Jerzy Meysztowicz w TVP3

Obrazek użytkownika Widget
Rysunek

 

Jerzy Meysztowicz z Nowoczesnej zarzucił prowadzącemu program w TVP, że ma wpiętą w klapie flagę Polski. - Ten znaczek kojarzy pana z Prawem i Sprawiedliwością - ocenił polityk.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Vote up!
5
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1584736

To znaczy nienormalnej. Ktos kiedys powiedzial, ze Polska , to nienormalnosc. Wiec w takim ujeciu kobieta ta pasuje jak ulal do III RP. Naszym poblemem jest, ze mamy problemy z normalnoscia. Problemy z normlnoscia maja i mieli wszystkie kolejne po sobie rzady jak i wszyscy dotychczasowi Prezydenci III RP. Ze cala Europa te problemy ma rowniez, to jednak nie powinno nas uspokajac. Rozyczka jako choroba nie jest calkiem przyjemna i ja osobiscie widze rownolegle wiele pochodnych...

Zepsucie u tej kobiety jest rownoznacznie i rownowazne z jej osiagnieciami i to  prywatnie jak i spolecznie.

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-2

chris

#1584747

... ale postaraj się nie kaleczyć języka ojczystego zjadając ogonki. To się naprawdę ciężko czyta, gdy trzeba sobie robić na bieżąco korektę literówek i brakujących ogonków. Nie, żebym się czepiał, jedna literówka każdemu może się czasem zdarzyć, ale tu jest ich prawie więcej, niż słów w tekście. A przy współczesnych edytorach, błędy podkreślają się same podczas pisania, więc takie niechlujstwo trudno usprawiedliwić.

Vote up!
2
Vote down!
0

M-)

#1584752

Nie wiem o jakich ogonkach piszesz ? czy rozchodzi Ci sie o polska trzcionke?

Vote up!
1
Vote down!
-2

chris

#1584775

Potrafię zrozumieć, gdy ktoś opuszcza je w SMS-ie, gdzie zajmują 2 czy nawet 3 znaki i skracają cały tekst, ale w komentarzu internetowym to nie przystoi...

Vote up!
1
Vote down!
0

M-)

#1584779

Rozumiem, ze to moze budzic irytacje, ale wydaje mi sie, ze sformulowanie " to nie przystoi" jest bardzo na wyrost i wlasnie nie przystoi do tego faktu. Pomin irytacje i skup sie na tresci, jezeli  piszesz Ci nie przeszkadza. W koncu w sytuacjach awaryjnych musimy improwizowac, a nie siedziec wygodnie na otomanie w dziadkowej bibliotece... Czlowiek inteligentny bez problemu czyta miedzy wierszami, uzyj wiec  ten stan rzeczy jako trening. Coz tam ogonki? to pikus w porownaniu w sytuacji w jakiej przyszlo nam zyc. Jezeli bedziesz tak upierdliwie koncentrowal sie na ogonkach, to szydostwo zdejmie Ci nawet skarpetki..., no chyba, ze przezornie juz jestes bosym ;-)))

pzdr.

Vote up!
2
Vote down!
-3

chris

#1584832

korzystasz z komputera bez polskich znaków, co np. za granicą jest częste, to bym się nie czepiał. Podobnie, jakbyś pisał komentarze korzystając z urządzenia pozbawionego tychże. Pisząc poprawnie po polsku pokazujemy szacunek dla swojego języka, a tym samym dla siebie. Robiono oczywiście badania, podczas których w słowach pozostawiano na swoim miejscu tylko pierwszą i ostatnią literę, a resztę mieszając. Ludzie potrafili to przeczytać. Tylko po co się męczyć?

Vote up!
0
Vote down!
0

M-)

#1584907


Sorki. Nie mogę wlepić obrazka bo internet na googlowanie mi odpowiada że antysemityzm będzie ścigany przez amerykańskich przyjaciół ludzkości. ;-)))))))))

Spoko! Jak nie dziś to jutro!

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1584754

Meysztowiczowi flaga Polski się nie podoba?.

Niech powie to Powstańców Warszawskim, którzy własną krwią walczyli o nią, mając ją na ręce, albo Żołnierzom na misjach, którzy narażają własne życie.

Przecież to najzwyklejszy KOmPOst tylko do .N - tej potęgi.

Głupi chuj.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1584769