POstkomuna to złodzieje" :) Kiedyś robił grafiki na mój temat, nazywając mnie "POstkomuną", nie podając żadnych argumentów, że niby jestem jakimś postkomunistą. Skoro POstkomuna to złodzieje, to ja wg. niego jestem złodziejem. Ciekawe, co takiego ukradłem. Powyższe zestawienie pokazuje, że on więcej ma wspólnego z tą kradnącą POstkomuną, niż ja :)

Vote up!
5
Vote down!
0
#1579482

Prosiłem kiedyś Gawriona, żeby okienko na głównej wyświetlało jedynie ostatnią grafikę danego autora, a po kliknięciu w nią otwierała się jego osobista galeria z pozostałymi grafikami. Autor "wypadałby" z głównej dopiero wtedy, kiedy pojawi się 4 lub 5 grafik innych autorów. To skończyło by bezsensowny wyścig, kto kogo i czym przykryje, bo kolejna grafika przykrywała by jego samego. A tak rzeczywiście szkoda się męczyć, żeby po kilku minutach efekt pracy znikał ze strony.

Zgodził się ze mną, ale niestety, silnik pod którym pracuje strona nie daje takiej możliwości i wszystko, co mógł zrobić, to usunięcie grafiki po 2 negatywnych komentarzach. 

Vote up!
4
Vote down!
0

M-)

#1579484

A widzisz ! 

Udzieliłeś mi wielu informacji. Silnik mówisz. Silnik pozwala na ograniczenie do jednej publikacji dziennie "skazanym - pokolorowanym". Fajnie, że było możliwe zwiększenie ilości grafik do pięciu. Jak jest wartościowy materiał ! 

Lepiej jednak było by po dobroci. 

Vote up!
4
Vote down!
0

#1579487

Zaostrzyłem kryteria promocji grafik: http://niepoprawni.pl/przewodnik/historia-zmian

Vote up!
6
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1579488

Może nie byłem uważny, ale chyba jeszcze nigdy nie zniknął rysunek ze środka karawany ? Czyli to nasz błąd, że nie waliliśmy jedynek?!

Zawsze byłem zwolennikiem oceny notek, ale w tym wypadku (jazda jednym pasem bez wyprzedzania) : 

- dotychczas wiedziałem kto mnie spycha do piwnicy

- a odtąd anonimowe pały zniszczą rubrykę.

 

Vote up!
5
Vote down!
0

#1579489

Teraz widzę! Wystarczyły trzy pały i po Z.N.

Mam mieszane uczucia.

Nie palowałem.

Vote up!
3
Vote down!
0

#1579509

Pałki to od "hejterów POstkomuny" ;)

Vote up!
3
Vote down!
0
#1579522

Też mam mieszane uczucia, ale trzeba się zdać na mądrość demokracji ważonej. Zakładam że większości zależy na tym aby promowane na SG grafiki prezentowały pewien poziom.

Vote up!
3
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1579578

Widget zadeklarował, że on nie pałował, ja też nie wyrażałem jakiejkolwiek opinii, Maciej pewnie też.

Jestem zwolennikiem oceniania, tak jak brania udziału w wyborach ! To może być dobra szkoła demokracji. Jak nie oceniasz grafiki - oddajesz władzę w ręce "pałowników". Postaw trójczynę, jeśli uważasz, że grafika jest mierna ! Zaznacz swoją obecność.

Vote up!
2
Vote down!
0

#1579580

Nie deklarowałem, zacytowałem Z.N. z tymi "hejterami postkomuny". Widziałem w jego komentarzach, że jeżeli jakaś osoba go skrytykuje, to jest uważana przez niego za "hejtera POstkomuny". Zdarzyło mi się dać mu pięć, jak którymś rysunkiem coś tam trochę błysnął, pomimo tego, że tworzył grafiki na mój temat. Czasami daję mu pałkę (choć jakieś 95% jego twórczości na nią zasługuje), bo jak widzę trzy razy z rzędu ten sam rysunek, tylko z drobnymi modyfikacjami, to aż chce się dać pałkę. W większości jednak w ogóle nie oceniam. Mógłby robić łamigłówki, typu zestawić dwa rysunki obok siebie i podpisać "znajdź" 5 szczegółów różniących te obrazki, byłaby przynajmniej z tego jakaś rozrywka :)

Vote up!
1
Vote down!
0
#1579597

To jest dla Zbyszka charakterystyczne. Próbowałem zagaić delikatnie, a dostałem w pysk : ja Zbyszek  walczę z postkomuną, a ty ?! No i zawłaszczył łam graficzny. Dawniej @Satyr, czy @Contessa, lub inni wrzucali coś śmiesznego lub poważnego. Zostali przytłoczeni, zasypani w piwnicy. 

Vote up!
2
Vote down!
0

#1579605

To znaczy, jak mi się podoba, to daję 5. W innych przypadkach ignoruję. Ale po plagiatach kilka razy dałem tu 1. 

Vote up!
1
Vote down!
0

M-)

#1579636