Zombiaki

Obrazek użytkownika Widget
Rysunek

I jak tu wiecznie odpoczywać?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (8 głosów)

Komentarze

Dobre :D Witaj na portalu!

Vote up!
4
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1574297

Witam! :) Witam wszystkich niepoprawnych! :)

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1574301

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1574344

Witaj Widget. Super że jesteś, a te zombiaki też całkiem fajowe chłopaki! Piąteczka! Tak trzymaj Bratanku! Rysuj a my będziemy się trzymać za brzuchy, oby jak najczęściej i chwalić pomysł i mądrość. Pozdrawiam b. serdecznie i niepoprawnie

Vote up!
4
Vote down!
-1

Sławomir Tomasz Roch

#1574305

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

czym ty mówsz? Przcż tt n hmr, n dbry ...n z zębm ....

Vote up!
1
Vote down!
-4

Verita

#1574347

….bo żeś wielce oryginalna, to niemal każdy nieporawny na tym b. pożytecznym portalu wie, jednakowoż o Twoim dziwactwie, to chyba się dopiero dowiemy. Nie wiem tylko czy aby z korzyścią dla Ciebie starsza już niewiasto. Przeto nie miej mi za złe, iż przpomnę Ci to stare, znane I lubiane Rzymskie prawo: “De gustibus non desputandi”. Pajęła?! Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-1

Sławomir Tomasz Roch

#1574349

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

....niemniej odpowiem ci po polsku , po ludzku i po katolicku, nie po rosyjsku.

Relatywizm i subiektywizm jest na rękę głównie leniom lub nieukom, a promują go najczęściej filozoficzni dyletanci.

Człowiek mądry wie, że z Prawdy, Dobra i Piękna zrezygnować nie wolno.

Nie wszystko jest względne i nie wszystko jest moim "widzimisię". Mój gust, dopóki nie skonfrontuję go z arcydziełami, jakże jest wiotki. Potrzeba triady wpisana jest w ludzką naturę, na niej musi być budowana prawdziwa kultura, która pomaga człowiekowi stawać się coraz bardziej człowiekiem.

Współczesna kultura została porażona subiektywizmem i relatywizmem. Ofiarą padła klasyczna triada obejmująca Prawdę, Dobro i Piękno. Prawda nie jest już uzgodnieniem poznania z rzeczywistością, lecz "moim poglądem". Dobro nie jest celem, który domaga się spełnienia, lecz "moją zachcianką". Piękno nie jest już doskonałością i ładem, lecz "moim gustem".

Jednym słowem...po waszemu...niepoprawność!

A to Polska,właśnie. !

http://piotrjaroszynski.pl/felietony-wywiady/415-triada-prawda-dobro-pikno-utracona

Vote up!
2
Vote down!
-3

Verita

#1574354

…..zatem nieco dystansu prosimy! I nie prostacko, ino co najwyżej klarownie i uszczypliwie, zwóciłem Ci na forum uwagę. Co do meritum sprawy, ta satyra ani nie jest dziecinna, ani płytka, zawiera ważne, konkretne przesłanie, ma określony każdorazowo cel, zatem ma prawo być nawet zabawna, uszczypliwa, posługująca się żartem, przenośnią, porównaniem! I w tym jest to piękno i dobro w tym gatunku literackim. I w tym jest także ukryta prawda i mądrość, która ma za zadanie obnażać kłamstwo i głupotę. Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-1

Sławomir Tomasz Roch

#1574364

...skoro tłumaczysz mi co to jest satyra.

Jednak to nie brak wiedzy jest twoim największym problemem...ale przeświadczenie o jej posiadaniu i o twojej wielkiej mądrości.

Wobec tego wypada mi podsumować  wyjątkową nadwrażliwość  na wszelką krytykę takim  przysłowiem, powinieneś go znać : gawori do hory a hora horaju..

A na dowód tego,że ci dobrze życzę, dodam...nie idź tą drogą bo zajdziesz ...do Gdyni.

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

Verita

#1574372

Duch konstytucji  , nie zgodził się na nadużywanie liter ??? ...

:-)

Marsz ze świeczkami/zniczami też raczej nie rozgrzał kamiennego chłodu zimnych zapisów ... może Frankenstein by coś pomógł .

:-)

Wkońcu chodzi o to by ta czaszka jednak się uśmiechnęła ... oto jest problem :-) .

Vote up!
4
Vote down!
-1

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1574312

O Frankensteinie też coś mam. Zaraz wrzucę ;)

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1574330