Tankowanie


Komentarze

Najlepiej to mają motocykliści, bo nie muszą już maseczek nakładać. Po prostu nie zdejmują kasków ;)

a i rękawice też własne mają ;)

Vote up!
2
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1628198

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika zbyszek nieweglowski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wrtść twch rysnków pd kżdym względm jst mnj nż zr. Jdn ptrfsz swć lpsz nnych !

Vote up!
0
Vote down!
-6

satyra z.n.

#1628233

Nie jestem administratorem na tej stronie. Rysunki znikają, bo się ludziom nie podobają. Każdą osobę, która skrytykuje twoje wypociny, wyzywasz od POstkomuny i hejterów. Dziwny z ciebie człowiek

Vote up!
5
Vote down!
0
#1628263

... chwalisz je sam. Taki z ciebie... bałwochwalca. Zero skromności w tobie i samokrytycyzmu.
Mimo tylu uwag komentatorów, - w dalszym ciągu publikujesz "gnioty" i jeszcze masz pretensję do nich, że pałują "tfojom tfurczość" o kiepskiej rozdzielczości i w większości naszpikowaną błędami ortograficznymi i stylistycznymi.

To, że twoje bohomazy znikają ze strony głównej NP, - nie jest zasługą Widgeta, ani też Administratora naszego niepoprawnego serwisu. Zakładka "Grafiki" jest tak skonstruowana, że jest w niej miejsce na 5 ilustracji. Każda następna opublikowana "wypycha" z SG tą, która znajduje się na dole zakładki.  
 
 

Satyr

Vote up!
7
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1628458

Automat jest tak skonstruowany, że jeśli dwu użytkowników da "pałę" przy braku pozytywów, to obrazek wypada z głównej poza kolejnością. Sam algorytm jest jeszcze bardziej skomplikowany, bo uwzględnia rangi, średnią ocenę itp. Zresztą taki algorytm powstał, bo Gawrion wściekł się na masową produkcję Zbyszka po kilka obrazków różniących się twarzą polityka (ale już nie tekstem) z rzędu, która zajmowała nieraz całą zakładkę GRAFIKA wypychając wszystkich innych. Dzięki temu społeczność Niepoprawnych może usuwać to czego nie chce oglądać. Wcześniej było rzeczywiście tak, jak pisałeś.

I jeszcze ciekawostka. Zbyszek ma przeważnie po kilkunastu minutach od wprowadzenia rysunku kilkaset odwiedzin. Kiedyś miewał około 300, teraz spuścił z tonu i dochodzi do 120 - 170. To i tak pozycjonuje go wysoko w Google, gdzie po wprowadzeniu hasła "humor polityczny" zajmuje kilkanaście pierwszych pozycji w sekcji "grafika". Problem w tym, że po tym nawale odwiedzin w ciągu pierwszych 20-30 minut, spadają one do pojedynczych wejść. Szacowałem kiedyś i miał średnio 17 wejść na minutę! A potem nic! Z drugiej strony, rysunki czy blogi innych Niepoprawnych czekają na taką ilość odwiedzin kilka godzin, jak nie kilka dni. Co ciekawe, nikt z tych setek fanów nie dał mu w większości przypadków oceny pozytywnej. Przypuszczam, że taki ruch jest uzyskany przy pomocy botów. Sprawdziłem i w ciągu 30 minut udało mi się stworzyć programik, który w minutę nabił 20 wejść. Raz sprawdziłem na pewnym koncie (nie moim) i więcej nie będę z niego korzystał. Ale to działa. 

Dodatkowo Zbyszek jest niereformowalny. Dziś w komentarzu pod inną grafiką napisałem mu, żeby przestał tworzyć obrazki, które przypominają mi łpoatologiczną propagandę komunistów z lat 70-tych, bo idąc na ilość i głosząc wyświechtane hasła tylko denerwuje ludzi. Że tworząc mniej a za to oryginalnie na pewno nie zostanie wykoszony ze strony. I co odpowiedział? "Każdy mój rysunek jest usuwany nawet o> Koronawirusie< ale i tak zostają w GOOGLE". Czyżby traktował Niepoprawnych jedynie jako stronę hostingową do przechowywania swoich obrazków? Nie wiem...

Vote up!
7
Vote down!
0

M-)

#1628558

Czyli, - jak zrozumiałem - Gawrion zmodernizował AIM(S) dla zakładki "Grafiki" tak, że działa w niej ocena w podobny sposób, jak dla komentarzy, ale z większymi restrykcjami. Dobra rzecz.

Jestem zdania, że dobrze wydedukowałeś, iż Zbyszek traktuje Niepoprawnych jedynie jako stronę hostingową do przechowywania swoich obrazków. 

Pozdrawiam
Satyr

Vote up!
5
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1628605

Tutaj naszych komentarzy nie może usunąć, ale wrzucił jeden rysunek przedstawiający mnie jako POstkomunę. W komentarzach też Maciej1965 rozgryzł działania Zbyszka (o botach nabijających wyświetlenia), ja tam dziś coś od siebie dodałem o wykorzystywaniu Niepoprawnych do promocji grafik w google. Komentarze były dla niego niewygodne, więc usunął rysunek całkowicie, co mu się chyba jeszcze nie zdarzyło. 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1628609

A tego nie zauważyłem. Szkoda, bo chciałem tamten komentarz jeszcze powielić, a nie mam kopii. Paradoksalnie ja go w tamtym opisie nie atakowałem, ale jedynie po przyjacielsku radziłem i napominałem. Co ciekawe zadziałało, bo jego najnowszy obrazek z paczką "Made in China" ma już tylko 44 wejścia po 4,5 godzinie. Czyli przestraszył się wspominania o bootach. Zawsze miał kilkaset wejść zanim go ktoś zrzucił ze strony. 

Vote up!
5
Vote down!
0

M-)

#1628614

On jest żenujący...

Kiedyś to czasem patrzyłem jego obrazki bo myślałem, że zrobi coś z sensem. Szybko zauważyłem, że to miernota, jego teksty tylko to potwierdzają. Teraz jak czytam o tych botach, to na Waszym miejscu wywaliłby gościa na zbity...

Od dawno go nie oglądam i nie wiem czy ktokolwiek to robi.

Vote up!
2
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1628738