Bolek spod piórka Vitka Skoniecznego

Obrazek użytkownika Satyr
Rysunek

Szkoda, że Autor tego rysunku - Vitek Skonieczny już nie publikuje na naszym serwisie.

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Kreska taka prasowa,kojarzy mi się trochę z Wasiukiewiczem. Podoba mi się :)

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1575886

Gość mieszkał w Australii. Publikował regularnie swoje komentarze graficzne na PomnikSmolensk.pl, ale w pewnym momencie gwałtownie przerwał. Nie znalazłem w sieci nic nowszego, co opublikował by później. Obawiam się, czy nie umarł.

A PomnikSmolensk.pl został zlikwidowany i wszelkie materiały ze strony zostały utracone.

Vote up!
4
Vote down!
0

M-)

#1575888

Sprawdziłem na facebooku, ma tam konto podpisane Witold Skonieczny, nawet wrzucił link do pewnego artykułu 5 godzin temu :)

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1575889

Przerwał publikowanie grafik tak gwałtownie, że myślałem o najgorszym. 

Trochę archiwalnych grafik można znaleźć na stronie: ]]>http://humorpolonijny.blogspot.com/]]>

Vote up!
5
Vote down!
0

M-)

#1575902

... za wskazanie błędu w nazwisku autora obrazka i kilka zdań o Vitku. Myślałem o Skonecznym, a napisałem niejako "z rozpędu" z błędem. Błąd już usunąłem. 

Co do likwidacji portalu PomnikSmoleńsk.pl, to nie znam przyczyny. 

 

Pozdrawiam,

Satyr

Vote up!
5
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1575890

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1575891

... nawet tu, gdzie wypowiadasz się na temat Vitka Skoniecznego.

Zatem pozwól, że właśnie tutaj zwrócę się do Zbyszka Niewęgłowskiego:

- przeczytaj dokładnie Niewęgłowski - grafiku dyplomowany, co mam ci do powiedzenia w kwestii twojego "pałowania" Widget'a. Oceń pod względem merytorycznym, czy słusznie spałowałeś jego informację na temat jednego z najlepszych grafików-satyryków publikujących w blogosferze. Wiem, że ta treść (podanie linku) absolutnie nie zasłużyła na "pałę", bowiem to ty powinieneś pobierać nauki u Vitka Skoniecznego, - nie odwrotnie!

A skoro jesteś taki "szarmancki" we władaniu "pałą", to wiedz, że... "karma" wróci do ciebie ze spotęgowaną siłą.
Masz w sumie 20840
 punktów w dorobku na Niepoprawnych. Nie pomyślałeś, że (w drodze rewanżu i obrony Widget'a)  jak ruszę wraz z moimi znajomymi sympatycznymi Niepoprawnymi, to z tej liczby 20840 pkt. może tobie zostać tylko 840???

Kij zawsze ma dwa końce, albo jak wolisz, kto mieczem wojuje...

 

Satyr

Vote up!
7
Vote down!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1575921

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

metodami straszenia i szantazowania ze ze swoja banda komus punkty palami npozabioera.]Ten kacapski soldat co z kalchem po plazy7 latal pilnujac zaby Poloacy do nSzwecji nie uciekali z PRLowskiego dobrobytu. a teraz zdeklarowany i tu oglaszajacy sie jako  doradca PISu parti ktora wydymala swoich wyborcow i zdradzila Polakow zaprzedajac sie zydostwu i calkowicie poddakc Brukseli ma czelnosc tu jeszcze innych straszyc i bedac totalnym zerem na niepopkach uwaza sie za pana dusz.

Gnoi takich  trzeba nie tylko palowac i olewac ,ale banowac i pokazywac kim sa bo w pijanym widzie nie pamietaja i raz sa za , a raz przeciw.

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1575925

tu jeszcze robisz. A kysz, a kysz.

Vote up!
1
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1575926

Facet "pałuje" nie tylko za to, że wstawiam link do Skoniecznego, ale też za to, że piszę o tym, że Skonieczny żyje. Zresztą czego można się spodziewać po kimś, kto rysuje siebie, swoją żonę i wnuczkę i wrzuca na stronę z humorem, tutaj link:

]]>https://www.blasty.pl/43390/ines-maciejczyk-2018]]>

Nie wiem po co on te wojny toczy z innymi twórcami. Myślę, że chciałby być tutaj jedynym grafikiem. Spodziewam się pałki od niego w tym komentarzu ;)

Vote up!
1
Vote down!
0
#1575949

Przyczyna jest prosta. Był założone na darmowym hostingu typu onet czy interia. Wszystkie te serwisy zniknęły w pierwszej połowie roku. Zniknęło bardzo dużo serwisów o charakterze patriotycznym, z muzyką, grafikami itp. Ja też musiałem uciekać z prowadzoną przeze mnie stroną "S" oświatowej w Katowicach i teraz mam ją na dwu serwisach hostingowych, które ładują reklamy gdzie popadnie.

Vote up!
5
Vote down!
0

M-)

#1575901